Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:54 05.07.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема пак въпрОс към женОриятъ .........  
Автор Adriano Celentano (™)
Публикувано07.04.04 02:00



... тОзи път е малко по слОжен ... но пък не е брутален катъ предишниятъ и нема се налага да спасявате давещи се мъже
... ситуацията е следнатъ :...........
... "първатъ и пОследната ви любоФФ" ... тОзи кОйто ви отнема девственостъ и въ пОтапя в светъ на лябФФнятъ въ изОстава зарад друга ... вие сте изпаднали в тежка депресия ... не мърдате от вас ... режите си кОсите ... абе вие си знаете какво ви е ... все пак ви е било у главатъ
... след някОлко гОдини обаче се съвземате пОне частично ... нямате дОверие на мъжете разбира се,но в еДин слънчев ден срещате мъж в който се влюбвате,но разбира се сте предпазливи и не го допускате съвсем навътре както при първатъ лябФФня ... живеете заедно няколко години ... опознавате съ и разбирате,че мое да живеете заедно и за вбъдеще ... следватъ планОве за бъдещето и еДна сватба
... омъжвате съ и идва другатъ животна шашма ... ражда ви съ дете ... минава се време и детето расте и семейството ви укрепва отвсегде ... обаче в еДин пак слънчев ден ... по телефона ви съ обажда ... пОзнайте кой? ... "първатъ и пОследна любоФФ" ... той въ кара да се срещнете някъде да се видите и такъ на татъкъъъъ ... вие в началото се дърпате амъ тОй въ разубеждава ... там по цели нощи не спите и все за него мислите ... накрая нервите ви не издържатъ и решавате да се срещнете ... срещатъ минава в изблик на стари спомени и не е последнатъ ... той ви предлага друга,кОято вие неотказвате ... така постепенно ви се възвръща старатъ любофф и в еДин мОментъ той ви признава,че е направил голяма грешка,като е отишал при другатъ и с времето е осъзнал,че вие сте идеалната за него жена с кОято иСка да изживее животъ си ... тъй ся вие се обърквате тОтално амъ не му отказвате ... като той за вас е "първатъ и последна любоФФ" ... ставате му любовница ... правите си там фантастичен секс и подобни ундорми ... но той започва да крои планове да сте завинаги заедно и вие някак си немате сили да му откажете и се съгласявате с него ... така времето си минава и в един мОментъ вие се съгласявате да се разведете със сегашния си съпруг и да заживеете с "първатъ и единствена любоФФ" ... нО пак в еДин мОментъ кОгато планъ ви е гОтов и вие трябва да съобщите гаднатъ нОвина на съпруга си ... вашата "първа и единствена любоФФ" ... ви заявява,че не въ иСка с детето ... иСка то да остане при съпруга ви ... ъ вие да му родите нОво и то да ви бъде ваше ... без другото ... то не е от него
... ся въпрОсъ е от тукъ какво би направила еДна жена? ... били се развела с настоящиятъ си съпруг и да изОстави дететО си за да се омъжи за "първатъ и пОследна любоФФ" и да му рОди на него дете,което да е ваше ... или не би разваляла настоящето си семейство и би отказла на "първатъ и последна любоФФ"

... хайде ся да фидим кво шъ каете ... амъ честно да е ... все пак никОй не въ знае кои сте и нема ви държи сметкъ



Тема Re: пак въпрОс към женОриятъ ......... [re: Adriano Celentano]  
АвторПoли (Нерегистриран)
Публикувано07.04.04 05:24



След като веднъж ме е оставил поради някъква си там причина, каква е гаранцията, че и втори път няма да го направи?
А и след толкова години дали може да се пробуди старата страст или ще сме си чужди?
Изключения са жените, които биха си оставили детето, и то заради капризите на един мъж?
Струва ми се несериозно, въпреки, че ТОЙ дестина години ми беше в главата.



Тема Re: пак въпрОс към женОриятъ ......... [re: Adriano Celentano]  
Авторlunar rainbow (Нерегистриран)
Публикувано07.04.04 09:05



Бе виж сега... На никой да не му идва до главата това, но човек като се влюби и прави глупости. Възможно е да ти отговорят по един начин, а когато ножа опре до кокала да стане по съвсем друг начин.
Ако съм с всичкия си никога не бих изоставила детето си, ако ще и да е за най-божествената любов. В края на краищата говорим за любов между майка и дете, а това е най-силната любов! Дори бих казала, че е престъпно един мъж да иска от възлюбената да си изостави детето заради него. Много егоистично би било да Я поставя между двамата и да казва - "или го оставяш или няма да си с мен". Освен това той ако я обича ще обича и детето й... Абе много са нещата. Може би изглеждат прости отстрани, но пак казвам - да не му идва на човек до главата да се влюби

Аре човече, успех!

Между другото ти от коя страна на барикадата си?



Тема Re: е още нещо [re: Adriano Celentano]  
Авторlunar rainbow (Нерегистриран)
Публикувано07.04.04 09:07



ма ного си убав



Тема Re: пак въпрОс към женОриятъ ......... [re: Adriano Celentano]  
Автор ocha ()
Публикувано07.04.04 09:27



Ситуацията звучи доста ... заплетена, така да се каже

Не ми се е случвало и се надявам да не ми се случи - както някой преди мен каза - може да ти кажа едно, а ако ми се случи да постъпя по друг начин, знае ли човек! Още си обичам "първата любофф", но знам, че всичко е временно, колкото и да ме е увещавал от време на време, че не е! Но да си говорим истината в очите - добре ми е с него, има остатъци от доста силни чувства, но не съм се и замислила да имам "сериозна" връзка с него. А някой да каже, че едно дете е пречкаи да иска от жената, която уж обича, да го изоставиизвинявай, но не ми се вярва. Даже и да го направи, не ми се мисли как "любимата" ще го гледа след това и колко ще го обвинява след някоя и друга година. А и кой гарантира, че пак няма да се увлече по друга



Тема Re: пак въпрОс към женОриятъ ......... [re: Adriano Celentano]  
АвторЛили (Нерегистриран)
Публикувано07.04.04 09:49



Ти много нереално представяш нещата. На въпроса ще ти отговорят само някакви смахнати романтички. Не всички си оставаме влюбени в този, с когото сме спали за първи път, даже напротив. Смешното е, че той се влюбва. :)



Тема ха ха [re: Adriano Celentano]  
Автор Arwen_the_princess (непознат)
Публикувано07.04.04 10:21



Много интересна история. Що не вземеш да станеш сценарист на латиносериали. Ще има успех, пък и ние ще ги гледаме. Само заради теб разбира се.
Аз си мисля, че една жена никога не би напуснала детето си. Но съм чувала и за токива случаи, не че после не е съжалявала през целия си живот.
Радостта, която ти дава детето, никой мъж не може да ти я даде. Освен това, любовта към детето ти не е подвластна на времето , на ревност и всякакви такива глупости, които убиват другата любов.
Не че имам деца......ама хубаво е да изказваш мнение



Тема Re: пак въпрОс към женОриятъ ......... [re: Adriano Celentano]  
Автор ToЧиЦa_ (минаващ)
Публикувано07.04.04 12:39



не прочетох всичко до края, но доколкото схванах идеята ти, мога само с две думи да кажа: никога не се връщам назад! още повече да жертвам детето си заради някакъв си, който е блял на времето и не ме е оценил...ами да е мислил с горната си глава, не с долната!!!



Тема Re: пак въпрОс към женОриятъ ......... [re: Adriano Celentano]  
АвторЛoпec (Нерегистриран)
Публикувано07.04.04 13:02



Аз лично не бих си оставила детето независимо заради каквато и там любов да я наречеш.
Или ще ме приеме мен в комплект с детенцето ми, или се разделяме отново по-живо по-здраво този път завинаги.
И още нещо - ако тази "първа и последна любов" наистина ме обича, ще ме приеме с целия багаж, който нося със себе си - ако ще и 10 деца да имам от други мъже.....





Тема Re: пак въпрОс към женОриятъ ......... [re: Adriano Celentano]  
Автор фeя (звездна)
Публикувано07.04.04 13:24



Чочи, понеже ме ядоса с тази тема искам да ти кажа още нещо към това, което написах преди малко като "Лопес".
Моето дете има баща, на който не му пука за него. Баща му само по документ.

Така че аз, това малко създание, което ме обича безрезервно и ми вярва - никога няма да го изоставя. Дори и само поради простата причина, че си има само мен на този свят.

Така че, няма да допусна някой мъж (независимо кой е той) да ме кара да избирам между него и детето ми.
Защото колкото и да го обичам, в момента, в който ме изправи пред този избор - любовта ми ще се обърне в презрение към него.
Ето това е единственото нещо, което мразя (ама наистина мряза) в мъжете - страхливостта да караш да жената да избира между един мъж и собствената си плът.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.