Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:43 04.07.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Не се издържанови  
Автор Aбaт дEpблe (фрондъор)
Публикувано28.02.04 20:14



Или все още съм влюбен или съм луд. На дясното ухо ми шепти дяволчето, на лявото ангелчето. "Зарежи я тази кучка и бъди разумен" vs "Тя е! - не се отказвай" ???

Ебати крайностите. Имам чувството, че ако ми звънне и ми каже колко много й липсвам и ме обича ... ще се поддам, за да може после пак да ми разбие федерациите. Гадна работа. Как да се пребориш с чувства, които са ти слабост, Арамис? От няколко дена едва се удържам да не й се обадя ... мерде отвсякъде. И после пак се усещам, че всичко е приключило и мерде ако си задам въпроса "какво ни се случи?".

Вървете напред, аз ви следвам ...

Ришельо


Тема Re: Не се издържанови [re: Aбaт дEpблe]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано28.02.04 23:14



разбрахме че ти приказват някакви в ушите, ама ти какво мислиш, не се разбира

closer than appear


Тема Re: Aминови [re: Aбaт дEpблe]  
Автор lady L. (thornbird)
Публикувано28.02.04 23:18



май и аз съм изпадала в подобна ситуация. По-добре слушай дяволчето и стой далеч от телефона.

С времето минава. Общо взето.



Тема Re: Не се издържанови [re: Aбaт дEpблe]  
Автор pissi-pissi (мъркаща)
Публикувано28.02.04 23:18



и аз така....но вече четвъртиии ден........лягам с едно решение и ставам друго..............на смс-ите не отговарям.......и се утешавам с мисълта,че той ще вземе правилното решение........ако е Той......ще намери начин да оправи всичко......ако не е........няколко години на вятъра........



Тема Re: Не се издържанови [re: Aбaт дEpблe]  
Авторniakoja nevazna (Нерегистриран)
Публикувано28.02.04 23:56



hej deistvaj impulsivno-nishto ne mozesh da zagubish.. shto ne i se obadish i i kazesh- be razbarka mi glavata ,a ti kak se chuvstvash..moze da ima polozitelen rezultat



Тема Re: Не се издържанови [re: pissi-pissi]  
Авторniakoja nevazna (Нерегистриран)
Публикувано28.02.04 23:59



Abe hora smeshni ste... Ja po obnadezdavashto,zvanish,vzimash neshtata v svoi ratse..kakvo ima tolkova da se misli.. ne znam v nachaloto na vrazkata vinagi e impulsivno,posle.. davaite malko po impulsivno,bez mnogo mislene..NA LUBOVTA MISLENETO VREEEEDIIIIII!!!!!!!



Тема Re: Не се издържанови [re: Aбaт дEpблe]  
Автор toranaga (уж ентусиаст)
Публикувано29.02.04 03:11



пич...

въпроса ти е сложен и си противоречат два отговора - този на разума и този на сърцето. колкото и да осмисляш че "кучката не те заслужава", сърцето разбива логиката на пух и прах...

как да се пребориш с чувствата, ами не знам... аз май съм хванал моите под контрол, сам не знам как... намирам си неща и хора, които да ме разсейват...

всъщност, би ли споделил, кучка ли е тя наистина и защо продължаваш да страдаш заради нея?



Тема Re: Не се издържанови [re: pissi-pissi]  
Автор toranaga (уж ентусиаст)
Публикувано29.02.04 03:20



"той ще оправи всичко"

ето тук е грешката, за една връзка трябват двама... ако Той... дали би му харесвало да е с жена, която само го чака да поеме товара на решението и очаква от него да оправи кашата...

не искам да съм твърде критичен... ама доското бях в ролята на този дето оправаше ... е, писна ми аз да оправам а тя да обърква отново всичко, без взаимност на усилията е causa perduta



Тема Re: Не се издържанови [re: niakoja nevazna]  
Автор toranaga (уж ентусиаст)
Публикувано29.02.04 03:26



напротив, има какво още да губи - поредната изгубена надежда, поредното късче от нараненото му сърце.

след като е стигнал дотам сам да си казва "Зарежи я тази кучка ", едва ли импулсивността е това, което ще помогне.



Тема Re: Не се издържа [re: niakoja nevazna]  
Автор toranaga (уж ентусиаст)
Публикувано29.02.04 03:32



"на любовта мисленето вреди" - тук си права, мисленето вреди, когато трябва една любов да избухне. но не всичко е любов. има също доверие, лоялност, подкрепа, топлина и всички онези неща, в които любовта се материализира.... когато това липсва, "винаги ще те обичам" си остава куха фраза...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.