Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:15 18.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Кой е прав - да ми отговорят жени  
Авторpaчo (Нерегистриран)
Публикувано20.06.04 17:56



Напоследък имаме с жена ми едно такова разногласие. Става дума за това, че аз (според мен) се грижа чудесно за семейството си, нямам пристрастие нито към алкохол, нито към хазарт, семейството ми живее в просторен дом, и на практика не изпитва нужда от нищо. Прекарвам с децата си много време, водя ги на кино, на сладкарница, старая се и на жена ми да не и липсва внимание. Искам да поясня, че този стандарт съм го постигнал не с къртовски, а направо с кървав труд, и всичко това - заради семейството ми.
Но имам един такъв недостатък. Понякога си "свалям" някоя студентка, поддържам с нея интимни отношения, после се разделям с нея, после следващата и т.н. Може би грешката ми е в това,че не си правя труда да крия от жена си тези забежки, и тя го взема толкова навътре, че напоследък говори за развод. Твърди, че предпочита да живее в бедност с някой, който и е верен.
Кажете ми, дами, има ли право мъжът, след като е осигурил на семейството си нормален живот, да отдели малко време и средства за себе си. И каква е разликата между това да прекарваш вечерите си в някоя кръчма, изпивайки последните пари на семейството си, и да бъдеш в някой хотел с някаква "пикла". Защо жените едното го приемат, а другото - не.



Тема Re: Кой е прав - да ми отговорят жени [re: paчo]  
АвторHlGHLANDER (Нерегистриран)
Публикувано20.06.04 18:29



Мисля, че си пълен глупак!



Тема Re: Кой е прав - да ми отговорят жени [re: paчo]  
Автор 3BE3ДA ()
Публикувано20.06.04 18:30



"Кажете ми, дами, има ли право мъжът"
НЕ НЯМА ПРАВО!
Преди брака правил ли си го? А тя и тогава ли е знаела?

http://thumb7.webshots.com/s/thumb1/8/36/87/115883687ZKiYAc_th.jpg

Тема Женски отговор [re: paчo]  
Автор *karla (лунен камък)
Публикувано20.06.04 19:01



Защото мъжете са от Марс, а жените от Венера. Прочети това произведение от Джон Грей или нещо от този род , засягащо взаимоотношенията между хората / по точно между мъжът и жената като семейство / . Направи си труда да почетеш малко и ще ти 'светне' . Иначе ще изхабим много думи за да ти обясним защо не си прав от женска гледна точка.

Откакто чух какво мисля, не вярвам на това което чувам


Тема Re: Кой е прав - да ми отговорят жени [re: paчo]  
Автор ocha ()
Публикувано20.06.04 19:45



ЖЕНА ТИ

Какво си мислиш, че след като си и подсигурил сносен живот и старая се и на жена ми да не и липсва внимание - може да си праавиш каквото искаш. Ти къде живееш



Тема Re: [re: paчo]  
Автор himbeer (sedmiq elen)
Публикувано20.06.04 19:50



Забеляzала съм,че хора, които постигнат нещо важно и zа 2мата, после много бърzо деградират.

Жена ти очевидно не е склонна към такава връzка, така че поне гледай да не раzбира, ако не можеш да се откажеш от zабежките



Тема Re: [re: himbeer]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано20.06.04 20:35



Я ми разкажи за това, кое то си забелязала, защото се заинтригувах

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: Кой е прав - да ми отговорят жени [re: paчo]  
Авторminava6ta (Нерегистриран)
Публикувано20.06.04 20:38



вероятно, ако жена ти отделя малко средства за себе си, за да се позабавлява с някой пикльо в някой мотел, който не е нищо друго, освен парче месо, осигурява пари за семейството, води децата по сладкарници и на кино и се старае да не ти липсва внимание, може би ще успееш да стигнеш сам до отговора.....



Тема Re: Кой е прав - да ми отговорят жени [re: paчo]  
Автор Day ()
Публикувано20.06.04 20:45



Явно тази вечер някои неща страшно ме развеселяват :))
Какво общо има какъв живот си осигурил на жена си с това, че обичаш да се забавляваш с някоя студентка :))
Жена ти не се е омъжила за теб, за да има охолен живот, а за да бъде с теб
Мъжете вечно се оплакват , че жените търсят парите, а не любовта. Радвам се да видя един мъж, който се оплаква от обратното



Тема Re: ти си прав [re: paчo]  
Автор тибeтcka peпичka (Medle)
Публикувано20.06.04 20:46



жена ти е за завиждане, честно

остава само да поработиш малко над хармонията в семейството.
предполагам, че ще се наложи да положиш още малко кървав труд за да и осигуриш достатъчно джобни- за да може и тя, вместо да ходи по барове и кафенета или да прахосва от назадоволеност по дрехи, обувки и чанти, да бъде в някой хотел с някой "пиклыо".
ако стигнеш до въпроса "Защо мъжете едното го приемат, а другото - не." може да си поговорим пак.

п.п. ако се питаш защо пък да се полага и на жена ти такава разтуха, готова съм да ти обясня подробно и изчерпателно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.