Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:14 09.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Кой е прав - да ми отговорят женинови [re: the Goddess]  
Авторpaчo (Нерегистриран)
Публикувано21.06.04 11:09



Ей, най накрая някой да ме попита нещо, за да опита да ме разбере. Досега само нападки.
Дали изневерява жена ми. Изневерява ми, разбира се, то коя жена не го прави.Дори ида има глупачки, които не изневеряват, го правят в мислите си, което е по-лошо.
Моята специално ми изневеряваще още преди да се оженим. Правеше го с бившето си гадже, правеше го от яд, че е принудена да избира между двамата. Вътрешно обичаше него, но знаеше, че аз съм по-перспективен. И изборът и явно бе правилен, защото сега след 10 години той все още е пазач в автокъща.
И защо поне веднъж някоя дама не си зададе въпроса "защо изневеряват мъжете".
Аз мога да отговоря на този въпрос, както и на въпроса на smaragd защо студентките спят със семейни мъже с деца.
Може би ако хората сме по-всеотдайни един към друг, нито мъжете ще изневеряват, нито студентките ще си падат по такива като мен. Но всеки иска да получи тази частица от щастието, която не достига за да е пълно то. Ако човекът до нас не ни я дава, въпреки че не му струва нищо, грях ли е да я потърсим другаде.



Тема Re: Кой е прав - да ми отговорят жени [re: paчo]  
АвторДaмa (Нерегистриран)
Публикувано21.06.04 11:19



Ако го правиш дискретно ,няма да имаш проблеми.
Итината винаги боли.



Тема С това за глупачкитенови [re: paчo]  
Автор *karla (лунен камък)
Публикувано21.06.04 11:32



дето не изневерявали, вече прекали драги. Добре де , какъв ти е проблема - разведи се бе, какво толкова. За секс няма да закъсаш - нали имаш студентки под ръка, а те го правят не защото те харесват , а за да си вземат изпитите драги . Такива студентки / който ми бяха състудентки/ имаше и преди години. Знаеш ли какъв израз имаше ' с колко преспивки ще си заверя семестъра и с колко преспивки се взема този изпит'. Щото ние нe сме били студенти и нe ги знаем тези неща ити реши тук да ни светнеш по въпроса.
Та така- разведи се, кръшкай си със студентките и търси истинската жена, която няма да кръшка с бившето си гадже т.е. ще е глупачка по твоите разбирания. Една информация на ухо- няма такава жена драги.
Накрая в постинга си го ударил на някакви чувства - това къде го прочете, дай акъл и ние да го прочетем.

Откакто чух какво мисля, не вярвам на това което чувам


Тема Re: Кой е прав - да ми отговорят женинови [re: paчo]  
АвторPitanka (Нерегистриран)
Публикувано21.06.04 11:39



Защо го правиш?



Тема Re: Кой е прав - да ми отговорят женинови [re: paчo]  
Автор ToЧиЦa_ (минаващ)
Публикувано21.06.04 11:56



в началото бях много възмутена като прочетох и бях готова да те нахокам, ама сега вече не съм на това мненение...
така като гледам нещата са "каквото повикало, такова се обадило"
жена ти е търсила материалното благополучие...е намерила го е, т.е избрала е теб...виждам,че е свободна и тя да си ходи без проблеми, ами нека да намира това което и липсва при пазача...и двамата сте квит ;)

п.п тя никога няма да се разведе сперед мен...



Тема Re: Кой е прав - да ми отговорят женинови [re: paчo]  
Автор JADED (Dark Lady)
Публикувано21.06.04 12:10



Хм, тъкмо щях да кажа:

- Защото едното е болест, а другото...

и се сетих...

и другото е болест,

щом не можеш без него!

Щом рискуваш да загубиш семейството си заради него.

Но второто е по-гадна болест, защото за разлика от теб жена ти не тълкува изневярата като забавление, а като предателство.
И от моя гледна точка мисля, че е права.

Обади се, ако някоя жена ти отговори по различен начин...

Всъщност, ако някоя жена ти отговори по различен начин, то това ще е тъкмо онази, "осемнадесет годишната пикла"...






Тема Re: Няма никакво значение кой е прав...нови [re: paчo]  
Автор eM™ (professional)
Публикувано21.06.04 13:02



Няма прав и крив в ситуацията. Абсолютна тривиалност. 10 години брак, правилно ли разбрах? Още по-прилична става ситуацията, ако е така.
Виж сега, рачо, нищо странно и ненормално няма да чукаш студентки, нито пък жена ти да си играе с чуждо. Както неведнъж съм го писала тук, хора сме, а вечна любов, привързаност и емоционална ангажираност не съществуват. Всеки втори изневерява. Колко си признават е друга тема. Някои от изневеряващите (особено мъже) не могат да се почувстват удовлетворени от забежката, ако не се похвалят. И тук е моментът да си отвориш очите широко, за да прочетеш следващия ред:
Точно на жена ти ли намери да се хвалиш бе, идиот?
Извинявай за последната дума, беше спонтанно. Но май пък на място. Иди се похвали другаде и be happy. Ако благоверната идва при тебе да ти споделя за последните си трофеи и това не те кара да се чувстваш некомфортно, това не означава, че задължително и на нея й е приятно да й се хвалиш.
Последно, въпросът не е Кой е прав, а Какво да правиш сега и в бъдеще.
Не е нужно да си разваляш семейството, според мен. Имайте си и двамата своите еднодневки, бъдете по-дискретни, грижете се за децата си (те са тези, които трябва да виждат мама и тати винаги усмихнати и щастливи), просперирайте.
Хайде, че съм на работа. Не се научихте как се кръшка, ей...



Винаги има още един вирус!

Тема Re: Няма никакво значение кой е прав...нови [re: eM™]  
Автор Dark Black (безделник)
Публикувано21.06.04 14:42



Брилянтно!

( тъкмо реших и аз да хвърля малко мерудия в боба тука, и ти изчерпа темата... Със сигурност обаче не бих успял толкова добре да се изразя )

Редактирано от Dark Black на 21.06.04 14:46.



Тема Re: Кой е прав - да ми отговорят жени [re: paчo]  
Авторtq (Нерегистриран)
Публикувано21.06.04 16:53



Racho,predposlednoto mnenie mi dopada i na men.Oshte poveche se kasae za fizicheska iznevqra.Ne si huknal da razvalqsh semeistvoto si,q!
Jena ti trqbva da te priema takyv kakyvto si.Edno semeistvo gradeno s godini,ne moje da se sysipva ei taka.Kade shte ide jena ti bez blaginkite,koito si i syzdal?!
Seshtam se edna prikazka:"Nashla,ta zashla!"Haide da q pitam bez ekstrite,koito ne sa malko, kak bi jivqla?!Oshte poveche,che i tq syvsem ne e boja kravichka.



Тема Re: Кой е прав - да ми отговорят жени [re: paчo]  
АвторAnonymous (Нерегистриран)
Публикувано21.06.04 16:58



Абе как може да си толкова ТЪП???..."разногласие" ....Хайде, ако животът, който си и осигурил е охолен - да те търпи, а то......."кървав труд". По-добре пий, глупако :((((((((( Дано си намери някой, който я оценява и да те зареже. Гаранция, че достатъчно вече те е намразила.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.