Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:23 30.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Съвсем съм се чалнала...нови  
Автор TRlNlTY (GoOD girl)
Публикувано17.05.04 13:22



Почнах да сънувам клубовете...

Е такова чудо само не ми се беше случвало още...

А на вас?

Е, хайде, успокойте ме, че всичко си ми е наред!

Смях!




Добре, че "Море от любов" още не съм го сънувала!
И дано не ми се случва!








Тема Re: Съвсем си се чалнала...нови [re: TRlNlTY]  
Автор 3BE3ДA ()
Публикувано17.05.04 16:02



Хаха! Аз навремето така сънувах IRC, изплаших се за себе си и спрях да влизам толкова често



Тема Re: Съвсем си се чалнала...нови [re: 3BE3ДA]  
Автор TRlNlTY (GoOD girl)
Публикувано17.05.04 16:10





Ооох, олекна ми!
Значи не съм само аз!






Тема Re: Съвсем си се чалнала...нови [re: TRlNlTY]  
Автор dimodi (full throttle)
Публикувано17.05.04 17:35



Това, че не си само ти така, не означава, че си наред

---

It's nice to be important, but it's more important to be nice.


Тема нали!нови [re: dimodi]  
Автор TRlNlTY (GoOD girl)
Публикувано17.05.04 17:55






колкото повече - толкова повече





Тема Re: засмукала те е [re: TRlNlTY]  
Автор Бeдpoфил (паткофобов)
Публикувано17.05.04 18:28



матрицата
и как ти се явява Клубът в сънищата ти
Интернета в големи дози не е много здравословен, особено за по- впечатлителните

Мисля, че сексът е по-добър от логиката, но не мога да го докажа


Тема Матрицатанови [re: Бeдpoфил]  
Автор TRlNlTY (GoOD girl)
Публикувано17.05.04 18:32



ха-ха, знаех си...

Ми как, както си е, ей такъв, блестящ и шарен... - ха! аз съм сънувала цветно! :)))

и четях там някакви теми и пишех, абе, същото както си е ин риъл!


Ми сигурно трябва да си давам по малко почивка от клубовете,
ама ко да праиш - пусто любопитство!





Тема Re: коенови [re: TRlNlTY]  
Автор Бeдpoфил (паткофобов)
Публикувано17.05.04 18:52



си знаеше
цветни сънища...забележително, отвсякъде си в матрицата.
някъде бях чел, че сънищата биват черно-бели, също като демона от сигнатурата ти

Мисля, че сексът е по-добър от логиката, но не мога да го докажа


Тема Re: коенови [re: Бeдpoфил]  
Авторфoбия (Нерегистриран)
Публикувано17.05.04 22:15



ти земи го докажи тва твърдение най-после! време ли нямаш, мерак ли, сили ли, кво ли?
а иначе, ади още една чалната в клуба - получавам оргазъм на сън, ама цветен! ебаси кефа ебаси изживяването ви казвам! обичам да сънувам! гот ми е!



Тема Re: Съвсем съм се чалнала... [re: TRlNlTY]  
Автор1.44 (Нерегистриран)
Публикувано18.05.04 01:41



Значи аз трябва сега да пиша от някоя лудница. Вече не помня от кога лазя по нервите на хората в Мрежата. И те по моите. На времето даже нямаше GUI интерфейс. Влизаше се през БАН-аджийският сървър, от там през CITA-net (май беше) и... абе вече не помня. И всичко на UNIX машина. Половин час глупости, за да драснеш на някой ентусиаст няколко реда. Преди 15 години. Тогава и аз го сънувах, баси. Сега ако някой ми спре тока или се изнеса на квартира (което ме заплашва и все заради шибаната Любов) със сигурност ще откача. Нали нещо безработен го раздавам и постоянно чета нещо в Интернет. Намразих IRC защото тече такъв бесен поток от кретени, че не си чувам дори собствените мисли. Иначе си бях опър, защото един от спонсорите на #Bulgaria, Sofia и там още няколко канала ми е клиент и си поркаме заедно честичко. И к'во? Да ритам и банвам? И да участвам във вечните войни с руснаци, тъпаци и кретени с по 6 Shell-Account-а ли. Просто ми писна. Тука скачам по нервите на електората, на спокойствие. Разбира се, не е така точно. Има много готини хора, а кретените трудно измират. Мразя срещи на клубари. При цялото ми уважение, са по-интересни когато пишат. Иначе се събират 15 души и дори не могат да се натряскат като хората. Става си махленска сбирка. Някои се натискат, други седят като гипсови статуи, трети си се изненадват, колко приличат на хора до преди време виртуалните им приятелчета. Скръб, пълна скръб. Сега ще се разквичат, че никой не ме е карал на сила да идвам. Определено е истина. За това и не ходя. Да се натъпчем 200 души в триместна палатка, докато вали дъжд, ме грабва. Да ми гърми музиката, която не слушам и да не можеш да вземеш думата, без да се разкрещиш - съвсем е различно. Това си го правя и в квартала. Поне се прибирам сам или не и си лягам в креватчето.

Много прекалих с писането и клетвите. Някои са си такива, каквито са. Другите - да гледат на какви се правят. А ти си сънувай. Страшно е готино. На последък имам един повтарящ се кошмар: Слизам по стълбите на един висок блок. Толкова тъпо са направени, че може да се изтърся от 100 метра, чак в мазето. Все пак се кривя и го минавам. Не мога да ти опиша с какъв ужас. И после идва асансьорът. Точно бил оправен. И ми се хилят. Ама все жени на по 40 години. Не искам да ги ударя, а ми се иска. И се будя. Като всеки сън е някаква глупост. Усещанията обаче са истински. Белег за това, че сънуваш е, че винаги нещо не можеш да направиш, колкото и да искаш. Аз все натискам копчето на асансьора и той все не идва. И пак слизам по проклетото стълбище.

Хайде лека нощ и успешен ден. Пак не мога да заспя и отново ще сънувам глупости.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.