Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:58 08.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Кой е прав - да ми отговорят жени [re: Жeнeнa]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано28.06.04 12:33



Бреейййй! Ти пък се изказа - такива били цели 99 % от браковете! Пълни глупости. Това, че има такива неуспешни бракове, не означава, че повечето са такива... Ти изкара всичките бракове провали.... Поизсили се май...
Не прави глупави обобщения, само това ще ти кажа



Тема Re: Блах!нови [re: paчo]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано28.06.04 13:18



Abe 4ove4e,ti mai ne 4ete6 kakvo sa ti otgovorili horata...o4akva6 nqkoi da te opravdae li?!Kakav muj si ti?!Ti si po-gaden i ot piqnivca.Za6to si misli6,4e edin jenkar,koito ima nahalstvoto da se pohvali sled porednoto zavoevanie na jena si,e po-dostoen ot drug,koito si har4i parite v hazarta ili kru4mata:(Kato ima6 nujda ot vun6en stimul za koi dqvol razvqva6 sled tova bairaka.Dа ne bi da si o4akval,jena ti da ti se radva i tupka po ramoto i gali po glavi4kata:( Kakvo se opitva6 da dokaje6 na sebe si s tez studentki,pak i na jena si?Kato si tolkova "muj"hvani si istinska jena,a ne deca otpusnali se na tvoite "laski"zaradi belejka:))



Тема Re: много любопитно ежедневиенови [re: paчo]  
Автор eM™ (professional)
Публикувано28.06.04 13:45



А тя не работи ли бе, човеко? И, ако не работи, защо не работи?
Съвсем естествено е за тъпото женско да мисли по цял ден глупости, когато няма с какво друго да се опитва да си нащърби билярдната топка в черепа.



Винаги има още един вирус!

Тема Re: Отговор за Жененанови [re: paчo]  
Автор Aнreл ()
Публикувано28.06.04 13:55



решения много. акъл също.
единственото правилно за теб е това което ти ще вземеш.
а за да го вземеш трябва да си смел.
господ обича силните и помага на смелите.
когато няма любов и щастие... остава само един - кетап от съвета...за брак.
изводите можеш да си ги направиш сам.
болката пак сам си я изживяваш.
въпросът е до кога?
това пак само ти можеш да прецениш за себе си.
а любовта... любовта се търси.
тогава наистина има шанс човек да е щастлив и да чувства живота си изпълнен със смисъл. другото се губи и печели - тоест купува се с пари.
успех.





Тема Re: Блах!нови [re: paчo]  
АвторDO RE Ml (Нерегистриран)
Публикувано28.06.04 15:23



ABe, Racho, az sam nai - obiknovena balgarka, no moga da ti kaja, che triabva da hodish da palish svesht che i jenati e balgarka i che te tarpi oshte. Zashtoto ,ako beshe nai-obiknovena amerikanka, s tova ti povedenie i slabost kam "pikli", shteshe da si vijdash detsata vednaj mesechno, i da plashtash detski izdrajki i kashtata si shteshe da ia gledash ot ulitsata.... Zamisli se! Balgarkite sme tarpelivi, no i na nas ni pisva!

Пристрасти се към фотбола....или към благатките в банята!!!...мисля , 4е така 6те може6 да отърве6 развода и последиците след него
Успех!



Тема Re: Отговор за Жененанови [re: paчo]  
АвторЖeнeнa (Нерегистриран)
Публикувано28.06.04 16:32



Дано да го намериш, желая ти успех!
А ти обичаше ли я, като се ожени за нея? Обичаш ли я още? Ако не, остави нещата, нямат бъдеще, както беше едно от последните мнения. Това няма оправяне - става все по-трудно и по-късно за промяна. Мнението на Ангел също много ми допадна.
Ако все още я обичаш и искаш да запазиш този брак, трябва да я накараш и тя поне да те уважава. Все се почва отнякъде. После я накарай и да те обича! Спечели я, завладей я, никога не е късно. Просто трябва да си сигурен какво точно искаш и ако имаш мозък да намериш начин да се справиш. Като жена мога само да ти кажа, че това със слугуването не е в твоя полза. Далеч съм от идеята да я третираш и като слугиня. Думичката е равноправие - равни права и равни задължения /или поне горе-долу/. Това, че си я осигурил материално е добре, но не й го натяквай непрекъснато. няма да ти стане по-благодарна. Мене питай! Това са едни златни окови на краката, от които почти няма измъкване. Не и в днешните трудни времена.
Това със забежките ще трябва изцяло да го покриеш. Не казвам да не го правиш, но никой /съвсем никой/ да не разбира. Нали не го правиш, за да я заболи?! Глупаво е, ще боли само теб и до нищо добро няма да доведе. Така няма да я накараш да те заобича, а да те намрази. Измисли други начини да повдигнеш авторитета си. Парите не са всичко. Трябва интерес към другия човек, но действителен, не просто понякога "Как си?". Трябва общуване, трябва диалог, трябват общи теми, хоби, занимания, любими неща. Поне по малко от всичко това.
А, за онзи дето пази колите и пие, мисля, че е останал само в твоето въображение. Може понякога да съжалява, че не се е омъжила по любов, но съм сигурна, че за този неудачник конкретно не съжалява! Жените не са толкова глупави.
Наистина е добре да се занимава с нещо! Измисли какво би й харесало и й помогни. Ако успееш, ще се издигнеш много в очите и сърцето й. Извади я от вкъщи, раздвижи я, осмисли живота й /не, обаче каквото ти решиш, а което на нея ще й допадне/! Няма да минеш без извинения и разкаяния. Оправи си брака, ако искаш да го задържиш.
Хубаво си помисли, обаче! С годините става все по-трудно да спреш и да търсиш щастието си другаде. А без радост е много трудно. За съжаление рецепта няма. Както казва Ангел, ти трябва да решиш.



Тема Re: Кой е прав - да ми отговорят женинови [re: CondAmn]  
АвторL. (Нерегистриран)
Публикувано29.06.04 13:02



Да бе, изкаше да изкара че нещо й има и на жената, обече преигра. Все пак спря навреме, малко преди да каже, че й хваща и бримките на чорапите



Тема Re:Rachoнови [re: Ecтpeлa]  
Авторtq (Нерегистриран)
Публикувано29.06.04 14:51



Racho,ako me pitash mene, na teb ti trqbva edna istinska,raztyrswashta liubov.Angel e prav,kato kazva,che smelite q tyrsqt,no e mnogo lesno da si smel na 20.Kogato imash deca e trudno da zapochvash otnachalo.Posle, ti mai si obichash jenata,vypreki vsichko.Imash i vyzmojnostite,koito povecheto bylgari nqmat za raznoobrazqvane na prozaichnoto ejednevie.Izpolzvai gi!Zashto ne zavedesh i jena ti na diskoteka?Ne vi li se izliza zaedno ponqkoga?Brykni i v dushata,napravi q luda po teb,no ne chrez izneverite,koito i az smqtam,che trqbva da sa si samo tvoi.Ti si opiten myj i ne moje da ne izmislish nachini da q promenish kym obshto prodyljenie na jivota vi.
Stiskam palci!



Тема Re: Pачо, много си готин душа....нови [re: paчo]  
Автор V-Пpинцeca нa мpaka (НейноВисочество)
Публикувано29.06.04 15:21



... честно

Много ме кефят разсъжденията ти ... и изводите до които водят

1- ако жена ти е това което описа ... аз на твое място сам да съм и поискал развод отдавна
- ти даже си разтроен, че тя ти изка развод .... което води до извода, че ти си допринесъл за това и отношение в момента ..... я кажи душа след колко точно показни изневери се стигна до това и държание???

2- тя явно се старае да ти запълни времето с други задължения за да нямаш време да правиш/мислиш за глупости .... видяла е че и това не помага и иска развод

сега за Студентките

много интересно как си ги подбираш да са тия от общежитията /горките провинциални девойчета са доста лесна плячка/ то е явно, че Софиянка няма да ти върже с това което ги залъгваш, косвено обещаваш или намекваш с държание .... когато вече почнат да ти искат нещо /което е неизбежно/ ги зарязваш .... ПЪРФЕКТ евалата страшен мъж си
- Направо жив те ожалих, като разправяш как трябва да ги учиш на това онова в леглото хехехе ........ "жена на място" не би те погледнала втори път явно
- но пък може би обичаш да си "секс преподавател", че така ти се вдига самочувствието на супер си знаещ и можещ в креватните положения

ся издай таината как ги сваляш тия студентки .... караш лъскава кола с 2км в час през студентски град и те сами скачат вътре .... а пък ако ги почерпиш с някое питие и вече са влюбени в теб, а пък ако ги заведеш и в хотел са твой за месещи кекеке
вземи се в ръце това го прави братовчед ми ама той е на 20 и няма акъл още та го разбирам ..... ама и той не си ги води тия в къщи та сигурно има малко акъл

аиде всичко най-хубаво от мен за сбърканият ти живот

Only I can make the brightness dark @--`--,--


Тема do ra4oнови [re: paчo]  
Авторzvezda (Нерегистриран)
Публикувано30.06.04 03:32



zdr eto sega ,sled tvoiat iz4erpatelen otgovor ili po to4no bih go narekla razkaz za tvoeto ejednevie moga da pogledna ne6tata ot drugata strana ,stiga tova koeto wsi napisal da e viarno!
eto slagam si rakata na sartzeto i kazvam az,ako sam na neino miasto niama da se razveda,no ima edno ne6to koeto bih iskala da spodelia s teb:"Koi q e nau4il taka?koi i pozvoliava da si volstva kakto si iska,sled kato posle 6te se oplakva6?6tom si go pozvolil,togava 6te go tarpi6,a ne da si tarsi6 izvinenia i pri4ini za da se opravdae6 sam pred sebe si za6to kra6ka6,no kakto i da e pak navliazoh v dalboki vodi"
ta taka ,razbiram te napalno,sa4uvstvam ti,razkaivam se,no v sa6toto vreme se 4udia kolko e kovaren jivota,za6toto ima edna prikazka "Pusnali kotkata do odara ,a tq se ka4ila na odara"-stara pogovorka!ta ti si tzialo olitzetvorenie na tazi prikazka!
kakvo drugo da kaja,6tom ima6 sili da izdarja6 na vsi4ko tova i go nosi6 na garba si tolkova godini,sigurno e do6al porednia moment da spodeli6 s niakoi (s nas v neta)za da moje6 da si poeme6 dalboko vazduh i da prodalji6 napred!
Tova e ot men,izviniavai ako sam te zasegnala s ne6to v prednia mi posting,no vse apk dalboko v sebe si si mislia 4e 60% e tvoia vina za slu4iloto9 se,makar 4e niama smisal da se tarsiat vinovnitzi , a razre6enie na tvoia problem ,koeto ne vijdam!!!
pojelavam ti uspeh i govori s jena si i i kaji vsi4ko tova koeto kaza na nas i i kazji da se stegne za da ne q napusne6 ti i da vidi6 kak 6te vleze v patia (ama ne 4akai izvednaj da stane)!!!
Mejdu drugoto ti da ne si zodia rak ili vezni?????




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.