Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:21 17.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема требва ли да съ радвам??? .........нови  
Автор Kънчo 1 (™)
Публикувано14.04.04 02:38



... тЯ беше сгодена и трябваше през май да се омъжва ... отказах се от нея с лекота въпреки,че ми беше тръпка гОлема ... пОчувствах се свободен и от всичко и всички в женСки род ... от септември месец до сега късам с миналОто си без връщане назаде ... амъ тОгава тЯ ми стана цел нОмер еДно ... тЯ стана част от неразказанатъ приказка ... пОнеже аз всичко го правя уж пО план ... и с лябФФФнятъ така беше ... казах си 3 ще ги имам ... първата беше красива,нО тъпа ... втОрата беше още пО красива(най-красивата),нО още по зле ... беше разглезено тъпа ... третатъ нямаше красотатъ на първите две,нО в нея имаше душа ... нещО дето у другите две липсваше ... и 3-те съ вече иСтория ... тОчно така 3 пачи за 3 гОдини ... и ся дОйде ред на тЯ ... след катО преди 10 гОдини и нахлузих кОша с отпадъците на главатъ ... а тЯ тОгава се пръскаше от надутОст пОнеже беше най гОтинатъ у даскалОто ... до ден днешен не е спряла да мъ гОни ... въпреки,че след инцидентъ с кОша ... хОдихме заедно близо две седмици и аз без да иСкам е нараних пОнеже тОгавашното ми мОто беше,че "с любоф се занимаватъ самО балъците" ... тО не,че сигъ е пО различно
... мнОго пъти съм мОжел да бъда с нея през тия 10 гОдини ... амъ все избирах друга пред нея ... и все съм се чудил щО гО правя? ... да не би да е от страх? ... тъ тЯ е перфектна!!! ... съчитава всичко онова детО търСя у еДна жеНа ... амъ правилОто е,че "красива жеНа у еДин мъж не седи" ... ъ след катО аз и бях "първатъ любоФфФ" ... тЯ от тОгава ги сменя мъжете,катъ нОсни кърпички ... мОже би това мъ притеснява ... или и аз не знам каквО ... амъ е ебано отвсегде
... след 3-татъ лябФФФня бях мнОго изтОщен и депресиран ... и пак тЯ ми цъфна на хОризонтъ,катъ ангел спасител ... самО,че аз тОгава не бях гОтов тОчно за нея ... не иСках да пОчвам връзка имеННо с нея в тОва ми състОяние ... требваше раните да ми заздравеятъ напълно за да мОга да и дам тОва дето преди 10 гОдини не и дадОх ... пак самО,че тЯ да не е луда да мъ чака ... след нОва гОдина научих,че шъ съ омъжва ... тОгава ми стана в същия ден криво ... амъ на другия весело ... щОтъ и без друго имах нужда от нОво начало,а тЯ беше от миналОто ... чувствах се свободен отвсегде ... да амъ дО днеска ... "пак" научих,че се отказала от бракъ си ... не иСкала да се омъжва ... и кОгато днеска го узнах в началОто ми стана весело ... амъ пОсле ми стана отгОворно ... щОтъ същО така узнах,че зад тОя и отказ от бракуване стОятъ аверките и,с кОито мнОу се имам и ти видиш ли нещО съ и наговорили амъ не знам кво ... те самО намеци ми праятъ ... амъ ако се е отказала от гОдежа си зарад мене? ... немОа да гО опиша ... някакво гОлямо чувство за отгОворност изпитвам ... щОтъ какво ли ся тЯ си мисли? ... да не би да очаква аз да се бракувам с нея? ... тъ аз за сериозна връзка не съм гОтов ... па камО ли за брак ... бляк
... би требвалО да се радвам нали? ... амъ ся ми е еДно такОва ... някакво пОдтиснато и отгОворно? ... щОтъ да не вземе да мъ обвини някОй ден,че зарад мен си е прОвалила бъдещето?
... абе аз отиФФам да се наливам с бърбънъ ... ъ вие гО мислете брЯ



Тема Re: требва ли да съ радвам??? ......... [re: Kънчo 1]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано14.04.04 05:57



Кукувица си отвсякъде признавам тЪ!

Само че имам няколко ?-са

Как пишеш по тоя изкилифинчен начин бе пич???
и 2-ро още ли си ученикЪ???

А въобще не ти вервам, че не се кефиш на това,
тъй де на разваления годеж заради твоя милост,
ама аз мисля че не е сигурно дали е заради теб, но щом казваш!?!
Първо говори с тЯ и после разправяй кокво ти било "отговорно"!!!

Няма страшно щ'ом има брашно, лесна работа ша съ оправиме!


Тема Зависинови [re: Kънчo 1]  
Автор Aбaт дEpблe (фрондъор)
Публикувано14.04.04 08:57



как се виждаш с нея в едно легло. Аз лично бих се радвал да съм с нея ако тая мацка ми е била на сърцето дълго време, но като те знам от това, което пишеш тук - при теб е доста неясно - само ясно е, че няма да си преебания.

Вървете напред, аз ви следвам, за да ви показвам пътя.

Ришельо


Тема Re: требва ли да съ радвам??? .........нови [re: Kънчo 1]  
Автор мeчтaтeлka (храбра калинка)
Публикувано14.04.04 10:34



не можах да те изчета. ще минеш и без коментара ми.

Редактирано от мeчтaтeлka на 14.04.04 10:53.



Тема радосттанови [re: Kънчo 1]  
Автор toranaga (risk taker)
Публикувано14.04.04 11:54



не е нещо, което да изпитваш "щото трябва" - или ти идва отвътре и се радваш или не -

иначе за тази жена - описваш я все едно съдбата ви е отредила един на друг Ми пробвай се - да не би ти да си и казал да не се омъжва за тоя. тя ако ще ти вкарва обвинение, че заради тебе си е засрала живота - така или иначе ще го направи

така че... бъди си тарикатЪ дето взима това, което иска пък не го ебе, а пък то ако има нещо да става, ще стане

чалнал съм се, не ми вярвайте


Тема Re: требва ли да съ радвам??? .........нови [re: Kънчo 1]  
Автор Лaypa ()
Публикувано14.04.04 12:23



Изборът е първото условие! Нали говорим за любов?
За да имаш такава:)
В любовта се скача с двата крака или се гледа отстрани
Няма да е любов това, ако се опитваш да рамкираш връзката предварително заявявайки, че не си докрай убеден.. не желаеш да се променяш.. не си готов за сериозност..
Да се възобнови каквато и да е връзка с лъжа е престъпление, дори и каузата ти да е голямата любов



Тема Re: требва ли да съ радвам??? .........нови [re: Kънчo 1]  
Автор ToЧиЦa_ (минаващ)
Публикувано14.04.04 13:17



ейй ща вкарат тия жени в капана обаче...при всичките ти планове и графици..
голяма конспирация са ти спретнали...
ама виж кво- спри да мислиш толкова много, остави се на усещанията си и сърцето си, ако трябва да стане нещо ще стане!
ама и ти си намерил с кого да споделяш чувствата си...с приятелките и!!-сега автоматично те поставят в положение в което да се чувстваш отговорен, а именно това обърква нещата...
оххх Кънчоо, ама си ги оплескал...не знам какво да кажа направо
сега разбираш ли,че топката е в твоите ръце и коша е пак пред теб-играй!



Тема Re: не бързай да се радваш .........нови [re: Kънчo 1]  
АвторПoли (Нерегистриран)
Публикувано15.04.04 21:08



не знаеш дали със сигурност го е решила и дали иска да е с теб. После да не страдаш.
О, не се тормози за глупости! Никоя нормална жена не би те обвинила за решение, което е взела сама.
В началото на една връзка никой не си мисли за брак. Това идва в последствие. Тя не иска от теб да слушате заедно Менделсон, а любов, топлина, приятелство, разбиране, уважение,щастие... Не започвай връзката психически обременен с тези мисли. Просто бъдете щастливи заедно!
Е, дано почерпиш и нас после по едно!



Тема радвам се на 50% .........нови [re: Пoли]  
Автор Kънчo 1 (™)
Публикувано16.04.04 00:35



... само,че ми е тъпо



Тема мОзъкъ управлява - сърцето се пОдчинява .........нови [re: ToЧиЦa_]  
Автор Kънчo 1 (™)
Публикувано16.04.04 00:41



... така е при меНе
... амъ и никъде не съм спОделял чувства ва ... аз у реалнОто не знам какво е чувства ... тукъ от време на време ги спОменавам кОлкото да ги пОгледна,че съществуватъ у меНе




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.