Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:32 09.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Отговор от 1 Жена [re: paчo]  
Автор Lina_Lina (good girl)
Публикувано23.06.04 09:00



Направо съм потресена от зададената тема! Що за въпрос? Що за отношение към жените, а и най-вече към собствената съпруга? Никакво уважение! Никакво чувство за вина!
Първо държа да кажа, че това което се случва в момента между теб и жена ти (не съпругата, просто една жена), може да се нарече всичко друго, но не и "разногласие". Ти само си мислиш, въобразяваш, че се грижиш "чудесно за семейството си"..... но забравяш най-важното - грижиш ли се за съпругата си? Уважаваш ли я достатъчно? НЕ!!! А, без съпруга - няма семейство и няма въобще за какво да се грижиш. Така, че това, че си въобразяваш, че полагаш въобще някакви грижи за семейстовто си като им осигуряваш охолен живот, не означава че въобще имаш нещо, което може да се нарече семейство.
Отношението ти към жените е повече от отвратително! Как можеш да наричаш жени, с които си имал интимни отношения "пикли"? Ами значи и ти си "ПИКЛЬО" и по-точно казано ще е, че в момента така си затънал в собствените си лайна (извинявам се за израза), че ако още продължиш да затъваш - може и да се удавиш в тях!
Как можеш да й казваш за всичкиге си кръшкания? Тя да не ти е благотворителна организация за "Похвали и Оплаквания"? Това ли е единственият начин да се почувстваш мъж, пред собствената си съпруга? Като я нараниш и унижиш? Явно е така. Иначе, не намирам реално обяснение на неадекватното ти отношение към нея. НЕ Е НОРМАЛНО ДА КАЗВАШ НА СЪПРУГАТА СИ ЗА "КРЪШКАНИЯТА СИ"!!! Не е нормално въобще тя да разбере, камо ли ти лично да й го казваш! Това е липса на уважение не само към нея, а и към самият себе си.
Оставам с впечатлението, че тези твои "забежки" са единственият начин, по който ти успяваш по някакъв начин да си вдигнеш собственото его, а споделяйки на съпругата си - да се почувстваш истински мъж в този въобразяем за теб идеален брак и най-вече "идеални съпружески отношения".
Предполагам, че теб още те е яд на това, че преди 10 госини съпругата ти е продпочела теб единствено и само, защото си могъл да й осигуриш по-охолен живот.... Но, може би и до днес се питаш: Тя обичаше ли ме истински или не? И може би това е начина в момента да я наказваш за това, че тя някога преди 10 години и преди 2 деца от теб - тя може би е обичала и друг??!!! Ами, примири се - явно го е обичала. Но какво от това? Това е било преди 10 години. Помисли какво съсипваш в настоящето си, за сметка на миналото.
НЕ НЯМАШ ПРАВО да имаш такова отношение към съпругата си! Най-малкото заради факта, че имате деца. Прояви ако не уважение към нея, то поне към себе си - като спреш да и се хвалиш. Нямаш ли си приятели за тази работа, та си тръгнал на нея да се хвалиш?
Преди да приключа искам да ти кажа, че няма по-голяма обида за една жена от това да бъде унижена по този начин от собствената си съпруга. И ДА - ако аз бях на мястото на твоята съпруга щях да те напусна и да се разведа с теб.



Тема Re: Кой е прав - да ми отговорят женинови [re: paчo]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано23.06.04 15:53



защо мислиш, 4е жената ше е съгласна да седиш в кръ4ма, изпивайки и последните семейни пари?

според нормално е двамата съпрузи да са верни един на друг, а другото не е . даже да е по-4есто срещано



Тема Re: Кой е прав - да ми отговорят жени [re: paчo]  
Авторemcho (Нерегистриран)
Публикувано24.06.04 05:14



Znachi,dragi mi Racho ,ti taka si predstaviash idealnia semeen jivot,a? dobre de ,ami jena ti da ne se e omajila za teb ,samo zashtoto si shtial da i osigurish "prostorno jilishte"",spokoen jivot i pr.,,,,ne che niama i jeni ,deto na tova imenno se radvat i na nishto drugo,ama te sa druga edna kategoria jeni))::.tvoita jena ochevidno e ot normalnite,deto za tvoe uchudvane im se iska -da gi obichat(samo tiah po vazmojnost),da spiat samo s tiah (po vazmojnost).Moje mnogo da si uchuden ,no i za povecheto maje e taka ,nali i jena ti moje da kaje -"kvo iska toia moi maj? nali mu pera ,gotvia ,chistia ,gladia,daje deca mu rodih,..i rabotia mejduvremenno ,i kakvo ,da ne e prestaplenie sega sled vsichko tova ,da mu izneveria s niakoi "piklio



Тема Re: Блах! [re: paчo]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано24.06.04 12:44



Прав си.
Мъжът ми е от тия, които виси с приятели по кръчми, играе шах, карти, отделя цялото си свободно време за кефа си. И в къщи да е , пак го няма.
Не казвам, че и с теб щях да съм щастлива, но....ако си искрен- твоят вариант е за предпочитане.
Май.



Тема Re: Кой е прав - да ми отговорят женинови [re: paчo]  
АвторЖeнa (Нерегистриран)
Публикувано24.06.04 15:09



А ти какво би си мислил ако не ти, а тя го правеше?
Има ли право? И как би се чувствал ако на всичкото отгоре си го и признаваше?



Тема Re: Кой е прав - да ми отговорят женинови [re: paчo]  
АвторЖeнa (Нерегистриран)
Публикувано24.06.04 15:18



Е, щом и двамата сте такива, нямате проблеми, само да не фанете СПИН



Тема Re: Кой е прав - да ми отговорят жени [re: paчo]  
Авторzvezda (Нерегистриран)
Публикувано24.06.04 18:12



znae6 li ,uj si uzrial maj ,a si tolkova naiven i pita6 detski vaprosi nak oito sam znae6 otgovora ,a pak i vijda6 rezultatite!ne moga da razbera za6to tarsi6 podkrepa ot nas(po to4no da te opravdaem nie tuk v kluba za d aprodalji6 v sa6tia duh)!edva li nikaoia jena 6te se saglasi s teb!
vij predi vsi4ko,predi detzata,predi semeistvoto si,si se posvetilo na jena,4rez koiato si osa6testvil vsi4ko ostanalo i v edin prekrasen moment se jalva6 tuk za6to tq bila govorila za razvod!ami jenata si e v pravoto ,ti kak bi se po4uvstval ako tq napravi sa6toto(mnogokratno i to)???bi se po4uvstval izpolzvan,nejelan,bezrazli4en za 4oveka do sebe si i nai ve44e unijen,za6toto sa ti se doverili i sam si razru6il doverieto!no ima edna pogovorka,koiato e mnogo viarna:" pianstvo i kurvarstvo sa do grob"
kolkoto i a si dobar kam detzata si t.n. smiata6 li 4e te jiveiat s misalta 4e imat super "tatko"-edva li!kakvo si misli6 i detzata 6te zapo4nat da razbirat za kakvo stava vapros,dokato v edin prekrasen moment ne ostane6 sam sami4ak s taka nare4enite ot teb "pikli",koito v nai-skoro vreme 6te uni6tojat,tova koeto si postignal s "направо с кървав труд, и всичко това - заради семейството ми. "
vseki 4ovek pravi kompromisi ami tova e edin ot kompromisite koito ti triabva da napravi6 ,a ne iska6 da go stori6 v imeto na semeistvoto si!
kolkoto i da pi6em tuk i da ti nalivame mozak v glavata ,ni6to niama da se polu4i dokato ti sam ne se naloji da izbira6 mejdu tova koeto ima6 (semeistvo,jena,detza,dom,sigurnost,4ovek do sebe si) i kra6kaneto (Понякога си "свалям" някоя студентка, поддържам с нея интимни отношения, после се разделям с нея, после следващата и т.н.)
taka 4e iziasni se sam za sebe si ,otgovora e v teb samo triabva da progledne6,smiatam 4e dokolkoto mojah uspiah da ti poso4a niakoi tvoi dumi nad koito bi triabvalo da se zamisli6!!!
uspeh



Тема Re: The goddessнови [re: the Goddess]  
Авторzvezda (Нерегистриран)
Публикувано24.06.04 18:29



znae6 li mila,eto ti si porednata loiato se hva6ta na majkite dumi!!!zamisli se parvo predi 10 god. niama6e mai brak po smetka,zapo4naha sled tova!vtoro edva li triiabva da mu govori6 taka ,da prodaljava v sa6tia duh it.n.!drugoto ne6to e 4e vsi4ko s jena mu e bilo predi da se ojeniat(no kakvo 6te kaje sled jenitbata-iavno naistina e izbrala)poniakoga nie jenite triabva da slu6ame razuma ,a ne sartzeto si ,koeto e napravila jena mu!kakto vijda6 toi ne plue samo jena si,toi plue vsi4ki jeni ,a koito ne go pravim s me glupa4ki(nali 4oveka ima tzenoosti i uj tarsi 4asti4kata 6tastie,a tezi koito sa q namerili sa glupatzi)
toi sam si protivore4i i se ma4i po vsia4eski na4in da ni ubedi 4e e prav!pro4eti mu o6te vednaj tova koeto e napisal i ne badi tolkova priaka !moga samo da kaja 4e ot tozi maj ni6to ne stava i 4e tzial jivot 6te si ostane takav,dori i da sre6tne 6tastieto ( a moje bi go e sre6tanal ,6tom jenata tarpi tzeli 10 god,ti kolko bi izdarjala na podobno unijenie i tzial jivot da ti se natiakva" se6ta6 li se predi braka ti hodi s biv6ia,koeto e ve4e minalo ,a toi pradlajava i v nastoq6teto da si kra6ka"



Тема Re: The goddessнови [re: zvezda]  
Автор the Goddess (divus)
Публикувано25.06.04 22:20



Честно казано пак прочетох това, което е написал, отново поразмислих по въпроса и мисля, че не си променям моята гледна точка и това, което съм му написала.

eto ti si porednata loiato se hva6ta na majkite dumi
Сега не бих казала, че се хващам на мъжките думи, просто приемам за истина това, което е написал. Дали е така, нямам представа и едва ли бих имала? Но въз основа на неговите думи, се опитвам да вникна доколкото мога в тази ситуация. Не мисля, че е до хващане или не на нечии думи.

zamisli se parvo predi 10 god. niama6e mai brak po smetka,zapo4naha sled tova
Другото, което е - нямам представа дали е имало бракове по сметка преди 10год. Не ми се вярва да е нямало. Все пак не знам твоята изходна точка по въпроса.

vtoro edva li triiabva da mu govori6 taka ,da prodaljava v sa6tia duh
Защо да не му говоря така? Мисля, че съм свободна да изразявам мнението си, въпреки че е различно от твоето в случая>
Освен това напълно се приддържам към мнението си, че човек е в пълното си право да търси щастието си другаде, при условие, че не го е намерил там, където е. Защо и той да не направи така?


drugoto ne6to e 4e vsi4ko s jena mu e bilo predi da se ojeniat
Ти откъде знаеш, че примерно тя не му е изневерявала с този, когото си обичала отпреди и по време на брака?

ot tozi maj ni6to ne stava i 4e tzial jivot 6te si ostane takav
Нямам представа, не го познавам. Може и много неща да стават от този човек, стига да му се даде това, от което има нужда. А за да не бъде цял живот "такъв" /не зная под "такъв" какво точно имаш предвид/, все пак трябва и жена му да му помогне, не мислиш ли?

Все пак не знаем как стоят точно нещата. Освен това тук е представена само неговата гледна точка. При условие, че се решава "кой прав, кой крив", трябнва да чуем и двете страни.



Тема Re: The goddessнови [re: the Goddess]  
Авторzvezda (Нерегистриран)
Публикувано26.06.04 05:27



При условие, че се решава "кой прав, кой крив", трябнва да чуем и двете страни - mnogo dobre kazano,nali tova se opitvam da kaja prez tzialoto vreme ,no kato vi davam fakti!misalta mi e 4e v momenta slu6ame samo negovata versia i vsi4ko se varti okolo nego!
ami q si predstavi 4e jenata e tiha ,skromna i t.n.,to po printzi eto takiva kato na6ia Ra4o se jeniat o smetka(mam gi u4i taka -jena koiato 6te te tarpi ,ta i na6ata hubavitza go arpiala 10 god. nali)
no kakto i da e tova e moe mnenie,i razbira se 4e ima6 ravo na svoe ,makar i razli4no ot moeto ,kakto kaza ti samata!prosto ne smiatah 4e e neobhodimo da mu se dava kuraj!
PS:" prosto se zamisli kolko jenski sartza e razbil (na pikli,studentki,na jena si ,lubovnitzi, it.n.)dori i da ne be6e jena mu vse o6te smiatam 4e ne bi triabvalo da mu se dava kuraj!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.