Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:05 01.07.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Какво ще стане после?  
Автортpeвoжнa (Нерегистриран)
Публикувано05.04.04 11:39



Имам връзка с един човек от около половин година, но той си има приятелка, която учи в чужбина. Обичам го много, разбираме се чудесно, но ............... какво ще стане, когато тя се върне?!?
Възможно ли е той да загърби всичко, което му давам сега, за да бъде отново с нея (техните отношения впрочем са доста обтегнати, имат т.нар. бурна връзка)?
Може ли един мъж да допусне една жена толкова близо до себе си и после с лекота да я отпрати, за да се върне при друга, която няма да му даде толкова обич?



Тема Byagai dokato mogesh!нови [re: тpeвoжнa]  
Автор* (Нерегистриран)
Публикувано05.04.04 11:43



Izpolzva te ...... e moeto mnenie!



Тема Re: Какво ще стане после?нови [re: тpeвoжнa]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано05.04.04 11:44



разбира се че може, мъжете колко неща могат, охоооо

closer than appear


Тема Re: Какво ще стане после?нови [re: Lora_C]  
Автортpeвoжнa (Нерегистриран)
Публикувано05.04.04 11:45



Ще полудея! Толкова много го обичам!
Как да го задържа?



Тема Re: Какво ще стане после?нови [re: тpeвoжнa]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано05.04.04 11:47



само един начин...той да те обича

closer than appear


Тема Re: Какво ще стане после?нови [re: тpeвoжнa]  
Автор pokahontas ()
Публикувано05.04.04 11:48



Ами да, колкото и нелогично да изглежда, напълно възможно е. Впрочем и жените сме същите, все си падаме по тези които не го заслужават, а после се жалваме. Така че явно всичко си е в реда на нещата. Не се коси излишно, каквото има да става, ще стане. Ако това толкова те тревожи, попитай го направо. Едва ли някой тук може да прозре мислите му. Успех, или май късмет е по - подходящо в случая.

Hrabrite ne jiveqt ve4no, no predpazlivite izob6to ne jiveqt


Тема Re: Какво ще стане после?нови [re: Lora_C]  
Автортpeвoжнa (Нерегистриран)
Публикувано05.04.04 12:05



А как да разбера дали е така!?! Той няма да ми каже....... Според мен е доста объркан и не иска да го признае.



Тема Re: Помислинови [re: тpeвoжнa]  
Автор lady L. (змийче)
Публикувано05.04.04 12:12



дали точно такъв мъж ти трябва - "объркан".

От него самия ли ще го спасяваш?!



Тема Re: Помислинови [re: lady L.]  
Автортpeвoжнa (Нерегистриран)
Публикувано05.04.04 12:24



Засега нищо не му пречи да има и двете ни, но го обърква може би това, че в един момент трявба да се лиши от едната. Страхувам се, че това мога да съм аз!



Тема Re: Какво ще стане после?нови [re: тpeвoжнa]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано05.04.04 12:24



кое не иска да си признае, че е объркан или че те обича

closer than appear


Тема Re: Какво ще стане после?нови [re: тpeвoжнa]  
Авторycпokoитeля (Нерегистриран)
Публикувано05.04.04 12:33



Влизам само да си взема една бира от хладилника.Та дочух.

Тревожке,виш сега:
Ти имаш педимство,понеже си до него.Една връзка от растояние е много тежка и объркана.Освен ако хората не са психически подготвени,женени и целта е чиста.Бурната връзка е развръзка без връзка.Те така стоят нещата.
Затова гледаи си кефа и се наслаждаваи на него-момчето колкото ти се иска.
Отвори се.Покажи му по-естествен начин какво чувстваш.Повярваи ми -работи безупречно.Защо ? Не знам -природа.Но досега винаги тази ,която е до човека печели.Разбира се че трябва да има същият отговор и от негова страна.Ясно ли тие сега.Бъди себе си и се отдаи на връзката ти.

Излизам че мача почна.Извинете ме.



Тема Re: Какво ще стане после?нови [re: Lora_C]  
Автортpeвoжнa (Нерегистриран)
Публикувано05.04.04 12:42



И девете май (ако изобщо ме обича).



Тема Re: Пакнови [re: тpeвoжнa]  
Автор lady L. (змийче)
Публикувано05.04.04 12:42



ще те "призова" да помислиш. Това ли искаш?! Парченца любов, парченца време, парченца мисъл?! Това, което не е за Нея - да е за теб? Достатъчно ли ти е, стига ли ти дори сега, когато тя е далеч?

Аз не бих издържала. Това е горе-долу като да имаш връзка с женен мъж. Всъщност... по-лошо е.



Тема Re: Какво ще стане после?нови [re: ycпokoитeля]  
Автортpeвoжнa (Нерегистриран)
Публикувано05.04.04 12:51



Благодаря ти!!!! Ще си позволя да те питам още нещо (ако наминеш след мача ). След като той ме е допуснал до себе си, т.е. имаме нормални взаимоотношения, харесва ни да сме заедно, значи ли това, че има чувства към мен (не мога да разбера) и ако е така, дали въпреки това може да се откаже от мен (защото той обича другата все пак)?
Стана малко сложно, и въпроса май не е един......, извини ме!
Ако имаш имаш време и желание, те моля да ми дадеш някакъв съвет!



Тема Re: Пакнови [re: lady L.]  
Автортpeвoжнa (Нерегистриран)
Публикувано05.04.04 12:57



Права си, това не може да бъде истинска връзка. И аз вече едва издържам! Да чувствам постоянно заплахата да бъда оставена, да знам, че част от мислите му са насъчени към нея ......... МНОГО е тежко! Но как да се разделя с него, когато го обичам толкова много и имам нужда от него.....!



Тема Re: Какво ще стане после?нови [re: тpeвoжнa]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано05.04.04 13:07



ами това мой е по-добрия вариант, от този да ти приказва сладки приказки и после да го видиш с букет рози и сълзи в очите да я чака на Аерогарата...


не знам какво разбираш под "бурна връзка" но това са връзки, които някои продължават с години, но тези хора заедно не могат да бъдат
т.е. типа връзки "И с теб не мога и без теб не мога"


интересно как не можа да се справиш с това, ти си при него, той с нея само онлайн отношения и цяла година ти не можа да направиш нищо?

closer than appear


Тема Re: Какво ще стане после?нови [re: тpeвoжнa]  
Авторelana (Нерегистриран)
Публикувано05.04.04 13:12



Ako toi naistina obi4a6e drugata nqma6e da si pozvoli kakvato i da e vryzka s teb.Zna4i predi godina az bqh na mqstoto na tvoq lubim,priqtelq mi zamina,i togava v givota mi se poqvi drug,kogato se vyrna nqmah sili da go zarega,no sled mesec vse pak go napravih,obi4ah tozi Drugiq,no v posledstvie,drugiq pyk re6i 4e sym postypila nedostoino s nego,podmqtaiki se taka...i dnes otnovo sym s pyrvoto si gadge,no ako zavise6e ot men 6tqh sega da byda s drugiq.Raztoqniteo mnogo pre4i na edna vryza,ti ima6 ogromno predimstvo za6toto si do nego...ostoqvai poziciite si i dori i da se vyrne tq,i toi da re6i 4e iska da e s neq,ako naistina te e obi4al 6te go razbere syvsem skoro,ti ne se dvoimu da go prieme6,vseki moge da e obyrkan,postavi se na negovo mqsto i sama 6te razbere6 kak bi postypil



Тема Re: Какво ще стане после?нови [re: тpeвoжнa]  
Авторycпokoитeля (Нерегистриран)
Публикувано05.04.04 13:37



Спокоино бирата е при вас(момичетата) в кухнята така че ще си ходя често на заряд.

Та на колко сте години.?
.Ако сте в началото на връзката .Ще му е по-лесно да побегне от теб.Но!?
Дали я обича ,не съм сигурен.Виш сигурен съм че има някакви спомени които все още му задържат мисленето или чувствата.Тои в момента е раздвоен.Виновен пред себе си.Но добре че не го е скрил от теб.Което е нещо-честност и коректност.Все пак никъде не е казано че може да започнем връзка само с необвързан човек.
Сега .Трябва да анализираш ФАКТИТЕ:
Колко често сте заедно?
Как откликва на повика ти(всякакъв смисъл)?
Дали ти си мислиш че на него му е същият кеф с тебе или наистина изпитва удоволствие когато излизате?
Колко често я споменава пред теб?
Как се чувства когато е говорил(по телефона) с нея?И как се чувства с теб.Има ли разлика.?
Попитаи каките тук.Те са доктори на проверките на чувства.Това е женско преимущество ,повече.Става въпрос за техники и малки хитрини,които на нас мъжете по малко ни се отдават.?
Как се отнася към теб-грижовен,заинтересован,внимателен и т.н?
Как се отнася към теб ,след като е говорил или писал с нея?
Ако е искал да те исползва или държи като ,,под ръка",защо ти е казал за нея? Дали от надувка че е голям играч или просто е излязъл чист.
сако на него му харесва да сте заедно,това е супер показател.Понеже знаеш обикноженно след 3-4 тия мач каво става ако няма чувства.(от мъжка гледна точка)

Ти пък откъде знаеш че я обича?ПЪк и ако я обича ,как и
колко?

Какво е влиянието на околните и познатите.Към коя клони?Колко тои му се поддава?

Тези въпроси са като наръчник.Поне за мен.
Защо ше те изоставя ако му е по-хубаво с теб,отколкото с нея.Не става в момчешкия свят това.
Разбери бурна връзка не върви на добро.Пичовете искат да им е спокоино,да се раздават ,да закрилят.Това ни е природата.А това става само със спокоина душа. Когато е стимулирана с конфорт,а не с разправии и караници.

Абе три твои думи ме навеждат на мисълта ,че съперничката е вън от рунда.
Те са,,разбираме се,нормално, и бурна връзка".Повярваи ми доста от нас сме били многократно там или в подобна ситуация.Винаги жената ,която е до мъжа печели.

Питаи пак>Спокоино!
Ето вкараха гол:1 на 0 за теб.



Тема Re: Какво ще стане после?нови [re: elana]  
Автортpeвoжнa (Нерегистриран)
Публикувано05.04.04 13:44



Именно това се замислям и аз - защо ако я обича започва друга връзка, при това нашите отношения не са просто авантюра. На този етап го деля с нея, малко или много, знам че тя му липсва, но не му казвам нищо. Не искам да го притеснявам като му поставям условия, аз съм тази, която се съобразява с обстоятелствата. Опитвам се да се радвам, че все пак съм с него, макар и при това мъчително положение.



Тема Re: Какво ще стане после?нови [re: ycпokoитeля]  
Авторelana (Нерегистриран)
Публикувано05.04.04 13:58



Mnogo si prav



Тема Re: Какво ще стане после?нови [re: ycпokoитeля]  
Авторycпokoитeлka (Нерегистриран)
Публикувано05.04.04 14:03



Ей, хайде докато не се вкарали още някой гол да помислиш - щом той и е казал за връзката си с другата - това е ОК! Обаче - не разбирам как я кара на двата фронта едновременно? не е ли по-хубаво да е само с едната? Иначе ми изглежда, че лъже и двете! И какво чака , за да избере?



Тема етО кво шъ стаНе ........нови [re: тpeвoжнa]  
Автор KapakOчeв (™)
Публикувано05.04.04 14:03



... ти сама казваш,че им е бурна връзкатъ ... тОва гО подразбирам катъ не се разбиратъ идеалнО амъ еДин без друг немОатъ ... тОй ся е с тебе защОто ти му даваш нещОто кОето тя не му дава ... амъ тОва не значи,че катъ му дойде денятъ да избира шъ избере тебе ... шъ избере разбира се нея ... сигъ прОсто е изчаква да се изучи и кОгато се върне у Булгаристанъ шъ ти каже да си събираш нещатъ



Тема Re: Какво ще стане после?нови [re: ycпokoитeля]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано05.04.04 14:05



много мисли покрай една бира, мача ли не е интересен?

closer than appear


Тема Re: Какво ще стане после?нови [re: ycпokoитeля]  
Автортpeвoжнa (Нерегистриран)
Публикувано05.04.04 14:10



Ще се опитам да отговоря пред теб на накои от въпросите. Дано не ти досаждам...
Виждаме се достатъчно често, не мога да се оплача (макар че бих искала да е всеки ден).
Според мен му е приятно да се виждаме, поне така ми е казвал, а и по поведението му личи.
Изключително рядко я споменава, само ако аз го попитам.
Случвало се е, след разговори с нея да е разстроен, дори ядосан. Явно след препирни между тях не иска да общува с мен, затворен е, като че ли се опитва да ме отблъсне.
Към мен е внимателен - опитва се да не ме засегне и затова пропуска някои неща, които знае, че ще ме наранят. Но понякга е болезнено откровен относно положението между нас. Все пак оценявам това, че не ме залъгва с някакви обещания, които може да не е в състоние да изпълни.

Но мисля, че я обича. Не би страдал толкова от отсъствието й, ако нямаше силни чувства към нея. Дори ми е казвал, че иска да е с нея като се върне, от което ме заболя ужасно.



Тема Ох...нови [re: тpeвoжнa]  
Авторycпokoитeлka (Нерегистриран)
Публикувано05.04.04 14:24



Казал ти е, че иска да е с нея , когато се върне? Това хич не ми звучи успокояващо?



Тема Re: Ох...нови [re: ycпokoитeлka]  
Автортpeвoжнa (Нерегистриран)
Публикувано05.04.04 14:31



Ужасно звучи дори! Какво съм тогава аз за него?!? Казва ми, че иска да е с нея, а на практика показва, че иска да е с мен. Как да разбирам това поведение!



Тема Re: етО кво шъ стаНе ........нови [re: KapakOчeв]  
Автортpeвoжнa (Нерегистриран)
Публикувано05.04.04 14:34



Възможно ли е да захвърли после всичко, което съм му дала за нещо несигурно?



Тема разбира се ........нови [re: тpeвoжнa]  
Автор KapakOчeв (™)
Публикувано05.04.04 14:45



... тОва че даваш не е гаранция,че ще бъде оценено ... кактО се казва у сигурнОстъ нема тръпка ... нема за каквО да се бориш ... пОстигнал си всичкО детО мое да иСкаш от еДна жена ... а пък и при услОвие,че ти е казал ... кОгато му се върни приятелкатъ шъ е с нея? ... какво има да му умуваш още? ... пОгледни реално на нещатъ ... тОй е сам пОнеже тя е в чужбина ... вместО да блъска чекии е решил да ебе ... избрал тъ тебе дОкатъ нея е няма ... ся ти си съ влюбила жестОко и тОй решил да тъ предупреди ... самО,че ти неиСкаш да пОвярваш ... е катъ думите му станатъ факт тОгава ли шъ пОвярваш или тОгава шъ си катъ цапнатъ с мОкър парцал?
... пОмни акО не беше ти ... щеше да е друга ... прОсто намерениятъ му съ за времеННа връзка ... не тъ знам на какво се надяваш ... ъ тОва,че даваш еДва ли го трОгва кОй знае кОлко ... най-мнОго да пОиска да останете самО приятели амъ на тебе еДва ли шъ ти е дО тОва



Тема Re: разбира се ........нови [re: KapakOчeв]  
Автортpeвoжнa (Нерегистриран)
Публикувано05.04.04 15:28



Има някои детайли, които не са точно такива и които смекчават леко картината, но ти няма как да го знаеш, разбира се. Предпочитам да не ги описвам тук. Все пак положението ми е достатъчно мъчиелно. Страшно се надявам да не стане така!



Тема Аминови [re: тpeвoжнa]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано05.04.04 16:57



че се опитва да убеди себе си, как трябва да се върне при приятелката си
Явно се чувства гузен спрямо нея и ти казва това, което според него е правилно, но щом поведението му говори обратното .................. май борбата е голяма. Съчувствам му дори на човека!



Тема от него си зависи!нови [re: тpeвoжнa]  
Автор Taйнcтвeнa ("психоложка")
Публикувано05.04.04 17:55



зависи той какъв човек е...може би и да е имал нужда от някой като тебе просто за да си запълни времето...знам че звучи страшно садистично..но може би е така?
не се успокоявай с факта че връзката им е зле-от къде си сигурна че е така?може би просто той така ти е представил нещата за да "те върже"по-лесно?или пък наистина е така-но нека и това не тне успокоява-има мъже, които непрестанно се оплакват от приятелката си, но всъшност я обичат безумно и не смятат да се разделят с нея за нищо на света...(нали занеш има различни типове мъже-напр.нтакива, които искат някоя здраво да им стъпи на врата и едвали не да им казва какво да правят...може и да е странно но съм срещала такива..)??
може би единственият начин да провериш дали е искрен е просто да поговорите за бъдещето ви...започни небрежно темата...много внимателно слушай какво ще ти отговори..как ще подходи на въпроса...от това ще можеш да си извадиш изводите...ако приема навътре връзката ви ще ти каже че е мислил по въпроса...ще сподели с теб какво си е мислил...ако просто ти отговяра едносрично-няма смисъл...отпиши го...но непременно не трябва да го притискаш-съвсем спокойно подхождаш...без да го притискаш...
но най-вече ще разбереш когато тя се върне в България...ако тогава той изведнъж стане много зает-ясна работата...



Тема Re: разбира се ........нови [re: тpeвoжнa]  
Авторelana (Нерегистриран)
Публикувано05.04.04 18:06



kak da ti kaza,az mislq 4e prekaleno dylgo ste bili zaedno za da e bilo samo seks,vie ve4e imate ob6ti spomeni,mogebi i ob6ti priqteli,edvali si lubovnicata mu v sqnka,misli6 li 4e onazi kato se vyrne nqma da razbere za prisystvieto ti.....moge pyk tq da se osyznae malko i da razbere 6to za gadje ima,na koito ne mu migva okoto da se otdade na druga(samo edna ,koeto ne e za podcenqvane),dokato i redi lubovni dumi po telefona.Kakto ve4e spomenah bila sym vyv sy6tata situaciq,no na mqstoto na mom4eto,i nikak ne mu e lesno povqrvai mi,ot edna strana toi dyrgi na neq,bydi sigurna v tova,ne iska da q naranqva i misli 4e da narani teb 6te e mnogo po bezbolezneno,za6toto veroiatno ste ot po malko vreme zaedno,no kakvoto i da misli i kakvoto i da se nadqva,6tom e s teb sega i kakto sama kaza ot tolkova meseci,zna4i toi naistina dyrgi na teb,i ako ti govori za planovete si,tova e za6toto naistina ne iska da narani i teb,i gorkiq 4ovek sega se 4udi koi pyt da hvane,mogebi dori iska ti da mu pomogne6m ,kato sama si trygne6,no taino v sebe si se nadqva da ne go napravi6....,taka4e ne mu e lesno....No edin savet ot men,ne mu msili mnogo,kakvoto ima da stav 6te stane,ako vi e pisano da ste zaedno neinoto prebirane dage 6te spomogne na tova da se slu4i po byrzo.Ako trqbva da izbira sega,zamsili se ne4estno e, ti si do nego,a tq ne....4asyt na istinata 6te nastypi, kogato tq se pribere,sega samo mogem da gadaem kvo 6te se slu4i.Ako pita6 men ne se otdelqi do posledno ot nego,ne mu pozvolqvai da si misli 4e,da prekarati vryzkata si s teb ve4e ne e problem....postavi go na izpitanie i ti...tq ili ti....no toi nqma da q zarege dokato tq ne se pribere,ne bi mogyl da i pre4ini tova,kato imam napredvid 4e tq e dale4 i veroiano sama i bez podkrepa.Prosto bydi tyrpeliva ....Uspeh! 6te stiskam palci ne6tata da se razviqt v tvoq polza



Тема Re: от него си зависи!нови [re: Taйнcтвeнa]  
Авторycпokoитeля (Нерегистриран)
Публикувано06.04.04 10:55



Добре .Съгласен съм с теб.Но като се върне тя,нали пак ще иде да си завърши школото.Верно е че ако стане зает когато тя е тук ,е показател.Но момчетата си дават тая сметка ,освен ако е тъп.Ма не ми се вярва.Те че ще се срещнат е неоспоримо.Какво ще стане на срещата е важно.Ако срещичките продължават-отпиши го.Знаеш за какво те взема и колко те обича.



Тема Re: Какво ще стане после?нови [re: тpeвoжнa]  
Авторrabano (Нерегистриран)
Публикувано06.04.04 11:23



Тя се връща за малко?
Те нямат деца и брак?
Той се чувства добре с теб?
Ти си през времето, в което тя не е тук, до него, дори и да не е всеки ден?

Повече от това, което си, което той вижда и има пред себе си не можеш да му дадеш, а и не трябва.
Онова, което не трябва да правиш е да позволиш на ревноста или желанието ти към този мъж да те смажат- да изпаднеш в несигурност, да плачеш на срещите и да изискваш той да вземе решение. Бъди сигурна, че каквото и да е решението му-то ще е в твоя полза, дори и да реши да е с нея.
Остави тревожните мисли настрани, забрави- губиш си времето, смъкваш си самочувствието и това работи срещу теб. Каквото и да става, ти имаш най-големия шанс нещата да се развият в твоя полза, ако си ведрото момиче до него, което не е безчувствено към ситуацията, но не играе вътрешни драми. Реагирай на нещата в момента, в който се случват. Докато очакваш нещо да се случи, какъв смисъл има да го преживяваш предварително? За да се сдухаш доброволно, знаейки, че ще се случи нещо съвсем непредвидимо и въпреки, че ще се нуждаеш от всяка капчица сила?
Изчакай да видиш какво ще ви е споразумението тя като пристигне... (опитай се да го разбереш когато формулира това, което иска и формулирай и ти, това, което би било добре за теб, за да си спокойна, но не насилвай нещата, ти вече си приела ситуацията му).
Виж дали той ще те търси и бъди силна, дори и тъжна, но не нещастна.
Сега едно противоречие за онагледяване само
Представи си, че тя се върне, ти си абсолютно разбита, понеже той 3 дни е забравил за теб, а те през това време са установили, че не могат заедно, но той като те потърси на 4-тия ти си пълна с омраза и дори да се зарадваш на развръзката, нещо в теб ще запази частичка омраза, тя ще се излее някога във връзката ти... имаш ли нужда от това?

Абе имай доверие, имай доверие в чувствата си, имай му доверие, имай доверие в добрата развръзка... А тя ще е такава, дори и да не си готова за нея.
Искам да ти кажа още нещо, свързано с въпросите ми съвсем в началото- имаш късмет, дори и да не го съзнаваш. Влюбена си в мъж, който може да бъде с теб без особени сътресения. Въпросът ти е повече дали този мъж е подходящ за теб, дали те обича достатъчно и дори как ти да го обичаш от тук нататък..., а това никой не може да ти каже- времето ще ти отговори.
Ти си взела решение- искаш той да реши.
Тогава трябва да приемеш: решението му, това, което ти се случва, това, което изпитваш... Нормално е, просто се успокой. И се усмихни- живота е хубав, въпреки цялата тревожност, с която го пълним

А, още нещо- не споменах "поговори с него подробно по въпроса". Знам, че искаш да му споделиш всичко, което изпитваш, но той е мъж, емоционално раним на тази тема- възможно е да види съвсем друго в това, което казваш. Аз на твое място бих предпочела той да започва подобни разговори. Ако съм наясно с чувствата си(не ми се налага говорейки с него да си ги изяснявам) бих се вслушала внимателно в това, което казва. Бих намалила драмтичноста в думите си, когато говоря за своите чувства и би било важно за мен да знам конкретни неща. Ще се виждаме ли тя докато е тук, ще се чуваме ли... И бих му се радвала най-безгрижно докато съм с него. Всичко останало може да бъде изговорено в по-спокойна обстановка...

*Поразсъждавах на дълго и широко, без да знам дали това е подящо за теб, без да имам претенции за безпогрешност с моите: "трябва", "не трябва" съвети... Но исках да помогна, ако случайно имаме съвпадения по вътрешни саботажи дано не съм прекалила...



Тема Re: Какво ще стане после?нови [re: rabano]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано06.04.04 11:38



какъв кеф,а?

със някой си, връща се някоя, той при нея, ти- в очакване на "рещението му" и това без никаква омраза,, ако вземе той да се върне да не вземеш да му развалиш хаира

ти да не си последовател на Тибетски учения

closer than appear


Тема Re: Какво ще стане после?нови [re: Lora_C]  
АвторУcпokoитeля (Нерегистриран)
Публикувано06.04.04 12:14



Лори ,недеи така.Верно е че е трудно да контролираш чувствата си.Но в името на любовта се налага.Недеи да я обезкуражаваш.
Рабано е дал(а) точна размислена схема.Но си е схема.Но е прав(а) в ученията си па ако ще и да са Таоистки.Но прочетох го/я няколко пъти-супер е.Отвсякъде ако го погледнеш.



Тема Re: Какво ще стане после?нови [re: Lora_C]  
Авторrabano (Нерегистриран)
Публикувано06.04.04 12:19



Не за неговия хаир, за собствения става дума Не виждам смисъл от омраза- при положение, че тя е взела решението той да реши. Той надали ще реши преди да е лице в лице с другата, дори и няколко пъти лице в лице. А ти знаеш далечните връзки как се идеализират- докато дойде момента, в който схванеш кой накъде се е променил и колко ти е близък всъщност...
Ако това я самоизяжда, да реши друго.
С нищо тибетско не съм запозната, но може да не ми е чуждо



Тема Re: Какво ще стане после?нови [re: Уcпokoитeля]  
Авторвлюбeн (Нерегистриран)
Публикувано06.04.04 12:20



Какво да ти кажа. работата е много объркана. ще ти дам моя личен пример а ти си прави извод. имах връзка с омъжена жена около два месеца - страхотна и бурна връзка мъжа й работеше в чужбина в един момент реши и се отдръпна от мен каза че не искала да лъжи мъжа си повече докато той работел и изкарвал пари за нея. и още нещо каза ми че ако продължаваме така ще стане опасно за нея и когато той се върне ще й бъде много трудно да се раздели с мен. съвета ми е продължавай да правиш всичко което си правила до сега но вложи и сърце в цялата работа ако той наистина държи на теб ще остави онази другата



Тема Re: Какво ще стане после?нови [re: rabano]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано06.04.04 12:40



айде да говорим сериозно

първо тя не е казала от колко врем име на него и нея "бурната любов" това мисля че е важно

тя не е казала от колко време тя учи в чужбина- и това е важно

тя не е казала къде по-точно учи-защото едно е в Испания и да се връща през месец, друго е в Америка и едва да се връщз на две години, а и от Америка едва ли след като завърши ще се върне в Бг ама това е друг въпрос

"бурна връзка " ан е-маили, ми изгежда повече от смешно, дори между хора които са имали такава реално, защото една връзка става бурна ако можеш да го хванеш и да се разправяш и там всякакви щуротии което онлине е повече от невъзможно

това предимство на онлине отношенията широко и мащабно се използва от разни екземпляри, ма няма тук да се открехваме по темата

още нещо

ПРАВИ ЛИ ТИ ВПЕчАТЛЕНИЕ чЕ ОБИКНОВЕНО ЖЕНИТЕ СА ЗАМОТАВАТ В ТАКИВА ВРЪЗКИ
МЪЖЕТЕ, ТОВА МИ БЕшЕ НАПРАВИЛО ВПЕчАТЛЕНИЕ ОщЕ КАТО БЯХ НА 15 И ТЕ БЯХА МОМчЕТА,

ДЕЙСТАВАТ ПО СХЕМАТА

КОМПЛИМЕНТ
КАК СЕ КАЗВАш
ИМАш ЛИ СИ ГАДЖЕ

погледанто от страни, много лесно се дават МЪДРИ съвети , и когато ти потрябва съвет на теб виждаш че тези МЪДРОСТИ са боклук, Мъдреците са само на книга

най-умното което тя може да направи е да си вдигне чукалата и да си намери друг, да ама това е от сорта дираджийски съвети" щото в живота така не става

всичко останало са женски дивотии от сорта, ще се наравя на по-хубава, ще му бъда по-интересна, креватни истории, а да избере мен

татаранци-казано на кратко, че даже и разбираемо

closer than appear


Тема Re: Какво ще стане после?нови [re: Уcпokoитeля]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано06.04.04 12:48



изобщо не ми е трудно да се справям с чувствата си, трудно ми е да се справям с емоцийте си, ма това ми е готино

ти да не си объркал да пиеш валериан на закуска вместо кафе

closer than appear


Тема Re: разбира се ........нови [re: elana]  
Автортpeвoжнa (Нерегистриран)
Публикувано06.04.04 15:35



Всичко, което ми казваш съвпада съвсем точно, с това което аз си мисля! Не мога да повярвам дори, все едно че аз съм го писала....! И то е особено ценно за мен, защото сама каза, че си била в подобна ситуация, и то в неговата позиция. Придържам се към това поведение с едно леко изключение и смятам да го поправя!
Много, много, много ги балгодаря!!!!!!!!!!!!!!!
Пожелавам успех и на теб във всичко!



Тема Re: разбира се ........нови [re: тpeвoжнa]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано06.04.04 15:39



никой не може да ти каже какво ще стане с тяхните отношения , когато тя се върне

но

в едно може да си сигурна, все ще се сгащят по някое време

closer than appear


Тема Re: Какво ще стане после?нови [re: rabano]  
Автортpeвoжнa (Нерегистриран)
Публикувано06.04.04 15:49



Напротив! Изобщо не си прекалила! Всичко, за което пишеш ми много полезно!!!
Общо взето съм мислила върху почти всичко, но ти ми подсказваш нови неща, които са ми убегнали.
Понякога наистина изпадам в депресия и се чувствам ужасно смачкана, но се стерая да не му го показвам. И наистина преживямам предварително хиляди пъти неща, които се стахувам, че ще се случат.
Разговори на тези теми сме имали. Съвсем ясно съм му казала колко тежка е тази ситуация за мен, макар да знам, че това го подтсика (състоянието ми). Все пак съм му казала, че уважавам връзката му с нея и не мога да му поставям условия. Не искам да го притискам да взема прибързани решения, за които всички може да съжаляваме.

Благодаря ти още веднъж!!!!!!
Ако се досетиш за още нещо, пиши ми!



Тема Re: разбира се ........нови [re: Lora_C]  
Автортpeвoжнa (Нерегистриран)
Публикувано06.04.04 16:24



Е, в това съм сигурна! Въпросът е какво ще последва..... Ясно ми е, че сега си липсват и това, че тя е на такова разстояние си е вид предимство за нея. Естествено (колкото и болезнено да е за мен да го знам), че когато тя се върне те може би ще опитат да продължат от там, от където са прекъснали. Но дали за него нещата вече ще са същите......



Тема Re: разбира се ........нови [re: тpeвoжнa]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано06.04.04 16:37



не знам, мога само да ти кажа, че ако не е компютърен специалист или по някакъв начин работата му да е свързана по цял ден да стои пред ПС и да го прави от скука, никой мъж няма да си поддържа връзка с една жена, която не го интересува, а те доколкото разбрах не са приятели...

closer than appear


Тема Re: Споко бе моме....нови [re: тpeвoжнa]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано06.04.04 17:05



Може и тя да го зареже, ако ти все още държиш на него, когато тя се върне
Странна работа, какви са тези терзания при толкова готини пичове



Тема Re: Допълнение....нови [re: XXL]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано06.04.04 17:11



Нещо в тоя дух ме посъветва на времето една приятелка, когато сечудех да ли да завързвам връзка с гаджето ми, понеже му предстоеше да ходи в казарма, а пък аз бях малко по-голяма, а пък вече 15 години сме заедно



Тема Re: Айде да поговорим ...нови [re: Lora_C]  
Авторrabano (Нерегистриран)
Публикувано06.04.04 17:28



Макар че си ми много бърза, а и не смятах да се разпростирам толкова, но тези добри намерения...

Поставяш важни въпроси, мисля, че основното, което разбрах за него и далечната му приятелка, е че връзката им не се е изчерпала. По-важно би било за мен да знам, ако далечната им връзка е продължила години, дали той е имал друга наблизо през това време. Не си права, че online не можеш да се разправяш, може да не е абсолютно широкомащабно, но си е достатъчно, ако си свикнал, ако работиш с комп. Личен опит.
Колко е далече... предполагам, че е в Европа, където пак не можеш през месец, но на половин година, година е реалистично.
Друго, което тълкувам като плюс за него, е че той и е казал за другата- някой може да го изтълкува и като липса на чувства.
По склонна съм да мисля, че той не е наясно с чувствата си и му трябва допир+време за да установи какво го тегли повече. Колко време му трябва е божа работа. Според мен, ако той не е наясно с чувствата си другата като си тръгне+ няколко седмици да речем, надали има смисъл.
Някой беше казал- Успокоител мисля, че не винаги имаме късмета да се влюбим в необвързан(а)... Но дори и покрай дирски съвети, които не винаги са приложими е добре да сме се понаучили да мислим за себе си. За което не би било лошо да се вслуша човек в къде доброжелателното ти, къде закачливо, къде по дръгливо- хапещо коментарче, със собствени резерви естествено...

При теб Лора, нещата звучат толкова прекрасно черно-бели, че на моменти имам чувството, че от цветен, включваш на черно-бял модус за да провериш набързо за какво става дума и за да се произнесеш. Теб да не те е разфасовала някаква дирска реакция на нещо лично? Амазонски се биеш на фронта , а този дух се развива леко в защита...

Но и за друго си права, май на мъжете им е по-лесно да си сложат бариерата след "имаш ли си гадже". Сигурно природно спират да си мислят- "ах, ама тази е умна, ама има хубаво тяло, ама ме кара да се усмихвам..."(ако въобще си го мислят)
Не ти ли се е случвало между 15 и сега да те свалят, въпреки, че ти си имаш -те си имат гадже?
С подбуди:"тази дано да ми пусне" или "ах, безпаметно съм влюбен" или без такива... А после от играчката да се оплетат едни плачки...
На мен ми се е случвало и до някои мъдрости съм си стигнала с вроден драматизъм и сълзи.



Тема Re: еее ........нови [re: Lora_C]  
Авторrabano (Нерегистриран)
Публикувано06.04.04 17:31



Те определено са се сгащвали и разгащвали вече и не е това проблема- чувства или има или няма. Насила хубост със или без гащи- все тая. Даже без гащи си лъсва липсата по-ясно, но това според мен.



Тема Re: разбира се ........нови [re: тpeвoжнa]  
Авторrabano (Нерегистриран)
Публикувано06.04.04 17:41



Сетих се за нещо
За предпочитане е да говориш- дори и тук, ако ще за плетки и шевици, но да не си занимаваш мисълта непрекъснато с него, нея, тях, вас.
Струва ми се, че имаш здравословно отношение към ситуацията, а бъдещето е винаги отворено.
Ако ти се говори с повече подробности, ние с Лора зачепкахме разни въпроси



Тема Re: Айде да поговорим ...нови [re: rabano]  
Автортpeвoжнa (Нерегистриран)
Публикувано06.04.04 17:42



Всъщност, в началото на отношенията ни, той изобщо не е смятал да задълбава. Почти веднага ми каза за другата. По време на връзката си с нея е имал доста забежки, отношенията им никога не са били розови. Но това между нас вече излиза извън "кръшкането" (и не го казвам, само защото ми се иска да е така!). Определено не е имал друга такава връзка, освен официалната си.
Сигурна съм, че държи на нея и съм наясно, че няма да предприеме нищо преди тя да се върне. Би било предателство спрямо нея, а и аз не го притискам да избира, поне на този етап (безмислено е сега).



Тема Re: Айде да поговорим ...нови [re: тpeвoжнa]  
Авторrabano (Нерегистриран)
Публикувано06.04.04 18:00



Ако направиш следното- решиш да не ти пука, в смисъл оставиш нещата на собствената им динамика? Знам, че не е лесно, направо си е нечовешко на моменти, но толкова неща се решават от това с какво очакване пристъпваш към тях. Това не означава, че не държиш на него или на връзката ви. Може да ви трябва време да се развият чувствата ви, да кристализират и може би е наистина добре, че тя идва. Кога всъщност?
А ревност, знам ли, не може да се изкорени съвсем, но да се минимира. Зависи много как се чувстваш с него, обаче. Ако ти е необходимо да ти доказва непрекъснато с внимание и определени жестове, че те цени, няма да се получи. Ако са ви нормално-спокойни отношенията, без да са лишени от страст, но да има доверие и да можеш да се отпуснеш с него е вероятно да си мине като изчистваща буря всичко.



Тема Re: Айде да поговорим ...нови [re: rabano]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано06.04.04 20:13



въпреки , че често съм писала , че човек трябва да се боори за чувствата си и любовта си... разни подобни, мога да ти кажа откровено, че един човек не харесва ли другия, за това което намира да го харесва, другия няма никакъв шанс
ох, увъртях го, айде пак

ако той харесва оная в чужбината, тая няма никакъв шанс, на каквото и да му се прави, както и да продължи отношенията си, ни сълзи, ни разправии, нито умопобъркващ секс не спасяват положението

от друга страна той за да си е хванал нещо, за през "докато се върне другата" значи толкова държи на нея

изобщо пича явно е голямата работа и ги върти и двете, поне на оная дето учи не и е казал, да може жената да си завърши образованието

ако "тревожна" макар, че "разтревожена" май е по-съвременно звучащо като ник е една умна жена, според мен най-доброто, което може да направи е да си продължи да се държи с него, както до сега и като стане време оная да се връща, една седмица по-рано да си проведат един спокоен разговор, без сцени , ревове и търсене на сметки и да си вземе дърмите и да си тръгне, пък той да си се оправя и да си избира и като той си избере ако евентуално се е спрял на нея да му тегли един шут, поне като тези на Ривалдо

много достойно,нали?

да ама живота е нещо различно от добре изглеждащи сценарии, налага се достааааа компромиси и така...

closer than appear


Тема Re: Айде да поговорим ...нови [re: rabano]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано06.04.04 20:15



и какво трябва да значи дръгливо-хапещо коментарче

closer than appear


Тема Re: Какво ще стане после?нови [re: тpeвoжнa]  
АвторЙoaннa (Нерегистриран)
Публикувано06.04.04 20:29



Мила, самата формулировка, която си използвала "той ИМА ПРИЯТЕЛКА, която учи в чужбина", е много показателна. На бас, че той ти я е лансирал, когато сте си говорили един за друг, нали?
Много ясно уви, тези прости думички показват къде е другото момиче в сърцето му.....
И къде си ти.......
Успех, каквото и да стане........



Тема кеФФи мъ тОва име ......нови [re: Йoaннa]  
Автор Adriano Celentano (™)
Публикувано07.04.04 01:17



... аристОкратично звучи
... и ти катъ меНе забелязваш прОстатъ иСтина ... все съм се чудил на хОратъ защО не се вслушватъ в иСтините и не пОгледнатъ фактите,а се пОдчиняватъ на илюзиите и самОнавивките
... естествеННо той и е спОменал,че ще е с нея ... НО ... дОкатъ гаджетО му е в чужбина ... ъ тя се надява,че след катО се раздава тОй ще гО оцени и ще избере нея ...ех наивност отвсегде ... амъ и другите как е навиватъ да се надява ... амъ пОсле катъ остане с пръст в устатъ трябва да се сърди на себе си ... тОй все пак е предупредил ... ъ тя не се е вслушала и е искала върху иСтинатъ да добави своятъ си фантазия



Тема Re: Какво ще стане после?нови [re: тpeвoжнa]  
Автор !BlRSEN! (mdaaaa)
Публикувано07.04.04 12:15



Moje,za6toto majete misliat s onaia si rabota................vsi4kite bez izkliu4enie!!!Taka,4e vaprosa ti e gre6en,vajnoto za nego e ajeba s kogo mu e po-dobre v legloto,a pak ti 6tom tolkova mnogo go obi4a6,zna4i 6te ima6 deian da go po4aka6,do kato se naradva na drugata:))))
Sorry ,no taka sediat ne6tata!Pone spored men!



Тема Re: Какво ще стане после?нови [re: тpeвoжнa]  
Автор ToЧиЦa_ (минаващ)
Публикувано07.04.04 15:33



сега след всички тези подробности работата взе да не ми харесва много...
моя съвет е, макар, че не обичам много да давам съвети, но хаиде ако аз бях на твое място,какво аз бих напрвила: когато тази негова "любов" се завърне, просто се оттегли времнно,колкото и да ти е неприятно това. така ще му дадеш възможността да реши безпристрастно какво точно иска.
а дотогава, трупай дивиденти..
искам да кажа, че така както стоят нещата, направо е много трудно да се гадае какво ще се случи...
мисля също така , че и до голяма степен зависите и от държанието на другата след нейното появяване, не го подценявай това!



Тема Re: разбира се ........нови [re: KapakOчeв]  
Автор ToЧиЦa_ (минаващ)
Публикувано07.04.04 15:53



съгласна съм с теб, но при условие, че той наистина е наясно какво точно иска, а аз не мисля, че сега вече при така развилите се обстяотелства, той все така е убеден в желанието си...
всяко решение, понякога се оказва предпоследно..
възможно е да се върне временно при нея , поради факта, че все още е останало нещо което го привлича, а то може да се окаже много горчиво!

така или иначе , положението в което е поставено това момиче е много обидно за мен, но пък може и всичко да е за добро!



Тема Re: Айде да поговорим ...нови [re: rabano]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано07.04.04 16:05



и още нещо да ти кажа, едва ли не си го забелязал

за показната мъжка агресивност и прикритата женска агресивност

т.е един мъж може да се развика на паркинга, да вдигне скандал в някое учереждение или да се сбие в бара

но много рядко ще тръгне да се разправя с друг мъж заради жена...

closer than appear


Тема Re: Какво ще стане после?нови [re: ToЧиЦa_]  
Автортpeвoжнa (Нерегистриран)
Публикувано07.04.04 16:47



Да, сега грубо казано "трупам точки". Права си, че после трябва да се отдръпна и да го оставя да избере той ................. колко мъчително ще бъде!!!
А тя, неподозираща какво се е случило в нейно отсъствие, ще иска да продължат отношенията си....... Ще ми бъде трудно, знам!
По-лошото това, че не знам кога тя ще се върне. Ами ако минат години......




Тема Re: Какво ще стане после?нови [re: тpeвoжнa]  
Автор ToЧиЦa_ (минаващ)
Публикувано07.04.04 17:32



оо, ама аз си мислех, че тука нещата ще се рзвият съвсем скоро, сега разбирам,че това са предположения за доста напред във времето...
абе момиче, какво си седнала да мислиш какво ще се случи тогава с тях след една или не знам колко години...то не се знае вашата връзка до кога ще трае, може и да приключи преди да се върне въпросната.
така,че спри да мислиш за нея, наслаждавай се на връзката си с това момче доколкото те кефи... бъди искренна с него, бъди уверена, уважавай се малко повече! , а те нещата ще се наредят от самосебе си!
понякога колкото и да мислиш, се оказва, че затъваш още повече, така,че давай го малко по свободно




Тема кОгато един мъж е влюбен иСтински ........нови [re: ToЧиЦa_]  
Автор Adriano Celentano (™)
Публикувано08.04.04 03:58



... тОй мнОго внимава дъ не стане нещо и да прецака връзкатъ ... дъ не мислиш,че шъ тръгне да и спОменава,че въобще си има приятелка ... при услОвие,че държи на нея?
... акО е луд по нея нямаше да и казва въобще,че аверка си има в чужбина и още пОвече да и казва,че тя е нещО за него ... щеше да скрие и да зареже унази от чужбина



Тема Re: Айде да поговорим ...нови [re: Lora_C]  
Авторrabano (Нерегистриран)
Публикувано08.04.04 11:29



Откровено съм съгласна, че един човек или харесва другия или не, и до това опира всичко. Не знам как е при мъжете, но поне при жените следващия, който си хващаме ни харесва повече от предния. На това може би не може да се разчита, но според мен си е така- с всяка връзка знаеш по-добре какво търсиш, какво искаш и преценяваш по-добре кой може да ти го даде. От тук и моя оптимизъм по отношение на конкретната ситуация.
Друг е въпроса, че може два различни обекта да се допълват и да се разкъсваш между тях. Тогава идеалният вариант би бил да останеш сам и да си търпелив докато се появи трети, но това май никой не прави. А дори и да се допълват, винаги е налице по-силното теглене към един от тях.
Абе сложно е всъщност, даам...



Тема Re: Айде да поговорим ...нови [re: rabano]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано08.04.04 11:44



как мислиш, може ли а се манипулира една връзка?

т.е. можеш ли да я правиш умишлено, по-интересна, по-здрава, по- смислена

closer than appear


Тема Re: Айде да поговорим ...нови [re: Lora_C]  
Авторrabano (Нерегистриран)
Публикувано08.04.04 11:47



Това е сигурно хормонално- социално обусловено до някъде. Гледам, че мъжете понякога се сбиват/убиват за жени, но явно зависи от мъжете. Не съжелявам, че множеството не го правят.
При жените е привързаноста, обвързаноста като ценност, но пак хормонално-социално подсилена, по-значима- поколение, сигурност и т.н. явно за това. Предполагам, че са си силно химически процеси, които обуславят неистовото желание да имаш един мъж само за себе си. Не, че при мъжете го няма, напротив, обаче те май приемат по-оптимистично възможноста с друга да го постигнат. Докато множество от жените категорично смятат, че край, изтърват последния влак и друг няма да дойде. Ах, как да се пропусне тук ролята на обществото- виж баби, майки, лели... Затова и се впускат в агресивни игрички, а не съм сигурна, че постигането на целта впоследствие наистина ги удовлетворява, но това е друга тема. Да се мисли далновидно с високо процентова емоционална каша в душата май не е най-лесното упражнение.



Тема Re: Айде да поговорим ...нови [re: Lora_C]  
Авторrabano (Нерегистриран)
Публикувано08.04.04 12:02



Не знам до колко наистина се поддават на въздействие разни фактори. Толкова си зависи от хората. Умишлено може да се постараеш връзката ви да е по-удовлетворяваща. Необходими са толкова много условия- едното е да се познаваш, донякъде, да можеш да се погрижиш за комфорта си без това да е в ущърб на общия комфорт и без да се налагат прекалено много компромиси. Значи човекът насреща ти трябва да е в някаква степен подходящ за това и да има частично общи с твоите ценности, цели, виждания, занимания- или поне да ги разбира и чувства по подобен начин, някакво общо светоусещане да кажем. Според мен ако това е налице дребните неща, които правят хората щастливи и ги карат да се вдъхновяват и радват един на друг в ежедневието сами ще си дойдат. Обаче въпреки всичко не вярвам, че нещо може да е вечно. Просто хората са отделни индивиди и се развиват не винаги хармонично един с друг. Онова, което в никакъв случай не трябва да липсва е обмен с външния свят и може би много голяма доза доверие към другия, дори и той да не го оправдае. Тук стигаме до ранимоста в една връзка. Всъщност всичко е в очите на гледащия и от там ако някак(тибетски да речем ) подхождаш спокойно към нещата, които могат да те ранят, би имал предимство за себе си. В смисъл много повече ни ранява собственото ни възприятие за една изневяра, отколкото самата такава...



Тема Re: Айде да поговорим ...нови [re: Lora_C]  
Авторrabano (Нерегистриран)
Публикувано08.04.04 12:26



Пропуснах нещо
Химията много често ни тегли към хора, с които не би се получило точно, колкото и да ни се иска интересна и здрава връзка.
И сигурно химията е причина за "ината", с който действаме. Предизвикателствата просто катализират повече емоции.
А дали с мислене и опит може наистина положително да се въздейства на химията е спорен въпрос, аз не съм намерила отговор за себе си



Тема Re: Айде да поговорим ...нови [re: rabano]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано08.04.04 12:29



ама наистина много тибетски звучиш, ато някой излегнал се удобно в креслото, вдигнал си краката на табуретката, с зареян поглед и казващ:"Много съм нервен"

closer than appear


Тема Re: Айде да поговорим ...нови [re: Lora_C]  
Авторrabano (Нерегистриран)
Публикувано08.04.04 12:37



Да погледна ли тез планини дет са се ширнали дали не са в Азия, че много разсеяно заживях напоследък?

Виж за пола едно уточнение, женски е, надявам се да не ме караш да поглеждам



Тема Re: Айде да поговорим ...нови [re: rabano]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано08.04.04 13:07



ако се налага да се проверяваш

казала съм го в мъжки род

защото ( не съм мислила по въпроса) ама май не съм чувала за тибетянки да са се размъдрували

предполагам имат си работа жениците

closer than appear


Тема Re: Айде да поговорим ...нови [re: rabano]  
Автортpeвoжнa (Нерегистриран)
Публикувано08.04.04 14:37



Да! Вече съм чувала тези разсъждения от въпросния човек. Имаше предвид себе си и приятелката си. В отношенито си съм нея, той самия признава, че влага доста инат (не помня дали споменах, но те винаги са имали много търкания, раздели и т.н.....). И това че тя е далече, може би за него е като "предизвикателство".
А аз се питам: Докога ще трае тази негова упоритост? И дали изобщо някога ще се откаже от нея (другата)?



Тема Re: Айде да поговорим ...нови [re: тpeвoжнa]  
Автор тибeтcka peпичka (rabano)
Публикувано08.04.04 15:01



Толкова е относително всичко...
По добре се питай дали те устройват отношенията само между вас. Ако нещата са ок, излишно е да се товариш с многото възможни неща, които могат да се случат или да не се случат...
Остави му неговите илюзии или емоции свързани с нея, тя е далеч. Ако между вас нещата се развиват добре- за това ти не трябва да трепериш за него, а да си уравновесена и заредена от връзката си- ще ти се решат проблемите от само себе си, според мен.



Тема Re: Айде да поговорим ...нови [re: Lora_C]  
Автор тибeтcka peпичka (rabano)
Публикувано08.04.04 15:05



децата в твоето школо не проявяват ли вече лека боязън да общуват с теб?
Току-виж си ги нарочила убедетително и настоятелно в нещо и вземе да им излезе име на горкичките...
Аз се оказах от доброволните, но ти като кръстница има да ме мислиш от тук нататък



Тема Re: Какво ще стане после?нови [re: ToЧиЦa_]  
Автортpeвoжнa (Нерегистриран)
Публикувано08.04.04 15:13



Точно времето е проблема. Той не е притиснат да избира и може да си поддържа и двете връзки още дълго, но колкото повече се проточват нещата, толкова по-изнервящо е за мен. Защото аз влагам много от себе си в тази връзка и не искам в един момент да ми кажат "Всичко беше много хубаво, но сега си дойде титулярката. Благодаря и довиждане!"
Макар че напълно си давам сметка колко пагубно е да се тормозя постоянно с нещо, за което никой (дори той) не може да знае как ще се развие.



Тема Re: Какво ще стане после?нови [re: тpeвoжнa]  
Автор тибeтcka peпичka (rabano)
Публикувано08.04.04 15:25



Разбирам те добре- искаш да ти отпадне напрежението от това, че може да е било всичко напразно- един вид.



Тема Re: Какво ще стане сетне?нови [re: !BlRSEN!]  
Авторa! (Нерегистриран)
Публикувано09.04.04 10:55



А?


а






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.