Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:05 08.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Кой е прав - да ми отговорят женинови [re: Myth]  
АвторPikla (Нерегистриран)
Публикувано16.07.04 00:13



Pozdravlenia za vsichki na koito im varvi kato na tvoia priatel :). Az ne poznavam takiva hora no shtom kazvash moje i da ima. Mnogo se radvam za tiah. Imam izvestni samnenia otnosno 'normalnostta' na vaprosnite momicheta no kakto i da e--niamam argumenti ili statistika za tova koi bi si legnal sas sluchaino sreshtnat ot parvata vecher taka che i tova moje da se pireme za viarno do dokazvane na protivnoto...



Тема Re:възрастта.нови [re: Pikla]  
Автор eM™ (professional)
Публикувано16.07.04 09:58



Хайде де, виж я ти нея. Били ненормални? И защо? Ти ли си нормата? Ако беше, със сигурност щяхме да те познаваме.

Ето ти личен пример, ако искаш ме вкарай в графата на твоите "ненормални", все ще го преживея някакси. Аз съм на 25 и съвсем нескромно ще ти кажа, че ме свалят все още ученици. Ти си прави изводите на колко и как изглеждам. Нормална или не, по твоите разбирания, изобщо не си падам по по-малки на възраст момченца или пък дори мои набори. Напротив, поне 5 години разлика ми е необходима, за да ми е приятно с един мъж. С по-възрастните има за какво да си говоря, мога да водя *смислени* разговори и дори да споря повече от една-две минути. Това за чистата вербална комуникация. В секса също се усеща разликата, ако не знаеш, да ти кажа аз. Не в момента обаче. Понеже защото.

Та така. С всичкото това исках да ти кажа, че всичко е индивидуално в някаква степен и да наричаш една категория жени ненормални или грозни, защото си падат по по-възрастни мъже... ами, тъпо е.



Винаги има още един вирус!

Тема Re:възрастта.нови [re: eM™]  
АвторPikla (Нерегистриран)
Публикувано16.07.04 16:11



Ti govorish za razlika 5 godini v sluchaia stava vapros za 10-15 koeto oznachava razlichni pokolenia. Plus tova tuk ne stava vapros za 'vrazka' ot kakavto i da bilo harakter.

Choveka se hvali che prosto ot vreme na vreme izliza i kogato i da si poiska t.n. 'studentki' mu se hvarliat na vrata bez vsiakakav angajiment ili investitsia na osobeno vreme ili kakvoto i da bilo ot negova strana. Predi tova tvardi che samata mu sapruga e predpochitala noshten pazach pred nego i e ostanala s nego samo zaradi parite (mojesh da si napravish izvoda kak izglejda) i tsialoto neshto zapochva da zvuchi tvarde nepravdopodobno...

Niamam nikakvo namerenie da naricham jeni koito imat vrazka sas po-vazrastni (ili po-mladi) maje nenormalni--vsichko koeto kazvam e v kontexta koito toi opisva.



Тема Re:възрастта.нови [re: Pikla]  
АвторMyth (Нерегистриран)
Публикувано17.07.04 20:20



Ми от това, че е препочитала да бъде с там нощен пазач или каквото и да било пред него и останала с него само заради парите, да ме извиняваш ама изобщо немога да си направя извода как изглежда. А колкото до разликата от 10-15 години какво толкова чудно виждаш, според мен си е съвсем нормално. И за да се аргументирам (само да не заприча на хвалба) последния ми прясен пример е от снощи. Аз съм на 32 а снощи бях с момиче което беше на 20 и си беше много красиво момичето. Запознахме се снощи в клуба който ходя. Сега тук ще каже някой хм ми леко момиче или к***а. Ами незнам лека ли е или не но на сутринта, каза "боже аз съм ненормална, за първи път ми се случва да си легна с някой на първата вечер". Незнам дали е истина или не. Днес си я изпратих, прекарахме готино и толкова, нищо повече, е може би пак ще се видим но......Това не е единичен случай, общо взето често ми се случва да си легна с някое момиче на 1-вата вечер, а като се има впредвид, че съм и доста взискателен от външния вид. Ще кажа също, че имам разни познати момичета, които не бих казал, че са леки, но и те са си лягали още от първата вечер с някой, поне един път досега. Така че още веднъж какво толкова невероятно и трудно има в това да идеш в някой бар, да се запознаеш с някое момиче и още същата вечер тя да легне с теб. Според мен това си е мноооооого често срещано явление.



Тема Re: Кой е прав - да ми отговорят женинови [re: paчo]  
АвторБибиня (Нерегистриран)
Публикувано17.07.04 20:31



Охххххх само да ми падне един такъв като теб... не знам просто къде ще го навра. Безсрамник. Не се бъркам, живота си е твой, но тъй като искаш нашите мнения, аз ще ти кажа. .. не бих те изтърпяла и 1 ден. Да ходиш да се въргаляш с нещастните момиченца и после бум при жена ти в леглото. Е на това му казвам истинска наглост. Но явно то ти е заложено и неможеш да го промениш. Ми тогава остави жената на мира. Разведи се, и си хойкай на воля. ДОбре че има и свестни мъже и един от тях е моя!!!



Тема Re:възрастта.нови [re: Myth]  
АвторPikla (Нерегистриран)
Публикувано17.07.04 20:42



Pozdravlenia--radvam se che takiva neshta ti se sluchvat chesto .

Ne tvardia che e nevazmojno--sled kato kazvash znachi e vazmojno. Prosto ne poznavam mnogo momicheta koito se darjat taka, krasivi ili ne. Ne tvardia che poznavam vsichki ili mnenieto mi e predstavitelno--prosto mi prozvucha preuvelicheno. Za pazacha ne sam saglasna no niama da sporia... Priaten weekend.



Тема warning signнови [re: Myth]  
АвторPikla (Нерегистриран)
Публикувано17.07.04 20:48



Samo da dobavia s tvoia record vnimavai da ne hvanesh STD



Тема Re: Кой е прав - да ми отговорят женинови [re: paчo]  
Авторfly or die (Нерегистриран)
Публикувано18.07.04 00:09



E TI KAKVO SI MISLI6,4E KATO SI OSIGURIL MATERIALNO SPOKOJSTVIE NA JENA SI I KATO OBRUSTA6 VNIMANIE NA DECATA SI,KOETO NE BI TRQBVALO DA SE PRIEMA KATO GEROJSTVO SI BOG?!iZVINQVAJ,NO TI ZASTO SI SE OJENIL ZA TAQ JENA,ZA DA POGADELI4KA6 EGOTO SI,4E SI USPQL DA J SUZDADE6 SPOKOJSTVIE LI?.NE CELQ DA SUDQ NIKOGO,NO SPORED MEN SAMIQ FACT,4E KRU6KA6 I DA NE GOVORIM ZA TOVA,4E GO PRIEMA6 KATO NESTO SUVSEM NORMALNO E OSNOVATELNA PRI4INA JENA TI DA RE6I,4E BRAKA VI NE E TOVA,KOETO TQ ISKA,ZASTOTO NQJ-MALKOTO NE SI LI SE ZAMILQL,4E PO TOZI NA4IN Q OBIJDA6,V KRAJNA SMETKA JENITE (NE KAZVAM VSI4KI) NE TURSQT SAMO MATERIALNO UDOVLETVORENIE I LYUBQST BASTA ZA DECATA SI,A I V TAZI SITUACIQ JENA TI SIGURNO SE PITA KUDE E NEJNATA GRE6KA,ZASTOTO JENITE SA TAKIVA I KOLKOTO I NA TEB DA TI SE STRUVA NORMALNO,NO SUS SIGURNOST ZA NEQ NESTATA NE SEDQT PO SUSTIQ NA4IN.i ZA POSLEDNO MOJE6 LI DA SI SE PREDSTAVI6 V SUSTATA SITUACIQ,NO TOZI PUT JENA TI SI HVASTA PO NQKOJ PI4 ZA EDNA VE4ER,ZASTOOT VSE PAK OBRUSTA GOLQMO VNIMANIE NA DECATA I SE GRIJI ZA KUSTATA I VSE EDNI TAKIVA GEROJSKI ENSTA KOITO Q OPRAVDAVAT?



Тема Re: Кой е прав - да ми отговорят женинови [re: fly or die]  
АвторBF (Нерегистриран)
Публикувано18.07.04 00:48



Dobre pi4,zasto ne se razvede6 s neq,hubavo obi4a6 q,uvajava6 q,oba4e stom go ima factora"lyubimata studentka" zna4i nestata sa drugi,spored men ako nqma trupka kakuv e smisula da si s nqkoj,tq ne ti dava nesta,ot pro4etenoto bih kazala 4e ti se slu4va da te prenebregne i ti si turdi6 trupkata nqkude drugade(logi4no),ne kazvam korektno,no e logui4no,hubavoti osnovno se griji6 za decata(ne vijdam stranno,vse pak nikude ne pi6e,4e vsi4ki tezi ensta trqbva da gi pravi jenatav smisul kogato tq gi pravi e normalno,no kogato gi pravi bastata zvu4i po-geroi4no,moje bi zastoto e po-rqdko srestano).Spored men razlikata mejdu birata,futbola i studentkata e 4e jena ti moje da pie bira s teb,moje da gleda futbol s teb,no ot istoriqta s izvunbra4nite zabavlenie se 4uvsgtva ignorirana.Spored mne edna eventualna kratka razdqla bi bila osvejavasta i moje bi ste po4nete da si davate tova koeto vi e nujno i na dvamata,a ako e tvurda za razvoda i q obi4a6 se pointeresuva6 koe bi q napravilo po stastli-s teb,no ne edistvena ili s nqkoj drug ,no za kogoto da e edinstvena.Slojni4ka situaciq,nqma prav i ne,vinoven i nevinen,vie ste si go napravili,dajte preocenka na braka si i zabravete za manlo egoto a pomislete edin za drug:)



Тема Re: warning signнови [re: Pikla]  
АвторMyth (Нерегистриран)
Публикувано18.07.04 12:26



Е малко все пак като, че ли създавам погрешни впечатления де, ама карай да върви.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.