Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:17 03.07.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Тема Shesta temaнови  
АвторTedi (Нерегистриран)
Публикувано12.04.04 09:43



Pissha i shesta tem, zashtoto 6 e luibimoto mi chislo oshte ot uchilishte i taka si ostana. Tazi tema e svobodna ot vsiakakvi angazhimenti, samotna i iska tsialoto vnimanie na sveta, bez izlishni emotsii. Iska i detsa, i rabota i hubavi momenti v noshtni barove. I gi ima - ne znaia kakvo iska oshte ?
Shesta tema - svobodna tema : Za kakvo iskate da pitate ?



Тема питамнови [re: Tedi]  
Автор TRlNlTY (GoOD girl)
Публикувано12.04.04 14:17



какво те мъчи?

за какво мечтаеш?

защо си неспокойна?


I'm Wanting


Тема Re: Shesta tema [re: Tedi]  
Автор бaбaBиxpoнpaв (вещица)
Публикувано12.04.04 18:00



Това е хубаво, че правиш тема посветена на любимото си число и че въобще има някаква тема за в този форум, без определен заряд положителен/отрицателен

.. и това ще мине


Тема Re: питамнови [re: TRlNlTY]  
АвторTedi (Нерегистриран)
Публикувано14.04.04 09:08



Muzhi ,e grozna, stara i glupava magiia, koiatoiska da e mlada, hubava i umna. No na 100 godini e kusno /vazhni sa purvite 7 godini/. Az ne sum hubava, sredno umna sum i veche sum na 36 godini. No magiiata otkazva da m eostavi i propiliava naprazno zhivota mi, muzhete, koito me obichat i detsata, koito imam.
Mechtai za spokoistvie, rabota i intresni hobita, kakto i da buda s muzh, koito MI haresva, a ne zaobikolena ot 100, koito n eharesvam.
Magiite sa malko otkacheni i kogato se stovariat 100 otkcheni magii, dori i az ne moga da gi udurzham, nezavisimo, ch esum spokoen chovek. Vse pak da te vzemat ot ulutsata i da ne postaviat v ludnitsata bez zhelanie ipodgotovka za takava rabota e dosta tragichno, bih kazala ubiistveno.



Тема Re: Shesta temaнови [re: бaбaBиxpoнpaв]  
АвторTedi (Нерегистриран)
Публикувано14.04.04 09:10



HUbavo e, che mozhesh d anapishesh tova, koeto iskash, kudeto iskash i ako sam me se chuvstvash svoboden chovek, nikoi ne mozhe d ati go nalee.
Az vinagi inavsiakude se chuvstvam svobodna, za tova se tormoziat niakoi vechno zhelaeshti da sa robi. Az n emoga da im pomogna, te na men sushto i putishtata ni triabva da se razdeliat.
Mozhesh da pishesh kakvoto i kudeto si iskash - ti si svoboden chovek.



Тема Re: Shesta temaнови [re: Tedi]  
Автор мeчтaтeлka (храбра калинка)
Публикувано14.04.04 10:27



Та въпросът ми е:

може ли мъртъв човек да умре?

Или както казват в Параграф 22: Кой е Испания? Защо Хитлер? Къде изчезнаха миналогодишите сноудени?



Тема Re: до Тединови [re: мeчтaтeлka]  
Авторeдин (Нерегистриран)
Публикувано14.04.04 12:15



Пиши на кирилица, защото ми писна да си кълча езика докато те прочета. Повече няма да те чета



Тема Re: Shesta temaнови [re: мeчтaтeлka]  
АвторTedi (Нерегистриран)
Публикувано19.04.04 09:31



Mozhe li murtuv chovek da zhivee ? /pitam advokatite/
Ispania e kralia i tsialoto kralsko voinstvo.
Hitler e minalo, koeto vseki iska da zabravi, no nikoi ne zabravia. Mozhe bi toj sam se pripomnia na horata, no e banalen.
Minalata godina lipsvah za niakoi hora, no, uvi te ne mi lipsvaha.



Тема Re: до Тединови [re: eдин]  
АвторTedi (Нерегистриран)
Публикувано19.04.04 09:32



Tova si e lichno tvoi problem i az sum si Tedi. Pisha na kogoto iskam i cheta kogoto iskam i obicham kogoto iskam. Prosto zhiveia kakto si iskam.



Тема Re: Shesta temaнови [re: Tedi]  
Автор Двoйнo-Maлko-3a-B-Kъщи (...)
Публикувано19.04.04 11:02



Мозъчната ти дейност ми напомня за миграция на торни червеи
Мозъчна дейност ли казах, пфу, грешка




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.