Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:51 27.09.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема molia za suvetнови  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано01.08.04 20:56



Iskam da se razdelia s choveka s kogoto jiveia ot dulgi godini, reshenieto sam go vzela na 100% obmisliala sam go s meseci kakto i sam ubedena che triabva da mu go kaja ochi v ochi da mu kaja vsichko vapreki che niama da me razbere, samo che vse otlagam vsiaka vecher sabiram sili i ostavam bezmulvna otvariam si ustata i ne izliza zvuk , gledam go i ne moga da prejiveia mukata koiato shte mu prichinia , ta toi dori ne podozira kak da razbia celia sviat na edin zrial muj??? ne malko momche - zrial muj s iasni predstavi i stabilen jivot ot koito az sam goliama chast...sarceto ne mi pozvoliava da go napravia a inache v reshenieto si sam sigurna..otdavna nishto ne e sashtoto znaia che i da prodaljavam taka sashto ne e chestno no po diavolite dori ne znam kak da zapochna kakvo da mu kaja kato prepariranan sam





Тема Re: molia za suvetнови [re: ...]  
Автор *karla (морска пяна)
Публикувано01.08.04 21:12



добре де...ти досега защо си била с него..и кое не е същото....

Да бъдеш човек е много.... но жена - още повече


Тема Точно.....нови [re: *karla]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано01.08.04 23:03



....това щях и аз да питам......плюс това е важна причината за раздяла - и то 100%-ва?!?

A blessing in disguise...


Тема Re: Точно.....нови [re: TCP/lP]  
АвторMyth (Нерегистриран)
Публикувано02.08.04 00:42



А сега де що била с него, и кое не било същото, и важна била причината за раздяла.....сега някой и ще се намери и да "Каже ама помисли си можеш ли с лека ръка, да зхвърлиш всичките тези години" или "Помисли си дали не е по-добре..." или "Ми дай си още един шанс, щото...."
Момичето съсвсем ясно е решила, и си го е написала. Решила е съвсем директно да си му го рекне очи в очи (и правилно, макар че не е моя работа да казвам правилно или не). И просто си казва, че това и е много трудно и как да го направи. Има ли изобщо някакво значение, защо ама какво и....тя си има нейната причина която явно е достатъчна да стигне до това решение.
Така, че ако нямате идеи по какъв начин да му го рекне.......

А сега към авторката на моста. Ами тук едва ли ще намериш необходимата помощ, просто защото едва ли някой е в състояние да ти помогне, предполагам, че го разбираш това. Виж разбиране ще намериш и желание за помощ. Но това е проблем, който само ти можеш да разрешиш. Най-малкото защото според твоите думи си живяла много години с този човек, просто ти го познаваш най добре. Ако ти не знаеш как да му кажеш ние ли да знаем?
След като той е зрял мъж, вероятно ти също си зряла жена, едва ли някой ще ти каже нещо много ново, по отношение на това, "ама как да му кажа аджебъ?"
Извини ме за язвителния тон, предполагам, че изобщо не ти е лесно, но просто така мисля. Можеш да намериш сили единствено в себе си за това, не е лесно да се бориш със себе си. Успех ти желая.



Тема Re: Точно.....нови [re: Myth]  
АвторpryvateR. (Нерегистриран)
Публикувано02.08.04 10:12



mi daaa,tova e prisa6to za jenite..da sa sniakoi ot sumati godini a zad garba mu da si misliat za drug,za razdiala i za kvo li o6te ne.kolkoto i pati sam se opitval da gi razbera(jenkite) sam ostaval s pryst v ryka i sam se pliaskal po 4eloto(vij 'mostovete na medisyn"),ta te si imat sobstvenna teoria za lubovta..s golemi sarza sa,demek imat miasto za pove4e ot edin..
ta sproed mene nai pravilno be6e kato useti6 4e ne6to ne e nared da go spodeli6 s lubimia,a ne da go mami6 seki den.tova 4e nemash sili e ot haraktera po skoro.
drugia variant e da se primiri6 sas sadbata si i da ne kazvash nikoga i na nikoi kakvo si mislila da napravi6.tova da byde tvoita malka taina.vsi4ki jeni si imat takava..predpolagam.



Тема Re: Точно.....нови [re: pryvateR.]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано02.08.04 11:46



Znaesh li az ne sam krila i ne sam pravila nishto zad gurba mu prosto osaznah che ne go obicham veche i niama da e chestno da ostana s nego tui kato ako ne sega to sled fgodina ili dve pak shtew si trugna no toi ne zaslujava tova da produljava da jivee v luja



Тема Не отлагайнови [re: ...]  
Автор Гpънци (нелоша)
Публикувано02.08.04 15:44



Честно е не само за теб, ти не си до него.
Тръгни си

"Никой не е лош доброволно" - Платон


Тема Re: Не отлагайнови [re: Гpънци]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано02.08.04 17:12



Tova go znaia naistina , edinstvenoto koeto triabva da napravia e da sabera smelost a az ia niamam



Тема Re: Не отлагайнови [re: Гpънци]  
АвторAkira (Нерегистриран)
Публикувано02.08.04 17:16



Towa ne go razbiram ako si reshila na 100% znachi trqbwa da ima deistwie. Plana za deistwieto i realiziciqta sa chast ot 100% reshenie. Poneve nqma fizicheski prichini da te sprat .... Znachi neshto ne e nared w reshenieto ti.... Ne mi se struwash reshena ... Za da otlagash nqkolko meseca ... A towa da ne go naranish sa si wreli ne kipeli ili go .... obichash a



Тема Re: Не отлагайнови [re: Akira]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано02.08.04 17:24



Obicham go no ne dostatachno za da ostana s nego , a i go obicham ne po nachin po koito obichash liubovnik a kato chovek muchno mi e no ne moga da si pozvolia da jiveia taka poveche , iasno osaznavam che se mucha taka no niamam smelost




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.