Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:54 01.07.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема от него си зависи!нови [re: тpeвoжнa]  
Автор Taйнcтвeнa ("психоложка")
Публикувано05.04.04 17:55



зависи той какъв човек е...може би и да е имал нужда от някой като тебе просто за да си запълни времето...знам че звучи страшно садистично..но може би е така?
не се успокоявай с факта че връзката им е зле-от къде си сигурна че е така?може би просто той така ти е представил нещата за да "те върже"по-лесно?или пък наистина е така-но нека и това не тне успокоява-има мъже, които непрестанно се оплакват от приятелката си, но всъшност я обичат безумно и не смятат да се разделят с нея за нищо на света...(нали занеш има различни типове мъже-напр.нтакива, които искат някоя здраво да им стъпи на врата и едвали не да им казва какво да правят...може и да е странно но съм срещала такива..)??
може би единственият начин да провериш дали е искрен е просто да поговорите за бъдещето ви...започни небрежно темата...много внимателно слушай какво ще ти отговори..как ще подходи на въпроса...от това ще можеш да си извадиш изводите...ако приема навътре връзката ви ще ти каже че е мислил по въпроса...ще сподели с теб какво си е мислил...ако просто ти отговяра едносрично-няма смисъл...отпиши го...но непременно не трябва да го притискаш-съвсем спокойно подхождаш...без да го притискаш...
но най-вече ще разбереш когато тя се върне в България...ако тогава той изведнъж стане много зает-ясна работата...



Тема Re: разбира се ........нови [re: тpeвoжнa]  
Авторelana (Нерегистриран)
Публикувано05.04.04 18:06



kak da ti kaza,az mislq 4e prekaleno dylgo ste bili zaedno za da e bilo samo seks,vie ve4e imate ob6ti spomeni,mogebi i ob6ti priqteli,edvali si lubovnicata mu v sqnka,misli6 li 4e onazi kato se vyrne nqma da razbere za prisystvieto ti.....moge pyk tq da se osyznae malko i da razbere 6to za gadje ima,na koito ne mu migva okoto da se otdade na druga(samo edna ,koeto ne e za podcenqvane),dokato i redi lubovni dumi po telefona.Kakto ve4e spomenah bila sym vyv sy6tata situaciq,no na mqstoto na mom4eto,i nikak ne mu e lesno povqrvai mi,ot edna strana toi dyrgi na neq,bydi sigurna v tova,ne iska da q naranqva i misli 4e da narani teb 6te e mnogo po bezbolezneno,za6toto veroiatno ste ot po malko vreme zaedno,no kakvoto i da misli i kakvoto i da se nadqva,6tom e s teb sega i kakto sama kaza ot tolkova meseci,zna4i toi naistina dyrgi na teb,i ako ti govori za planovete si,tova e za6toto naistina ne iska da narani i teb,i gorkiq 4ovek sega se 4udi koi pyt da hvane,mogebi dori iska ti da mu pomogne6m ,kato sama si trygne6,no taino v sebe si se nadqva da ne go napravi6....,taka4e ne mu e lesno....No edin savet ot men,ne mu msili mnogo,kakvoto ima da stav 6te stane,ako vi e pisano da ste zaedno neinoto prebirane dage 6te spomogne na tova da se slu4i po byrzo.Ako trqbva da izbira sega,zamsili se ne4estno e, ti si do nego,a tq ne....4asyt na istinata 6te nastypi, kogato tq se pribere,sega samo mogem da gadaem kvo 6te se slu4i.Ako pita6 men ne se otdelqi do posledno ot nego,ne mu pozvolqvai da si misli 4e,da prekarati vryzkata si s teb ve4e ne e problem....postavi go na izpitanie i ti...tq ili ti....no toi nqma da q zarege dokato tq ne se pribere,ne bi mogyl da i pre4ini tova,kato imam napredvid 4e tq e dale4 i veroiano sama i bez podkrepa.Prosto bydi tyrpeliva ....Uspeh! 6te stiskam palci ne6tata da se razviqt v tvoq polza



Тема Re: от него си зависи!нови [re: Taйнcтвeнa]  
Авторycпokoитeля (Нерегистриран)
Публикувано06.04.04 10:55



Добре .Съгласен съм с теб.Но като се върне тя,нали пак ще иде да си завърши школото.Верно е че ако стане зает когато тя е тук ,е показател.Но момчетата си дават тая сметка ,освен ако е тъп.Ма не ми се вярва.Те че ще се срещнат е неоспоримо.Какво ще стане на срещата е важно.Ако срещичките продължават-отпиши го.Знаеш за какво те взема и колко те обича.



Тема Re: Какво ще стане после?нови [re: тpeвoжнa]  
Авторrabano (Нерегистриран)
Публикувано06.04.04 11:23



Тя се връща за малко?
Те нямат деца и брак?
Той се чувства добре с теб?
Ти си през времето, в което тя не е тук, до него, дори и да не е всеки ден?

Повече от това, което си, което той вижда и има пред себе си не можеш да му дадеш, а и не трябва.
Онова, което не трябва да правиш е да позволиш на ревноста или желанието ти към този мъж да те смажат- да изпаднеш в несигурност, да плачеш на срещите и да изискваш той да вземе решение. Бъди сигурна, че каквото и да е решението му-то ще е в твоя полза, дори и да реши да е с нея.
Остави тревожните мисли настрани, забрави- губиш си времето, смъкваш си самочувствието и това работи срещу теб. Каквото и да става, ти имаш най-големия шанс нещата да се развият в твоя полза, ако си ведрото момиче до него, което не е безчувствено към ситуацията, но не играе вътрешни драми. Реагирай на нещата в момента, в който се случват. Докато очакваш нещо да се случи, какъв смисъл има да го преживяваш предварително? За да се сдухаш доброволно, знаейки, че ще се случи нещо съвсем непредвидимо и въпреки, че ще се нуждаеш от всяка капчица сила?
Изчакай да видиш какво ще ви е споразумението тя като пристигне... (опитай се да го разбереш когато формулира това, което иска и формулирай и ти, това, което би било добре за теб, за да си спокойна, но не насилвай нещата, ти вече си приела ситуацията му).
Виж дали той ще те търси и бъди силна, дори и тъжна, но не нещастна.
Сега едно противоречие за онагледяване само
Представи си, че тя се върне, ти си абсолютно разбита, понеже той 3 дни е забравил за теб, а те през това време са установили, че не могат заедно, но той като те потърси на 4-тия ти си пълна с омраза и дори да се зарадваш на развръзката, нещо в теб ще запази частичка омраза, тя ще се излее някога във връзката ти... имаш ли нужда от това?

Абе имай доверие, имай доверие в чувствата си, имай му доверие, имай доверие в добрата развръзка... А тя ще е такава, дори и да не си готова за нея.
Искам да ти кажа още нещо, свързано с въпросите ми съвсем в началото- имаш късмет, дори и да не го съзнаваш. Влюбена си в мъж, който може да бъде с теб без особени сътресения. Въпросът ти е повече дали този мъж е подходящ за теб, дали те обича достатъчно и дори как ти да го обичаш от тук нататък..., а това никой не може да ти каже- времето ще ти отговори.
Ти си взела решение- искаш той да реши.
Тогава трябва да приемеш: решението му, това, което ти се случва, това, което изпитваш... Нормално е, просто се успокой. И се усмихни- живота е хубав, въпреки цялата тревожност, с която го пълним

А, още нещо- не споменах "поговори с него подробно по въпроса". Знам, че искаш да му споделиш всичко, което изпитваш, но той е мъж, емоционално раним на тази тема- възможно е да види съвсем друго в това, което казваш. Аз на твое място бих предпочела той да започва подобни разговори. Ако съм наясно с чувствата си(не ми се налага говорейки с него да си ги изяснявам) бих се вслушала внимателно в това, което казва. Бих намалила драмтичноста в думите си, когато говоря за своите чувства и би било важно за мен да знам конкретни неща. Ще се виждаме ли тя докато е тук, ще се чуваме ли... И бих му се радвала най-безгрижно докато съм с него. Всичко останало може да бъде изговорено в по-спокойна обстановка...

*Поразсъждавах на дълго и широко, без да знам дали това е подящо за теб, без да имам претенции за безпогрешност с моите: "трябва", "не трябва" съвети... Но исках да помогна, ако случайно имаме съвпадения по вътрешни саботажи дано не съм прекалила...



Тема Re: Какво ще стане после?нови [re: rabano]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано06.04.04 11:38



какъв кеф,а?

със някой си, връща се някоя, той при нея, ти- в очакване на "рещението му" и това без никаква омраза,, ако вземе той да се върне да не вземеш да му развалиш хаира

ти да не си последовател на Тибетски учения

closer than appear


Тема Re: Какво ще стане после?нови [re: Lora_C]  
АвторУcпokoитeля (Нерегистриран)
Публикувано06.04.04 12:14



Лори ,недеи така.Верно е че е трудно да контролираш чувствата си.Но в името на любовта се налага.Недеи да я обезкуражаваш.
Рабано е дал(а) точна размислена схема.Но си е схема.Но е прав(а) в ученията си па ако ще и да са Таоистки.Но прочетох го/я няколко пъти-супер е.Отвсякъде ако го погледнеш.



Тема Re: Какво ще стане после?нови [re: Lora_C]  
Авторrabano (Нерегистриран)
Публикувано06.04.04 12:19



Не за неговия хаир, за собствения става дума Не виждам смисъл от омраза- при положение, че тя е взела решението той да реши. Той надали ще реши преди да е лице в лице с другата, дори и няколко пъти лице в лице. А ти знаеш далечните връзки как се идеализират- докато дойде момента, в който схванеш кой накъде се е променил и колко ти е близък всъщност...
Ако това я самоизяжда, да реши друго.
С нищо тибетско не съм запозната, но може да не ми е чуждо



Тема Re: Какво ще стане после?нови [re: Уcпokoитeля]  
Авторвлюбeн (Нерегистриран)
Публикувано06.04.04 12:20



Какво да ти кажа. работата е много объркана. ще ти дам моя личен пример а ти си прави извод. имах връзка с омъжена жена около два месеца - страхотна и бурна връзка мъжа й работеше в чужбина в един момент реши и се отдръпна от мен каза че не искала да лъжи мъжа си повече докато той работел и изкарвал пари за нея. и още нещо каза ми че ако продължаваме така ще стане опасно за нея и когато той се върне ще й бъде много трудно да се раздели с мен. съвета ми е продължавай да правиш всичко което си правила до сега но вложи и сърце в цялата работа ако той наистина държи на теб ще остави онази другата



Тема Re: Какво ще стане после?нови [re: rabano]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано06.04.04 12:40



айде да говорим сериозно

първо тя не е казала от колко врем име на него и нея "бурната любов" това мисля че е важно

тя не е казала от колко време тя учи в чужбина- и това е важно

тя не е казала къде по-точно учи-защото едно е в Испания и да се връща през месец, друго е в Америка и едва да се връщз на две години, а и от Америка едва ли след като завърши ще се върне в Бг ама това е друг въпрос

"бурна връзка " ан е-маили, ми изгежда повече от смешно, дори между хора които са имали такава реално, защото една връзка става бурна ако можеш да го хванеш и да се разправяш и там всякакви щуротии което онлине е повече от невъзможно

това предимство на онлине отношенията широко и мащабно се използва от разни екземпляри, ма няма тук да се открехваме по темата

още нещо

ПРАВИ ЛИ ТИ ВПЕчАТЛЕНИЕ чЕ ОБИКНОВЕНО ЖЕНИТЕ СА ЗАМОТАВАТ В ТАКИВА ВРЪЗКИ
МЪЖЕТЕ, ТОВА МИ БЕшЕ НАПРАВИЛО ВПЕчАТЛЕНИЕ ОщЕ КАТО БЯХ НА 15 И ТЕ БЯХА МОМчЕТА,

ДЕЙСТАВАТ ПО СХЕМАТА

КОМПЛИМЕНТ
КАК СЕ КАЗВАш
ИМАш ЛИ СИ ГАДЖЕ

погледанто от страни, много лесно се дават МЪДРИ съвети , и когато ти потрябва съвет на теб виждаш че тези МЪДРОСТИ са боклук, Мъдреците са само на книга

най-умното което тя може да направи е да си вдигне чукалата и да си намери друг, да ама това е от сорта дираджийски съвети" щото в живота така не става

всичко останало са женски дивотии от сорта, ще се наравя на по-хубава, ще му бъда по-интересна, креватни истории, а да избере мен

татаранци-казано на кратко, че даже и разбираемо

closer than appear


Тема Re: Какво ще стане после?нови [re: Уcпokoитeля]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано06.04.04 12:48



изобщо не ми е трудно да се справям с чувствата си, трудно ми е да се справям с емоцийте си, ма това ми е готино

ти да не си объркал да пиеш валериан на закуска вместо кафе

closer than appear



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.