Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:34 09.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: ehhhhнови [re: eM™]  
Автор Dark Black (безделник)
Публикувано22.06.04 13:25



Наистина, къде ли се загуби Womanitka... мисля че така беше...



Тема Re: Бравонови [re: eM™]  
АвторBianca (Нерегистриран)
Публикувано22.06.04 13:37



Браво еМ,направо си брилянтна!Respect!
Писах тук някакви идеалисти4ни глупости,ама истината е то4но такава,каквато я описа.Истината 3а силната жена!



Тема Re: Кой е прав - да ми отговорят жени [re: paчo]  
АвторSM (Нерегистриран)
Публикувано22.06.04 13:53



Лично аз смятам, че се държиш безобразно и спрямо жена си и спрямо преходните си любовници - не уважаваш нито едната, нито другата, първата понеже не си правиш труда да скриеш забежките си и по този начин я нараняваш, втората тъй като третираш като "пикла ", следователно по принципа на дедукцията ти се държиш зле с жените като цяло и смяташ, че щом имаш пари всичко ти е позволено.За съжаление нещата не стоят така и всяка уважаваща себе си жена, която не се страхува да остане сама, би те изритала като мръсно коте, меко казано. Аз лично смятам, че живота е доста натоварващ за да си го усложнявам сама като оставям някой да ни мачка и да проявява неуважение към мен, контактите с всеки такъв индивид се преустановяват.
и последно един съвет - на всеки е позволено да прави каквото иска, стига да не пречи на другите,тъй че ако искаш да запазиш брака си, постарай се да си по-дискретен/защото е ясно,че с другото няма да спреш/.



Тема Re: ehhhhнови [re: eM™]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано22.06.04 14:31



Май по-скоро човечецът сега си измисля за жената, за да каже колко е лоша. Ако и тя изневерява, тогава какъв им е проблемът. Ми да действат и да не се оплакват. Нали и двамата получават това, което искат?
А пък явно има проблем щом човечецът тук търси разбиране...



Тема Re: Бравонови [re: Bianca]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано22.06.04 14:35



Да, да за силната жена, или по-скоро за тази, която правят на глупачка и която за нищо нямат! И която като не може нищо да направи си говори разни глупости за силата на духа
Дерзайте!



Тема Re: не обичам така...нови [re: Ecтpeлa]  
Автор eM™ (professional)
Публикувано22.06.04 14:54



Е, не така де. По-леко с думите от типа на "глупачка". Кой те обиди тебе? Имаш различно мнение, ок, но не е начинът да го изложиш като обиждаш.
Знаеш ли кое е глупаво... или по-скоро кое е наивно? Глупаво и наивно е да смяташ, че единствената женска точка, в която ще гледа някой мъж... че ще останеш единствената жена, с която този мъж ще иска да прави секс, след като те е срещнал.
Винаги, когато срещна хора с чувство за единственост и неповторимост, се сещам за великата реплика: "НЯМА НЕЗАМЕНИМИ ХОРА!".

П.П. Не дерзаем, просперираме.



Винаги има още един вирус!

Тема Re: не обичам така...нови [re: eM™]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано22.06.04 15:02



Всеки един от нас е уникален, хайде да не започваме да нищим и тази тема за уникалността



Тема Re: не обичам така...нови [re: eM™]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано22.06.04 15:04



А, и не помня да съм те обиждала, защо така се засегна, не съм те нарекла теб глупачка, нито никой конкретно, а ти скочи на тази думичка?



Тема Ти си прав, ама не съвсем.. [re: paчo]  
Автор Serina ()
Публикувано22.06.04 15:21



Нямам време да чета всичко, написано по темата ти, но доколкото разбрах, и двамата изневерявате ?
Какво те свързва наистина с тази жена ? Създали сте семейство, имате деца, дом, с две думи, общ живот. Дължиш и уважение много повече от някаква измислена вярност. Има жени, които го приемат, твоята явно не е от тях, ами не и го казвай тогава. Онова, което не знаем, не ни наранява. Много е просто. Виждаш ли се да остареете заедно, да посрещате внуците през зимната ваканция или да ходите заедно да си вземате пенсията ? Това е много по-важно от страстта, която мнозина бъркат с любовта. Любовта днес се е превърнала в празна дума, която вече нищо не значи и която лесно се предава в името на материални ценности и благополучие.
Говори с нея, кажи и какво наистина мислиш и чувстваш, какво очакваш от двамата, какво си готов да предложиш и приемеш. Не може да очакваш, че ако ти изневеряваш тя трябва да остане вярна. Готов ли си да го приемеш на свой ред ? Всичко е приоритет на ценности, да знаеш да избираш онова, което е по-важно за теб.

Редактирано от Serina на 22.06.04 15:23.



Тема Re: ха, ето те... [re: Serina]  
Автор eM™ (professional)
Публикувано22.06.04 15:28



Къде се изгуби, че те нямаше доста време...



Винаги има още един вирус!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.