Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:52 22.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема da prodaljish napred...нови  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано31.03.04 22:22



Razdelix se s priatelia mi predi okolo 2 godini , mislex si, che shte zabravia lesno, no oshte ne moga da prestana da mislia za nego i za bolkata, koiato mi prichini... Ne sam go vijdala ot denia, v koito mi kaza, che poveche ne me obicha i che ima nujda ot svoboda, iavno prosto vrazkata ni mu beshe omraznala, opitax se da se sreshtna niakolko pati s nego sled tova, no toi kategorichno otkaza i zatova reshix, che pone dostoinstvoto si triabva da zapazia... problemat e, che oshte ne moga da prejiveia razdialata ni i da prodalja napred, spomenat za nego se iaviava postoianno v ejednevieto mi... a tova, koeto nai-mnogo me izmachva e, che toi nai-veroiatno otdavna me e zabravil i sega e s niakoia druga i e pak shtastliv...



Тема Re: da prodaljish napred...нови [re: Az]  
Автортя (Нерегистриран)
Публикувано01.04.04 00:15



Понякога се получава така за съжаление. Преди 3 месеца се разделихме по същият начин и знам какво е. Още ми е много гадно, още повече че аз приех идеята поне да си останем приятели макар и само в интернет. Знаеш ли какво е да говориш с този, когото обичаш и той да гледа на теб само като на приятел, а теб да те боли и пращайки му усмихнати картинки да плачеш.
Не знам как минава, дори вече се съмнявам дали минава. Просто опитвай се да мислиш за нещо друго, макар че аз самата не мога.



Тема аз съм гО казвал ...нови [re: тя]  
Автор KapakOчeв (™)
Публикувано01.04.04 00:50



... амъ кОй да мъ слуша ... кОгато се къса се къса завинаги ... кви съ тия приятелства немОа въ разберъ? ... тОва е все еДно трупОвете дъ не ги пОгребваме,а дъ ги блеем дОкатъ се разлагатъ и увоняватъ окОло нас ... НЕ!!! ... трупОвете съ си за гробовете и лайнатъ съ за дърпане на вОдатъ



Тема научи съ да мразиш ...нови [re: Az]  
Автор KapakOчeв (™)
Публикувано01.04.04 00:57



... глупаците отхвърлятъ омразатъ,а умниците е приематъ ... въпрОс на себеуважение ... немОа да разберъ след катъ някакъв си галфОн тъ зарязал по тОя начин как мОе да го обичаш все още? ... не гО ли мразиш? ... не гО ли ненавиждаш? ... няма ли за тебе девизъ "на пук на негО" ... щОтъ акО тъ е изебал ... тОва не трябва дъ значи и приебал ... прОсто се вдигаш на крака и прОдължаваш напреде ... ъ и недей да съжаляваш ... от тази връзка си научила все пак нещО ... е тО шъ ти пОмогне в бъдещите ти връзки



Тема Re: научи съ да мразиш ...нови [re: KapakOчeв]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано01.04.04 02:36



Най- странното е, че не го мразя, не го ненавиждам. Не, няма такъв девиз "На пук на него". Като правя нещо го правя за себе си, а не на пук на някого. Не ме е преебал, просто човекът реши за себе си, че не може да отвърне на моята любов със същото количество такава. И донякъде го уважавам дори заради смелостта му да ми го каже. Ей затова прецених, че е по- добре приятели, отколкото никакви. Някой хора си заслужават да бъдат обичани, независимо дали можем да сме с тях или не. Но наистина от тази връзка научих много неща.



Тема Re: da prodaljish napred...нови [re: Az]  
Авторoщe eднa (Нерегистриран)
Публикувано01.04.04 11:40



Миличка, аз съм така вече четвърта година. Откакто сме се разделили не мога да погледна друг. Не че не се опитвам, но не става насила.
Най-странното е, че аз го зарязах, аз го нараних, аз взех решението. Имаше и обективни причини естествено. Просто не можем да сме заедно и толкова. Но това е на разумен план. Продължавам да го обичам, въпреки че той отдавна е с друга и вероятно не му пука за мен. И това няма общо с достойнството - въобще не правя опити да се виждам с него, даже напротив - той по едно време имаше желание, аз му отказвах.
Фактът си е факт - не съжалявам, че постъпих така, още смятам, че е правилно, но не мога да заповядвам на емоциите си. Трябва да го приемеш и да чакаш да ти мине.



Тема Re: научи съ да мразиш ...нови [re: KapakOчeв]  
Авторoщe eднa (Нерегистриран)
Публикувано01.04.04 11:43



Продължаваш напред, ако можеш - понякога просто не можеш. И аз си казвам, че трябва да го мразя и го мразя донякъде. Даже по-лошо - презирам го, смятам го за боклук. И не искам да съм с него категорично. Но и продължавам да го обичам.
Кладенец, в който съм паднала - виждам светлинката, но не се сещам как да изляза.



Тема Re: da prodaljish napred...нови [re: Az]  
АвторTedi (Нерегистриран)
Публикувано01.04.04 13:34



Naistina triabva da produlzhish napred i ako mozhesh s drug. Durzha da kazha, che obichasht muzh shteshe da razreshi problema oshte v nachaloto - t.e. da ti izasni kakvo e otnoshenieto mu naistina. Taka se spestiava vremeto i na dvamata. Grozno e d a durzhihs drugiia v nevedenie.
Az lichno osvedomiavam muzhete kakvo vuznameriavam oshte n apurvata sreshta i taka e hubavo. S nezhelanite za seks partniori pone si ostavam priatelka.



Тема Re: da prodaljish napred...нови [re: oщe eднa]  
Авторпoдoбeн cлyчaй (Нерегистриран)
Публикувано01.04.04 14:03



и аз постъпих като теб преди 2 години, едва излязох от кризата, но отказах всякакви срещи. Помогна ми нещо друго- клин клин избива. Появи се един невероятен човек който и досега ми засвидетелства голямо внимание. В началото се дърпах,не исках мъж да погледна, но постепенно се сприятелихме и повярвай ми вече не се сещам за предишния или си спомням само хубавите моменти които сме имали. Така че това е лекарството и ако има някой който ти обръща внимание не го пренебрегвай, той ще ти помогне много. А ако нямаш ти пожелавам скоро да се появи



Тема Re: da prodaljish napred... [re: пoдoбeн cлyчaй]  
Автор Hayabusa (GSX1300R)
Публикувано01.04.04 16:47



Има една приказка: "Клин, клин избива"
Има и още една: "Няма незаменими хора"

Моята приятелка ме заряза и се върна при стария си приятел.
И това се случи на 13 Февруари.
Още ми държи топличко на сърчицето...
Още на следващата седмица започнах да излизам, да се виждам с нови хора! Не се затваряйте в себе си! Не страдайте - няма да помогне.
Може да си мислите, че той/тя е незаменима, но всъщност те не са тези които мислите ни ни залъгват че са.

Та малко да поодължа моята историйка.
Та още в същата седмица 4 девойки ме нападнаха.
2 огорчих жестоко, защото не бях годов да правя секс на този етап.
А за първи път ми се случва жена да ми иска секс на първата вечер в която излизаме или се запознаваме случайно. (не е за първи, ама одавна съм бил ученик...)

Един съвет сексът не лекува болката.
Херметизирането на душата също не е лек.
Търсете!
Пък когато му дойде времето сами ще разберете.

Здраве и Щастие на всички!



Catch me, If you can...


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.