Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:52 08.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема zashto?! :(нови  
Авторsm (Нерегистриран)
Публикувано21.07.04 10:39



V nedelia priatelkata mi mi kaza, che veche ne me obicha taka kakto v nachaloto. Razdelihme se, no prichina niama. Vremeto e razmilo lubovta ni :( Biahme zaedno blizo godina i polovina :( Chuvstvam se siakash me niama na tozi sviat... Tia beshe strahoten chovek.



Тема Re: zashto?! :(нови [re: sm]  
Автор eM™ (professional)
Публикувано21.07.04 10:50



Тя беше страхотен човек? Тя беше? Вече не е ли? Мразиш ли я по някакъв начин? Гневен ли си?



Винаги има още един вирус!

Тема Re: zashto?! :(нови [re: eM™]  
Авторsm (Нерегистриран)
Публикувано21.07.04 11:20



Naprotiv - obicham ia mnogo i shte mi lipsva strashno.... Ne ia mrazia, no se chuvstvam gadno... dva dena neznam na koi sviat sym.



Тема Re: zashto?! :(нови [re: sm]  
Авторзaщoтo (Нерегистриран)
Публикувано21.07.04 11:38



ако времето е размило любовта ви, това не е ли достатъчна причина да се разделите?

(п.п. все се чудя що хората наричат "любов" всичко, подвластно на времето?)




Тема Защото....нови [re: sm]  
АвторSony (Нерегистриран)
Публикувано21.07.04 11:41



Преди около месец се разделих с приятеля ми, казах му че вече не го обичам както преди. Бяхме заедно около година и половина. Просто ей така, честна дума, ми олекна след като му казах че не искам да се виждаме. Обичам си го още, определени ми липсва страшно много и не мога да опиша чувството на свобода, което усетих като му го назах. Сега когато имам нужда да поговоря с някой близък, 1во се сещам за него, но нямам сили да му се обадя и да искам каквото и да било. Но факт е в момента м който спряхме да се виждаме се чувствам много по-окрилена и свободна от преди, о да самотна съм понякога, липсва ми някой да ме обича, да му утешава и да ме прегръща в тежки моменти, но пък сега сама определям всичко. Трудно е, не мога да кажа какво точно се случи, бях щастлива с него, но може би щастието ми не беше такова каквото го искам, в онзи мой смисъл, който само аз си знам. Така че се опитай да я разбереш.



Тема едно малкО съветче .........нови [re: sm]  
Автор Дpъндьo (™)
Публикувано21.07.04 11:42



... веднага си намеври друга путкъ ... шъ скиваш как бившатъ ти катъ научи и ще пОчни путкатъ и да любопитства и да иска да си те връща ... сега пОнеже там се кеФФи,че балъкъ стои и рони сълзи по нея ... амъ ти вместо да и оправдаваш очакваниятъ си намери някОя путана и купОнясвай ... разбери за путките няма по гадно нещо от тва да разбератъ,че не ти е пукало за тях
... и ако реши да се връща е изхвърли,катъ мръсно кОте ... мнОго навътре ще го вземе ... пОнеже тя е водила играта в началото ... тя тъ е изОставила и преибала ... сега идва и си мисли,че пак тя ще води,но ти е отрязваш и пОвеждаш игратъ
... играй и дерзай кво тъ ебе ... путките съ едни и същи навсякъде ... тОва дето тя ти го е казала мОже да ти го кажат хиляди



Тема Re: zashto?! :(нови [re: зaщoтo]  
АвторZZZ (Нерегистриран)
Публикувано21.07.04 11:51



ами може би защото всичко е подвластно на времето...



Тема Re: zashto?! :(нови [re: ZZZ]  
Авторзaщoтo (Нерегистриран)
Публикувано21.07.04 11:56



ами може би не всичко...



Тема Re: zashto?! :(нови [re: зaщoтo]  
АвторZZZ (Нерегистриран)
Публикувано21.07.04 12:11



например?



Тема Re: zashto?! :(нови [re: ZZZ]  
АвторZZZ (Нерегистриран)
Публикувано21.07.04 12:11



( освен човешката глупост разбира се - тя на нищо не е подвластна. Добре, че поне не е заразна. )




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.