Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:49 03.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Re: Наздраве:)  
Автор1.44 (Нерегистриран)
Публикувано21.03.04 12:45



Това пък какво е? Излиза, че съм най-големият алкохолен отпечатък, само дето няма нито алкохол, нито нищо, а това беше изречение към тема, където пък изобщо не се и появи, та да цъфне чело на нещо, което никога не съм си и представял, че мога да напиша. Една част изтриха, точно това - не. Да си сменя пола ли? - Не мисля.
Недей да злорадстваш. Просто не ми се занимава с толкова дребни неща. Ще се опитам да разбера чувството за хумор на колегите. С доста от тях сме работили в екип. Хахаха. Смея се тук. Бе кой ша са занимава с глупости. Аре на здраве! Малко е рано, но пък е неделя LOFL ROFL LOL. Какво слънчице е изгряло. Ша го избия на романтика :PPP



Тема Re: Наздраве:)нови [re: 1.44]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано21.03.04 12:52



браво тоя път звучиш по-добре

Давай следващия!

closer than appear


Тема Re: Наздраве:)нови [re: Lora_C]  
Автор1.44 (Нерегистриран)
Публикувано21.03.04 12:59



Благодаря, че ме триеш. Разкарай тази тема, че наистина ми писна.
Безаварийна (че ми омръзна от тъпаци)



Тема Re: Наздраве:)нови [re: 1.44]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано21.03.04 13:04



начи един човек , който уважавам ,каза, че те уважава, малко като алкохолиците, ама....какво дса се прави....те и педерастите са си сложили дъгата за символ...аде сега да не гледаме дъгата

та така

че и аз исках да разбера за какво те уважава

какво ти пречи да си пишем по тема

така и така никой не чете

а и аз имам работа тук на комютъра


какво ще кажеш?

Айде романтиката де!

closer than appear


Тема Re: Наздраве:)нови [re: Lora_C]  
Автор1.44 (Нерегистриран)
Публикувано21.03.04 13:41



Ще кажа, че с лесбийки рядко си говоря. И когато го правя, винаги има какво да си споделим. Дори да са зад океана и да си мислят, че са хванали Господ за шлифера. Не знам какво е това внимаие към скромната ми личност. Няма ли кой да ти уталожи сексуалните недоимъци. Рицарят е на хвърлей самолет от теб. Съжалявам го, как от трън, на глог ще попадне, стига да е толкова глупав.
Престани да ме дразниш, ако обичаш. Рибка съм и понасям до време. Твоето изтече. Няколко пъти се опитах да ти го намекна. Като не искаш морков, ще ядеш тояга. До скоро Ванкувър. Мисли си за тестовете, не да се правиш на отворена пред българчетата, които изречение не могат правилно да напишат. На нещо друго попадаш. Брадато и 10 години преди старта. Ще ми е забавно да си говорим, преди да ти натикам главата в едно иначе полезно място.



Тема Re: Наздраве:)нови [re: 1.44]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано21.03.04 13:49



да няма някакво обгазяване на софия?

Какво ви става на всички днес?





ПС Когато мъжете не могат, почват да обиждат....тъпо, евтино....не струва!

closer than appear


Тема Re:Лори идвам,да знаешнови [re: Lora_C]  
АвторPицapят (Нерегистриран)
Публикувано21.03.04 13:59



1.44 абе ти верно подска4аш по Лорита.Абе ти имаш ли си напредстава каква измирщина е Канада и как деиства на недопо4етини жени.
Абе брато не се впрягаи.Системата и климата ги треска до изпляскване.

Лорита,идвам дете мое.Ако ме изненадаш с някои нов фоерверк ,обещавам 4е ще се постарая да изглеждам поне впе4атлен,ако не влюбен.Хаиде то се видяло-където един път там и втори.



Тема Re: Наздраве:)нови [re: Lora_C]  
Автор1.44 (Нерегистриран)
Публикувано21.03.04 15:07



Аме прочети си се. Очакваш да се усмихна ли? НЕ СЪМ те обиждал. Това което си издрискала за мен, пък е обидно. Явно всички са превъртяли. И не ми говори за евтино, кога се обижда и дали е защото не могат, понеже са мъже. Мислех те за по-умна, за да прочета, че не струва някой да ти тегли една, защото си зашаматена от пролетта. Приземи се. Много ми е трудно да обиждам жена. Нищо обаче не би ме спряло, ако изникне повод. Както в случаят, например. И на мен ми писва да ми се правят на интересни. Аз не съм Теди, забрави ли?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.