Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:00 18.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Една класическа странна история...нови  
Автор(п)oбъpkaн (Нерегистриран)
Публикувано16.02.04 13:07



Здравйте. За първи път пиша в този клуб, не защото се влюбвам за първи път, а най- вече защото за първи път от толкова много време съм адски объркан.
Всичко започна с това, че имам връзка с момиче, което много обичам от 4 години.През последната половин година обаче нещата не вървят, поне що се отнася от моя гледна точка. Мисля че сме си омръзнали. Така беше до около преди един месец, когато се намеси още един фактор - естествено жена. Става въпрос за една много сладка, мила и притеснителна моя колежка, с която се познавам от около половин година. Тя определено ме омагьоса. Освен това за много кратко време станахме адски близки, толкова близки, че дори и разказах как с предишната ми приятелка нещата не вървят и скоро ще се разделим. Впечатление, не само на мен, направи и фактът, че по принцип девойката е много притеснителна, малко си говори с хората, а с мен е точно обратното - говорим се непрекъснато когато се видим, а преди седмица си говорихме и цял ден по ICQ. И то си говорим с условието, че аз си говоря само с нея, а тя си говори само с мен, не някакъв чат - само двамата. Та бавно и полека, но сигурно аз изключително много хлътнах. Ама хлтнах така, сякаш това е единственото момиче на земята- не спирам да мисля за нея. Онзи ден на 13 февруари реших да я поканя да излезнем някъде. На кино, на кафе и т.н. Вярно че тя беше на работа, вярно че аз се обадих съвсем малко преди евентуалната среща, но факт е тя ми отказа. Отказа обаче не с думите НЕ НЯМА ДА ИЗЛИЗАМ С ТЕБ. Отказа с десетки извинения и обещания да се видим следващата седмица и т.н. и т.н. На следващия ден 14 февруари не бях в София. Наложи ми се да замина за 2 дни, преди това обаче отидох в един цветарски магазин и поръчах голям букет рози, който да и занесат на 14 февруари. Не написах от кой е, но тя естествено нямаше как да не се досети. В Събота когато вече не бях в София очаквах най- нормалната реакция - да звънне или нещо такова - ни вест ни кост. Вечерта и написах съобщение (защото беше станало много късно) и и казах, че утре се връщам, ако иска да излезнем, казах и че ще и звънна и т.н. Дойде следващия ден - неделя. Звъня аз - никой, звъня втори път - пак никой не вдига. Пращам съобщение, никой не отговаря - нищо. Днес станах, отидох на работа, звъня един път, втори, трети - абсолютно никой. Проверявам си мейла и виждам следното 2 изречения:
Sajelqvam, no v4era ne si bqh vka6ti i nqma6e kak da se svarja s teb.
Mai 6te trqbva da izqsnime nqkoi ne6ta...
И това е. Ама как да ги изясним тези неща, след като не мога да се свържа. А и с такъв лаконичен отговор май не вървят нещата на добре а? Какво ще кажете. Въпроси имам милиони. Кажете ми мнението си за цялата ситуация. А и най- вече това - да бъда ли нахален до край или просто да спра да звъня и да не се унижавам и излагам повече?



Тема Нагазил в калта!...нови [re: (п)oбъpkaн]  
Автор TиM oT диM™ (fuse)
Публикувано16.02.04 13:15



виж, няма лошо, нали за това сме живи. Да ти разреша проблем не мога, да ти отговоря на въпросите е изключено, но ще ти кажа само едно нещо! Това са жените, такива са им подходите, такива са им мислите....нищо не трябва да те учудва. Отдръпни се от нея....малко и с финес!

N.W.A. Любопитството е признак на ниска култура!


Тема Свали си тази песен и ще ти вдигне настроението...нови [re: (п)oбъpkaн]  
Автор TиM oT диM™ (fuse)
Публикувано16.02.04 13:19



Значи поне аз това мога да ти пожелая, а другото нещо, коеот можеш да направиш и за двамата е да прецениш много задълбочено какви са следващите ти ходове, и помни че след жена не се тича! Струва ми се, че си направил достъчно.......а това е песента

и се усмихни.....струваш ми се скапан, а си влюбен, две несъвместими неща, та вече песничката Duke Baysee - Sugar Sugar - свали си я, ако можеш

N.W.A. Любопитството е признак на ниска култура!


Тема ...нови [re: (п)oбъpkaн]  
Автор Cвeтocлaвa (Прераждаща се!!)
Публикувано16.02.04 13:25



Не виждам къде е унижението в това да търсиш пътя към нечие сърце...
В случая според мен би трябвало да се абстрахираш, и да изчакаш тя да те потърси, за да разбереш истината, а каква е тя....ще узнаеш само от нея и от никой друг...
А ако е жена, на която и е невъзможно да каже "Не!"..и ти и даваш нещо, което и липсва в евентуалната връзка с един мъж...( уточнение: не е задължително да е обвързана ).
А ако тя самата е толкова объркана, че не е в състояние да реагира адекватно, пък камо ли нещо повече...?!?
Не забравяй....ти си и разказвал за приятелката си, с която си въпреки, че нещо не върви...
Сигурна съм, че си премислял ситуацията хиляди пъти, но помисли отново, сигурна съм, че ще намериш релано обяснение на ситуацията и изобщо на нещата, които се случват...
Понякога не е нужно да правим нищо...не винаги действията са гаранция за успех!



Тема Хм...нови [re: TиM oT диM™]  
Автор Cвeтocлaвa (Прераждаща се!!)
Публикувано16.02.04 13:28



Не е честно, изпревари ме
Отново прав, но не "както винаги"....



Тема Re: Една класическа странна история...нови [re: (п)oбъpkaн]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано16.02.04 13:32



не го слушай Тим, той само от недостъпни разбира

ходи се обади на момичето и я чуй какво ще ти каже, може пък да е някоя сладкодумка

closer than appear


Тема Re: Една класическа странна история...нови [re: (п)oбъpkaн]  
Автор Pantera (spontanna)
Публикувано16.02.04 13:32



Ne barzai da si vadish menie ot edna neina reakcia-ta ti v deistvitelnost ne ia poznavash-ne znaesh s kakvi motivi i zashto taka reagira. Ne se vpriagai tolkova-ostavi vremeto da ti podskaje kakav shte e sledvashtia hod-neiniat, tvoiat. Ne barzai...koito barza vinagi greshi.
I zashto da ne se ticha sled edna jena-zavisi obache dali naistina si zaslujava!?!Cennostna sistema...Preosmisli neshtata. Moiat maj naprimer ticha sled men celi 7 meseca,no iavno si e zaslujavalo;)
Imai tarpenieto i sam pochustvai neshtata!
Uspeh



Тема Re: ...нови [re: Cвeтocлaвa]  
Автор(п)oбъpkaн (Нерегистриран)
Публикувано16.02.04 13:34



Току що получих мейл, в който ми се казва, освен някои други маловажни неща:
Prosto iskah da znam, kakvo ima6 v predvid s tova izlizane samo dvamata i za6to
nastoqva6 tolkova mnogo. V4era napravo izdivqh s tezi smsi, a ne bqh vka6ti i
nqma6e kak da ti otgovorq. Znam, 4e tova ne e nai-podhodq6tiq na4in za vodeneto
na tozi razgovor, no za momenta e nai-udoben.

Nai-veroqtno ediniq ot nas dvamata e razbral drugiq pogre6no.No neznam koi
to4no???Nadqvam se, 4e ti 6te mi razqsni6.

Шах с пешка:) Чудя се само дали да и кажа това което мисля на мейл - на нея явно така и е по-лесно, да се опитам да се видим да и го кажа или да запазя достойнството и това което искам да и го кажа да го премълча...

Междудругуто - песента е яка!



Тема Re: ...нови [re: (п)oбъpkaн]  
Автор Pantera (spontanna)
Публикувано16.02.04 13:39



Opredeleno ne e chovekat,za koito si ia priemal...ili ne te e haresala, ili si ima semeistvo, ili ne iska da ima podobni otnoshenia...
Zareji-shte se izlekuvash! Zabravi ia...tia niama smelostta da ti kaje v ochite mnenieto si, ti shte i tarsish....ne i se obajdai....ne iskai sreshta....samo shte se naranish poveche. Poviarvai mi-ima ujasno bezchustveni jeni-bila sam svidetelka



Тема Благодаря!нови [re: Cвeтocлaвa]  
Автор TиM oT диM™ (fuse)
Публикувано16.02.04 13:39



кавичките говорят точно това, което е! Тоест винаги!

N.W.A. Любопитството е признак на ниска култура!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.