Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:11 09.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Кой е прав - да ми отговорят женинови [re: paчo]  
Автор new* (искам!)
Публикувано27.06.04 16:08



Брееееееееееееееееее!!!!!!!! Какъв свети мъченик си се изкарал, бе рачо. Кат те прочетох не можах да се сдържа, да ти кажа, че както си се похвалил, едва ли има една верна приказка тука.
Ставам за да направя закуска, и да сваря кафе
аз закарвам децата на училище
След това отивам на работа, а тя ляга да си доспи. На обяд прибирам децата от училище, и им сготвям набързо нещо за ядене, като не рядко я заварвам още да си доспива.

...и още куп щуротии... чак ми омръзна да ги търся, че то трябва да копирам целия ти разказ. Не те ли досрамя да го напишеш това бе? Или тръгна да я пооплюеш лекичко, ама се увлече изведнъж?:) А? Айде, айде, ангел небосводен... не думай... За тебе има казана една приказка: Рече да пръдне, ама се посра.





Тема Re: Кой е прав - да ми отговорят женинови [re: paчo]  
АвторЖeнeнa (Нерегистриран)
Публикувано27.06.04 23:12



Май повечето, които са ти отговаряли тук, не са женени и само си разсъждават! Жена ти също е нещастна, Съкровище! Ако успееш да я накараш /вече е късно/ тя да става сутрин, да ти приготвя кафето, да очаква и получава от теб благодарност, да има значение за нея /тук май няма/ в какво настроение си, какви са желанията ти и , ако види, че те прави щастлив, че ги е отгатнала и изпълнила... Няма значение кой коя част изпълнява от семейните задължения, тя просто не те обича! А това е всичко! Друго няма! Всичко останало губи смисъл. Влизате в графата просто брак и ти си чукай наред, каквото ти харесва, но не го показвай! Нормално е да търсиш нежност другаде, но ако не искаш да се развеждаш, си трай! Ако това те утешава, такива са 99% от браковете. Гадно! И аз съм в такъв - студено, къща, дете, задължения, а няма радост.



Тема отговор за Студентканови [re: Жeнeнa]  
Авторpaчo (Нерегистриран)
Публикувано27.06.04 23:53



Тук на няколко пъти бе изказано погрешното предположение, че работя във вуз като преподавател. Не, занимавам се с работа, която далеч не е научна, а и висшето си образование завърших сравнително скоро. Така че ако една студентка е с мен, то не е заради изпитите. Не и заради парите - аз не харча пари по жени- струва ми се предателство спрямо семейството ми. Ако една жена на 20 не е имала връзка с мъж на 35, няма да разбере причината, затова няма да я обяснявам.
ТА да се върнем на темата
По т.1 - не става. Не бих имал нищо общо с жена, която прави секс, за да си вземе изпитите.
по т.2 - не става. Има си съпруга, която колкото и да е странно обичам, и не смятам да се разделям с нея.
по т.3 - не става. Никога не си губя времето в размисли, защото мисленето не е загубено време. По въпроса дали ме разбират или не - справка "Женена"

По натам:
1 за темпото на студентския секс има доста да се говори. Най малкото условията на общежитието, където всеки момент някой може да влезе без да чука, никак не са сравними с условията на Кубан(прмерно). Да не говорим, че повечето студентки трябва първо да ги учиш на доста детайли на изскуството "секс" (не чукане), и после да им се наслаждаваш.
2 ако имаш навика да си пиеш кафето с приятели, а не с човека който смяташ за свой избранник, скоро ще стигнеш до моето положение, само че от другата му страна.
3 Готвенето не ми тежи. Ако смяташ неготвенето за лукс, по-добре не се жени никога. Щом си на диета, значи няма да ме впечатлиш - обичам слабички момичета. Ресторантите не предлагат нищо добро за хора на диета (работата ми е свързана със задкулисната работа на ресторанти, магазини и др.)
4 Икономията на която и да е заплата, дори и тази на чистачката, е нездравословна за кой-да е работодател. Правя всякакви икономии, но не и от заплати. Хората ми получават добри пари.
5Съботнонеделното общуване с децата е приоритен на някой, за когото това е задължение. За мен общуването с децата ми не е дори удоволствие - то е необходимост. Когато се случи да не ги видя един ден, и имам чувството, че някой ми е отрязал ръцете. Ако стане така,ч е да ги виждам "съботнонеделно", по-добре да не съм жив.

Като извод - не си жената мечта.



Тема Re: [re: paчo]  
Автор пъpжeнo kapтoфчe (мърzелива)
Публикувано28.06.04 00:06



първо да ти кажа, да, на нейно място бих искала раzвод, ако трябва да съм с нейните раzбирания

И престани да търсиш раzни оправдания, дори, ако тя те въвлича в някакво обяснително положение

Предлагам да се приzнаеш zа виновен (макар че виновни няма) и друг път да внимаваш да не раzбере. Тъпо, но ще ти спести стрес вкъщи.


Някои хора са чели прикаzки като малки, които свърzват с брака
И на мен ми се е случвало и мога да ти кажа,че спокойствието цена няма



Тема ъ? [re: Жeнeнa]  
Автор пъpжeнo kapтoфчe (мърzелива)
Публикувано28.06.04 00:11



Това,че не става рано да прави кафета, не zначи, че не го обича.

Един мъж ми каzа,че готвенето е zаложено като ген на мъжа, а жените трябва да се учат. Такива мъже страдат по_скоро от неzаинтересована жена, било то жена беz хоби или жена,която не я е грижа какво всъщност става вкъщи.



Тема Отговор за Женена [re: Жeнeнa]  
Авторpaчo (Нерегистриран)
Публикувано28.06.04 00:16



Благодаря.
След 100 мнения най-накая някой се опита да разтълкува проблема ми, а не да ми се кара. Виж, аз си трая. В началото казах, че не крия, а не че афиширам. Противно на повечето мнения тук, аз не съм комплексар - никога не ми е липсвало самочувствие. И ако съм бил със студентка, то не е за да се похваля. Никога на никого не съм се хвалил - то е все едно да се похвалиш на някого, че си ходил в луксозната тоалетна на ОМВ. Просто не лъжа жена си, че ходя на мач, или че имам бизнессреща. Просто казвам,че излизам. Винаги педупреждавам, когато закъснявам, за да не се притеснява.Когато ме пита "къде беше" , казвам истината - напр. на дискотека.Всичко това не е хвалене и афиширане.
За това,ч е повечето тук не са женени, си права. Ще дойде и тяхното време (на някои само), тогава ще запеят друга песен
Знаеш ли - това че повечето бракове са такива никак не ме утешава. Аз искам моят да е наред, и се опитвам да намеря начин да го вкарам в релси. Ти си права - за да стане всичко това, трябва да накарам жена си да ме обича, но това е невъзможно. Тя не ме е обичала никога. Тя се ожени за мен, защото виждаше, че ми върви. Вероятно често си задава въпроса дали сбърка тогава, че не се ожени за човека, когото обича, въпреки, че той сега пази колите на такива като мен, и заплатата му стига само за наема, хляба и ежедневното шише водка. Можеш ли да ми отговоиш - според теб какъв отговор си дава. Ти на нейно място как би постъпила, и би ли съжалявала за решението си.
Не мога да се примиря, че радостта я няма. Никой не бива да се примирява с това. Примиряват се слабите. Посредствените търсят решение. Силните го намират.



Тема Re: още еднанови [re: paчo]  
Авторaбв (Нерегистриран)
Публикувано28.06.04 01:58



Знаеш ли,Рачо докато четях всичко написано по темата,започнах да се чувствам много глупаво.Аз съм горе долу в твоето положение, с тази разлика,че не ме знаят какви ги върша.И че съм жена.Иначе и аз като теб съм на 35г.,издържам семейството си ,и когато се прибера ,се раэвихрям като домакиня.(То само това ми е наред)А,да, и нямам прислужница,защото ми харесва да съм мъченица.
Та така,Рачо,тук няма какво да се заблуждаваме-само ние си знаем защо хойкаме,и в същото време искаме да си запазим семействата.
Обаче не чакай някой да те оправдае ,или да ти разреши да го правиш.Ще продължиш да се самозалъгваш с нечие измамно обожание за една нощ.И после все така ще ти е тъпо.Но няма да престанеш.Като мен.
Единственото,което можеш ,и трябва да направиш,е да спреш да демонстрираш на жена ти забежките си.За всички ще е по-добре.Най-вече за децата.И не спирай да се опитваш да промениш жена си-възможно е,но не като я караш да ревнува.Не забравяй-щом като сте заедно толкова години,значи има нищо в нея,което си струва-преоткрий го.
А иначе,колкото и да кръшкаш,това няма да излекува болката ти.Но си длъжен да спестиш нейната



Тема Re: Кой е прав - да ми отговорят женинови [re: paчo]  
АвторL. (Нерегистриран)
Публикувано28.06.04 09:07



Рачо, би ли проверил дали нямаш и антенки на главата случайно. Няма начин да не си извънземен.



Тема Re: Кой е прав - да ми отговорят женинови [re: L.]  
Автор CondAmn (заливче)
Публикувано28.06.04 10:07



Има мъже, които дори и жена им да е много добра, много красива, много обичаща, пак си кръшкат, това си им е в кръвта. И най-нагло заявяват: "Ако жена ми беше такава, такава и такава, щях да съм й верен до гроб" Дали Рачо не е от тях?

Не слагай тигана, преди да си наловил рибата!


Тема Re: Отговор за Женена [re: paчo]  
АвторHlGHLANDER (Нерегистриран)
Публикувано28.06.04 11:33



А твоето решение е да се разведеш. Не ми се обяснява защо. Освен ако не си лицемер, защото ТОВА състояние на нещата всъщност ти харесва.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.