Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:05 09.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Блах! [re: Z.]  
Авторpaчo (Нерегистриран)
Публикувано20.06.04 23:30



Абе момичета, вие умни хора ли сте, или най-обикновени българки. Аз пуснах темата не за да ми се карате. Поисках да зная в очите на една жена кой е по-малкото зло. Аз, или комшията ми, който виси до среднощ в кръчмата и се чувства в правото си да си изпива заплатата, защото си я е изкарал.
Иначе не очаквах да чуя нещо похвално. Но нека поне една от вас си сложи ръка на сърцето, и каже какво ще направи, ако е на мястото на жена ми. Не съм казал, че не я обиам, и не я уважавам - напротив. Просто като всеки мъж и аз отделям време за себе си. Един за бира, друг за футбол, трети за карти. Аз за студентки - каква е разликата.



Тема Re: Блах! [re: paчo]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано20.06.04 23:32



Бе незнам, обаче, ми се струва, че щом си се оженил за нея е редно да е единствената, поне според моето консервативно мислене
Не се заяждам, че от заяждане в клубовете ми идват лични проблеми, карма, ли е що ли

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Всичко прочетох. [re: paчo]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано20.06.04 23:50



Само едно нещо не мога да вдяна, абе жени, откъде се взимат тези студентки, които обичат да спят с възрастни женени мъже с деца?!?!?

И аз не знам, защо въобще отговарям, ама ти си помисли какво си обещавал, когато си се женил! Защото там едва ли си се подписал под нещо от рода на - осигуравям на жена си спокоен живот срещу правото ми да спя със студентки ... и е ясно, че трябва да ги сменяш, защото рано или късно им идва акъла и на студентките.

Свят шарен, както си го направиш отношението, такова ще е - но че жена ти не е съгласна, не значи, че тя нещо не разбира правилно, а че ти се опитваш да събираш вода от кой знае колко кладенеца за да си намериш оправдание.

Ако трябва да избирам между теб и съседа, ще избера това, което си живея сега - да съм си сама господар на жилището и живота!

Мъка, мъка, мъка, боже - как можеш да допускаш такова нещо?



Тема Re: Блах! [re: paчo]  
Авторminava6ta (Нерегистриран)
Публикувано21.06.04 00:17



аз не съм най-обикновена българка, аз съм БЪЛГАРКА. научи се да уважаваш рода си, най-напред. майка ти също влиза в това число, вероятно.

освен това, не се заяждам. бих правила същото, което и ти, ако случайно съм те избрала за мъж.
нямаш представа колко е освежаващо за ВСЯКА жена да има нещо младо, топло и СЕКСУАЛНО АКТИВНО в леглото, което да я гледа като богиня в очите и да чете желанията й само затова, че тя е там..... само дето жените като цяло, не са склонни да си го признават..... но няма жена, която да не е склонна да го прави.....
вярно, че за възрастта, за която говорим, мъжете, освен за ебане, за друго не ставате, но и това е нещо..... поне гарантирано жена ти не би те зарязала заради някой 20-ина годишен хлапак.... което не може 100% да се каже за мъжката част от двойката.... просто ние сме по-практични... а ти го наричай както ти е удобно.

а ако беше обикновен пияница - да съм ти била шута 60 пъти, заедно с къщата и кърваво изкараните ти пари и измисления ти стандарт..... разбираш ли, ако не осъзнаваш колко си щастлив да имаш жената до себе си, значи просто не я заслужаваш......

.... и да ме вземат дяволите, ако се заяждам, при все, че ме ядоса.....



Тема Ще ти се караме... [re: paчo]  
Автор *karla (лунен камък)
Публикувано21.06.04 00:29



защото не си разбрал толкова години защо си се оженил. Или си го направил ей-така по инерция, защото така правят другите. Имам си една теория - един мъж трябва да вземе да се находи първо - по съученички състудентки, студентки и т.н. и като реши да се ожени да е с ясното съзнание че разбира от жени и какво трябва да даде на жена си и децата си. Една съпруга трябва да има доверие в съпруга си . Една от важните нейни потребности е да знае че е единствена и обичана . Когато тя забележи че не е единствена /а ти си й демонстрирал това не еднократно / тя започва да губи доверие в него. И ако таи в себе си недоволството от това вреди сама на себе си.... е не мога да го обясня както трябва не съм психолог...

Има значение как отделяш време за себе си.... за Бога има голямо значение дали ще кръшкаш ,или ще ходиш на кръчма с приятели ,или ще играеш карти... По лесно жена ти ще преглътне да си комарджия или да висиш по стадионите с дни за гледаш мач , но няма да преглътне да кръшкаш .... Това е женското мислене. И аз ако съм на нейно място щес е разведа с теб и ще те накарам да плащаш космическа издръжка....

И наистина я вземи да прочетеш някоя книжка/ вместо да кръшкаш по студентки/ да взаимоотношенията между мъжете и жените....

Знаеш ли защо си глупак - защото си кръшкал и си си признавал за това... Кръшкай, ама скришно ....

Откакто чух какво мисля, не вярвам на това което чувам


Тема чакам,чакам,чакам [re: paчo]  
Автор himbeer (sedmiq elen)
Публикувано21.06.04 00:40



Бедрофил

да каже Мисля, че сексът е по-добър от логиката, но не мога да го докажа , щото сме на едно мнение



Тема Re: Кой е прав - да ми отговорят жени [re: paчo]  
Автор the Goddess (divus)
Публикувано21.06.04 00:51



Добре де. Не разбрах едно нещо:"не си правя труда да крия от жена си тези забежки". Значи ли това, че щом се грижиш добре за семейството си, имаш правото на всичко, дори и незачитане чуствата на съпругата ти. Та ти дори, не криеш забежките си. Жена ти е абсолютно права да те напусне. И аз самата бих постъпила така.

има ли право мъжът, след като е осигурил на семейството си нормален живот, да отдели малко време и средства за себе си.
Има това право, но трябва да се съобразява с чувствата и желанията на своята половинка. Защо я нараняваш? Защо си мислиш, че щом си и осигурил дом и храна, тя трябва да търпи всичко, което правиш.

И каква е разликата между това да прекарваш вечерите си в някоя кръчма, изпивайки последните пари на семейството си, и да бъдеш в някой хотел с някаква "пикла". Защо жените едното го приемат, а другото - не.
Откъде знаеш, че го приемат?

Въпрос: Жена ти изневерява ли ти? Каква е реакцията ти?



Тема Re: [re: METHOD]  
Автор Aбaтa (фрондьор)
Публикувано21.06.04 08:57



губя разсъдък и самоличност и те ичезват

Тоест влюбваш се след като си ги покорил и си желан от тях ...

явно започвам да гледам като малко теленце, с влажен поглед,

Това описание ме разби. Случвало ми се е, обаче бе за кратко и завръщането на тигъра в мен бе гадно и кръвожадно за сърничката. На моменти се мразя ...

Достигнах трийсета година,
до дъното срама изпил,
мъдрец и луд наполовина ...



Тема Re: Блах! [re: paчo]  
Автор Aбaтa (фрондьор)
Публикувано21.06.04 09:05



Пич, звучиш тъпо, егоистично и дори не се и усещаш. Турчин ли си, грък ли си, арабин ли си, но съпругата ти не е даденост, а ти не си уникален. Вземи се в ръце!

Достигнах трийсета година,
до дъното срама изпил,
мъдрец и луд наполовина ...



Тема Re: [re: Aбaтa]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано21.06.04 09:57



Как успя да си върнеш тигъра?

Пролетарии всех стран соединяйтесь!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.