Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:05 08.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Кой е прав - да ми отговорят жени [re: paчo]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано21.06.04 18:44



Аз лично не приемам нито запоите в кръчмата, нито забежките. Жената ти е много права като говори за развод, дори май проявява доста търпение, съдейки по това, което си написал.
Фактът, че си осигурил повече от нормален материален статус на семейството е похвален, но той не ти дава право да си играеш с чувствата на най-близкия ти човек.



Тема Re: Кой е прав - да ми отговорят жени [re: paчo]  
Авторmoon (Нерегистриран)
Публикувано21.06.04 18:54



Какво те свързва с жена ти,освен децата?Тя,хайде, оженила се е за тебе щото си "перспективен",ами ти защо се ожени за нея?За какво изобщо ти е трябвало да създаваш семейство,на което да осигуряваш стандарт с "кървав" труд,като не ти дреме как се чувства тая жена с мъж,който я унижава непрекъснато?



Тема Re: Кой е прав - да ми отговорят жени [re: paчo]  
Автор V-Пpинцeca нa мpaka (НейноВисочество)
Публикувано21.06.04 18:59



.... ако ще изневеряваш или го правиш дискретно или си пълен простак

Жна ти да не е дялана от мрамор статоя че да понася това отношение????

Only I can make the brightness dark @--`--,--


Тема Re: Блах! [re: paчo]  
АвторHlGHLANDER (Нерегистриран)
Публикувано21.06.04 19:13



Разликата е ОГРОМНА. Да те питам, ти имап ли нещо против, ама с ръка на сърцето, и тя да си има своите "хобита"? Ако не, тогава значи играйте с открити карти - всеки да си ходи където иска, пък съвместният живот... Тогава не виждам проблем> Но ако тя не е съгласна ти да "ходиш", като в същото време тя не го прави, нормално е да иска развод. Какво като си я осигурил? Жена която е съгласна на осигуряване, след което да търпи кръшкането на съпруга си, значи е КУПЕНА. И нищо чудно и тя да кръшка. С някой готин пич, а не с мухльо. Значи пак си пълен глупак - 'що се ожени за такава, бре, мискинино? Казваш, че оше преди сватбата го е правила. Ама верно си голямо лайно! Аре Кришна!



Тема Re: Кой е прав - да ми отговорят жени [re: paчo]  
АвторHlGHLANDER (Нерегистриран)
Публикувано21.06.04 19:28



"то коя жена не го прави" -Леле, а ти откъде знаеш. Съдиш за жените по онези екземпляри от вида, които го правят с теб ли? Ми търкулнало се гърнето... нали помниш. Така че нормално е около теб да не се навъртат жени, които не го правят. Ама те са за пичове като мен.
Малко математика /дано не ти е трудно/ - ако сложим знак за равенство между жена, която не го прави и понятието "глупачка" ще излезе, че всички ние, които се стремим към жени, които "не го правят" всъщност се стремим към глупачките. Не ми се връзва. Бе ти да не си от Турция? Или някаква такава държава. Дето жената е елемент от поредицата - кръчма, приятели, карти, пиене, забавление и каквото друго се сетиш?



Тема Значи ...нови [re: V-Пpинцeca нa мpaka]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано21.06.04 21:30



няма проблем, когато някой плюе в общата чиния стига да го прави без да разбере другия ... идейно!

Мъка, мъка, мъка, боже - как можеш да допускаш такова нещо?


Тема Re: Eh,нови [re: paчo]  
Авторtq (Нерегистриран)
Публикувано22.06.04 00:28



mnogo e gotino nesemeini da ti davat akyl!
Padam ot smqh!
Dobre de,zashto se pitam, kak tezi "razkreposteni" hora biha pravili troiki i 4etvorki?!
Nali priemame,che udovolstvieto e chast ot jivota?!
Ksaviera Holander kaza,4e semeinite myje sa klienti na prostitutkite.E,ti ne pravish li syshtoto?!Dali studentka ili prostitutka,kakva e razlikata,ili krychmata?Nali se vryshtash?!
Edin kvartalen piqnica kato mi kaza,che zapoite mu traqt po nqkolko dni,kak se chuvstva jena mu,pitam az?!
A ti si i davash vsichko,samo kydeto po malko kryshkash.E,ako go nauchi ot komshiikata,po-dobre li shte i stane?!
Ti mislish li ,che myjete na goreizkazalite se,ako sa semeini sa svetci!
Blajenni sa veruiushtite!!!



Тема Re: Кой е прав - да ми отговорят женинови [re: V-Пpинцeca нa мpaka]  
Автор the Goddess (divus)
Публикувано22.06.04 00:26



Да не забравихме да пишем на български случайно?



Тема Re: Рачонови [re: paчo]  
Автор the Goddess (divus)
Публикувано22.06.04 00:35



Сега малко от малко започвам да разбирам това, което искаш да кажеш. В началото и аз бях доста негативно настроена към постъпката ти и въпроса ти, но не зная защо си мислех, че жена ти не ти изневерява, а ти правиш това под носа й, без дори да го криеш. Ако забелязваш повечето от нападките към теб се базират на това. Все пак не знаем точно как стоят нещата, затова и е трудно да ги разнищим.
Но при условие, че тя се е омъжила за теб само заради материалните облаги и не е криела, че обича бившото си гадже, си мисля, че си в пълното си право да се чукаш с колкото си искаш студентки.
Иначе по въпроса: Защо изневеряват мъжете? Моят отговор е прост: защото не намират това, от което нужда /било то подкрепа, разбиране, любов и прочие/, и затова го търсят другаде.
Пожелавам ти успех в търсенето на щастие, било то и частица.




Тема Re: Няма никакво значение кой е прав... [re: eM™]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано22.06.04 10:16



На мен пък ми се струва, че благоверната не е от тези, които кръшкат и именно затова го изживява така тежко. Ем, бъркаш нещата: едно е в семейството да са се разбрали за отворен брак, тоест и двамата да са си казали, че нямат нищо против половинката да си върти любов с трети лица. Друго е обаче, когато само единият (в случая мъжът) е взел подобно решение и по този начин наранява човека до себе си, който може би не вижда изобщо нещата по този начин. Някакси нечестно е!
А за изневярата - дори той да се крие, всичко рано или късно излиза наяве, не се притеснявай




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.