Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:24 09.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Ще дойдеш ли...?нови  
Автор despairado (непознат)
Публикувано17.07.04 14:13



...Всеки ден ще чупя по нещо грубо и твърдо от себе си... Докато стигна до меката сърцевина и ти я подаря. Ще я пазиш ли?!
Ще ме боли ужасно. Ще бъдеш ли до мен да поливаш раните ми с живата вода на гласа и очите си?...
Всеки ден ще умирам по малко, за да се роди нещо красиво. Ще го откърмиш ли?...
Ще си проправям път през собствената си джунгла... Ще бъдеш ли мачетето в ръката ми?... Моята посока?...
Готова ли си да ме следваш в това пътуване ... към мен ... към теб ... към щастието...към нищото...?
Ще бъда уязвим и слаб! Безкрайно беззащитен! Ще бъдеш ли черупката на голата ми душа?... Ще попият ли устните ти завинаги тайната на моите сълзи – последните момчешки сълзи в уморените ми мъжки очи?
Готова ли си да сънуваш заедно с мен най-страшните ми кошмари?... Най-красивите ми сънища?...
Готова ли си да провериш колко дълга е една малка вечност?...

Иначе всичко ще е тъй ненужно! Безпричинно... Недовършено...
Докато те няма...

Нямаше те през онази майска утрин, когато долината се пробуждаше след дъжд, обляна в слънце и зеленина... Когато изгревът над гората беше толкова красив, само заради самия себе си... Затова не успях да се зарадвам докрай на пейзажа... и все ми се стурваше, че нещо липсва. Търсех го и не го откривах. Не разбирах,че липсваш ти...!
Ще бъдеш ли онзи последен допир на четката с платното, който превръща пейзажа в шедьовър?... Онзи последен стих, който крие ключа към смисъла на една поема?...

Нямаше те в кафенето да посрещнеш погледа ми, когато между репликите на моите приятели не намерих себе си и се почувствах чужд на мястото и времето... Когато с поглед, реещ се над съседните маси, те потърсих, но не те намерих...
Ще бъдеш ли нежният ловец, който ще улови всички мои препуснали в степта на самотата погледи...? Ще бъдеш ли моята тишина...?

Нямаше те в малката къщурка с кирпичена душа и варосани стени, която толкова харесах... Нещо избяга тогава горе в планината, когато отворих прозоеца на бялата стаичка и ми се стори,че светът изглежда съвършен единствено от този дървен прозорец с олющена боя...
Ще дойдеш ли, за да пуснеш слънцето през прозореца на варосаната ми душа?... Да чуя смеха ти като ято пеперуди над поляна с цветя?.... Да донесеш въпросите на моите отговори?... Да предусетиш и най-тихите ми вътрешни повеи и да бъдеш повелителката на моите ветрове?...
Ще дойдеш ли?!

Отварям ти врата:

despairado@abv.bg

__________________________________

Точно сега имам нужда от много приятели! Не е задължително всеки, кото изрази отношение, да е безумно млада, престъпно красива, невъзможно нежна, вдъхновяващо духовита и обезоръжаващо добра девойка, но много би ми помогнало,ако е така...! Особено, ако можем да говорим не през мониторите... Отдавна нещо в мен крещи, че иска нещата да се случват истински... Всяка виртуална дума уморява...!

"Живеят само влюбените.
Останалите просто съществуват!"
Уилям Шекспир


Тема Re: Ще дойдеш ли...?нови [re: despairado]  
Автор[usmihvam se] (Нерегистриран)
Публикувано17.07.04 14:47



...
"...Отвори ми,
нося светлина...
зная тайни,
притчи за душите.
Погледни ме
само във очите,
за да видя,
малко топлина..."

......



...........

Хубава песен...подарявам ти я...



Тема Re: Ще дойдеш ли...?нови [re: despairado]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано17.07.04 17:23



А когато дойде твоето момиче, ще го познаеш ли между тълпите поклоннички, готови да те последват навсякъде??

А какво ще стане, когато тя стои някъде далече, а ти не я виждаш, но тя е дошла за теб, и все пак сте далеч?

Търсейки се, ще се намерите ли????
И аз имам въпроси, на които още нямам отговор.



Тема Re: Ще дойдеш ли...?нови [re: ***]  
Авторsuzi (Нерегистриран)
Публикувано18.07.04 12:34



Estestveno che shte q poznae,shte q zabeleji....ako naistina e TQ nqma nachin da q izpusne...



Тема Re: Ще дойдеш ли...?нови [re: despairado]  
Автор bobarizka (непознат )
Публикувано18.07.04 16:12



Звучи наистина красиво.Лошото е че са амо думи



Тема Re: Ще дойдеш ли...?нови [re: bobarizka]  
Автор despairado (непознат)
Публикувано18.07.04 16:53



Най-лошото е, че не са само думи...!

____________________________________

"Живеят само влюбените.
Останалите просто съществуват!"
Уилям Шекспир


Тема Всяка...нови [re: despairado]  
АвторCияниeвмpaka (Нерегистриран)
Публикувано18.07.04 19:43



...би дошла.



Тема Онови [re: Cияниeвмpaka]  
Автор reader (отсъстващ)
Публикувано18.07.04 19:55



не!

If you're leaving, close the door. I'm not expecting people anymore.


Тема Re: Всяка...нови [re: Cияниeвмpaka]  
Авторин_A (Нерегистриран)
Публикувано18.07.04 20:07



аз бих отишла, но това не е за мен



Тема Re: Ще дойдеш ли...? [re: despairado]  
Авторeли (Нерегистриран)
Публикувано19.07.04 10:17



Прекрасно е.Красиво,нежно,звучи истинско....Пожелавам ти успех.Внимавай само да не подариш тези чувства не на която трябва,ще боли много,ако те нарани. Късмет




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.