Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:21 27.09.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема 1.44 samo ti ne chete che me draznishнови  
АвторBezymno Vlyben (Нерегистриран)
Публикувано30.04.04 03:50



Taia nosht se napix kakto predishnite 100 i slyshax na Gergana pesenta Gasna po teb i makar che biax s dryga az si mislix za neia, no stranoto e che ne ia obicham veche a niakak si mi e.................i az neznam kak. Mojebi mi e -----------------------------Samva se a tebe te niama oshte, samva se a ti ot men si dalech devet dena devet noshti tebe chakam, chakam oshte devet rani v men ostavi i ne vijdash kak gasna po teb......Za teia koito sa obichali specialen pozdrav s Gergana - Gasna po teb............ aaaaaaaa
1.44 ako pak shte mi se pravish na madar po dobre si ydari edna shtot zemash da me draznish shtoto xich neznaesh koi sam kakav sam i shto sam



Тема Ейййййнови [re: Bezymno Vlyben]  
Автор King (invisible)
Публикувано30.04.04 03:55



...как ми се е прислушало чалга нямаш си на идея!!!
Тая Гергана отскоро ли е някоя, аз не си я спомням, Камелия и Десислава бяха модерни преди ...:)

-----------------------------------------
"Мисленето е отрова..."
Тони Шумахер


Тема Re: 1.44 samo ti ne chete che me draznishнови [re: Bezymno Vlyben]  
Автор p 3.14 (опаснопрекрасна)
Публикувано30.04.04 08:17



Ей, готин,

вземи


да

се


РЕГИСТРИРАШ.

Ще се представиш кой си и какъв си!
Може и снимчица да покажеш.

Чакам!

"ХИЧ НЕ МИ ПУКА !"


Тема ти луд ли синови [re: Bezymno Vlyben]  
Авторlunar rainbow (Нерегистриран)
Публикувано30.04.04 09:37



какъв ти е проблема с 1.44? И защо след като пишеш колко обичаш една жена започваш темата си с нещо, което няма никакво значение. Какво ти пука 1.44 какво пише. Той си има мнение и ти го казва. Какъв ти е проблема на теб и защо се заяждаш с човека?

1.44 ти казва истини човече. Не го приемай толкова лошо!



Тема Re: ти луд ли синови [re: lunar rainbow]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано30.04.04 11:30



дали не можеш да дадеш едно кратко резюме на "истините" които ги пишел 1.44

closer than appear


Тема Споко споко....нови [re: Lora_C]  
Автор Boil (новак)
Публикувано30.04.04 11:52



Абе споко бе Влюбен.Не така с почтенни членове на клуба.1.44 е ценен ветеран.Може да те дразни ма невярвам да ти мисли лошото.Пък и ми се вижда откровен човека.Не се пали всички сме влюбени,разлюбвани,мераклии и прочее.Нали сме тук да възвишаваме святата Любов .Не да се дерем един друг.Сега ако те дразни някое мнение врътни го позитивно.



Тема Re: Споко споко....нови [re: Boil]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано30.04.04 12:01



маммного се объркваш, а? Да не е от любов?

я кажи какво стана след виенето? Изпитание ли беше? Върна ли се оная?

Ако не, кажи как е в Алжирската пустиня

closer than appear


Тема Re: 1.44 samo ti ne chete che me draznishнови [re: Bezymno Vlyben]  
Автор Arwen_the_princess (искам и мога)
Публикувано30.04.04 13:40



Какъв ти е проблемът с 1.44?
Защо трябва да си споделяш нещо, като се притесняваш, че някой ще те упрекне. Че нали всички сме затова тук, да споделим, да ни дадат съвет, да ни се скарат или да ни упрекнат, защото и от това има нужда от време на време.
А относно това , което пише 1.44 , може понякога да е нещо, което не ти е приятно да чуеш, но поне е написано много хубаво. 1.44 умее да пише и понякога зад обикновените думи се крие много по-дълбок смисъл, просто чети по-внимателно. Това не е като песен на Гергана дето всичко си е казано.

Всичко написано тук може да бъде погрешно


Тема бая си съ избалъчил зарад някаква си пачавра ...нови [re: Bezymno Vlyben]  
Автор Kънчo 1 (™)
Публикувано30.04.04 14:08



... аз тъй миналата гОдина след раздяла отивам у дискОтекатъ и нещо ми е кофти и всички около мене пОзнати се саморазпитватъ какво ми е? ... амъ никой не се сети,че е зарад пачавра ... то дори и да го бях казал щях да ги разсмея ... да казах го на един щотъ имах нужда да споделя ... ъ той едвам не се изпОвърна от смях ... и ся катъ съ сетя зарад някаква си пачавра,че ми е било кофти ми става тъпо ... тъ и ти катъ мене след някой месец шъ си спомняш как си съ самотварил зарад курвалякъ детъ тъ изебал
... просто погледни не нещатъ от страна на фактите ... ъ не на илюзиите ... разбери,че ти си изебания и тя съ плющи с некой друг дОкатъ ти цвириш за нейнатъ шунда? ... нима мое да допусниш да си такъв глупак?



Тема Re:нови [re: Bezymno Vlyben]  
Автор Лaypa ()
Публикувано30.04.04 14:49



Да ти пуснеме някакво примерно списъче с юзери, ако си решишл да си поиграеш с лошите или ще се оправиш и сам?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.