Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:46 09.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Кой е прав - да ми отговорят жени [re: paчo]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано22.06.04 10:20



Аз пък не разбирам защо като ти изневерява, се дразни, че и ти й изневеряваш. Сигурен ли си в това, което твърдиш, нещо не се връзва???



Тема Re: С това за глупачките [re: *karla]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано22.06.04 10:24



Много точно си му го казала!



Тема Re: Кой е прав - да ми отговорят жени [re: paчo]  
Авторdyado_mraz (Нерегистриран)
Публикувано22.06.04 11:08



разбира се че имаш право да правиш това, но и тя има право да земе децата и да те зареже -- всеки има право да постъпва както намери за добре... успех!



Тема Re: Блах! [re: paчo]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано22.06.04 11:23



Ако наистина не схващаш разликата, колкото и да ти отговарят тук, няма да проумееш нищичко. Жалко!



Тема Re: Няма никакво значение кой е прав... [re: Ecтpeлa]  
Автор Dark Black (безделник)
Публикувано22.06.04 11:47





"се разбрали за отворен брак" - вярваш ли в това?

Бракът би бил много логичен, предвидим и приятен съюз, ако по някакъв начин от него се елиминира човешкия елемент. Или по точно противоречиви емоции, тайни страхове, комплекси, интриги, и пр. и пр.

Аз поне не знам да има такъв брак. Където всичко да е ясно, договорено, прието и от двете страни и т.н. И всички да живеят щастливо и спокойно, което всъщност би трябвало да е целта на брака. Някак ми се струва, че в хората е заложен някакъв тип мазохизъм, който се изостря когато на човек всичко му е в ред... вътрешния глас: "абе не може всичко да е чак толкова добре... тука има НЕЩО..." и се започва търсене на нещото...




Тема Re: Значи ... [re: smaragd]  
Автор V-Пpинцeca нa мpaka (НейноВисочество)
Публикувано22.06.04 11:48



.... от постинга му става ясно, че той няма да спре да изневерява та поне да го прави дискретно

Only I can make the brightness dark @--`--,--


Тема Re: Кой е прав - да ми отговорят жени [re: the Goddess]  
Автор V-Пpинцeca нa мpaka (НейноВисочество)
Публикувано22.06.04 11:50



ух ... голяма си ми сладуранка

Only I can make the brightness dark @--`--,--


Тема Re: ehhhhнови [re: Ecтpeлa]  
Автор eM™ (professional)
Публикувано22.06.04 12:28



Ама хайде да четем целите теми преди да се изказваме, м?
Човекът ясно и точно си го е казал, че и тя му изневерява...
Грешни работи ти се струват
Иначе аз за нищо не се притеснявам. Зная, че всичко се разбира един ден. И все пак не е правило. Има си начини.
Сещам се за темата на една жена тук (страхотна жена, къде ли се загуби?) преди време, която не ревнуваше, имаше адски либерални виждания и искаше мъжът й да сподели с нея, ако врътне встрани... и се сещам още как всички я нападнаха, че така, видиш ли, не можело... как да е, мисли разни, да не се отплесвам...



Винаги има още един вирус!

Тема Re: шопът...нови [re: Dark Black]  
Автор eM™ (professional)
Публикувано22.06.04 12:30



Гледам, гледам... нищо не виждам.
Слушам, слушам... нищо не чувам.
И си речем... тука има нещо!



Винаги има още един вирус!

Тема Re:На мястото на..нови [re: paчo]  
АвторEднa Пиkлa (Нерегистриран)
Публикувано22.06.04 13:22



...жена ти бих те напуснала и бих се оженила 3а па3ача в автокъЩата или бих си гледала кефа и бих си търсила нов мъж,докато не си намеря някой,с който да мога да бъда Щастлива,3аЩото с такъв,като тебе никога не бих могла да бъда Щастлива.
Вие най_добре си 3наете с твоята жена как да се търпите.Гнус ме е от теб,не 3аЩото не бих спала с преподавател,а 3аЩото с пари не можеШ да си купиШ liubov,a ти това въобЩе не го осъ3наваШ.
Много мъже мислят като теб,но това не 3начи,4е жените трябва да се примирят с ролята си на държанки и рогоноски
Ще се боря с всички сили да 3адържа по3ициите си на единствена жена 3а съпруга ми,а ако това е невъ3можно,той Ще 3апо4не да съжалява,4е и3обЩо ме е среЩнал...
3а твое сведение,алкохоли3мът и бедността не izkliu4vat liubovta,dokato izneviarata za men ozna4ava,4e ne obi4a6 zena si!?
A tova,4e tvurdi6,4e ja obi4a6 puk ozna4ava,4e obi4a6 samo i edinstveno sebe si i ne si sposoben izobsto da izpitva6 podobni 4uvstva.
I nakraia edno vupros4e: Kakvo ne ti dava zena ti,4e go tirsi6 pri "piklite"???
Moze bi ti dava prekaleno mnogo!Zamisli se malko!
Ako az ti biah zena,ti garantiram 4e niama6e da ti e mnogo lesno da si razigrava6 konia!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.