Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:28 28.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Ценно да обичаш?нови [re: File99]  
Авторsmile (Нерегистриран)
Публикувано18.02.04 10:02



ama ti si v klub lubov ,zamislial li si se ,koeto znachi che oshte viarvash i ja tarsish



Тема Re: Паснови [re: Изryбeнa дyшa]  
Автор File99 (Оперативна 1ца)
Публикувано20.02.04 21:54



За петорна съдебнопсихиатрична експертиза е нужна цяла нормативна композиция, предвид обществено икономическата конюнктура това е сериозна предпоставка за корупция и то в масов размер. Имам не просто гняв ...а направо органическа непоносимост към българските жени и пет пари не давам за мизерията, в която напълно заслужено живеят и ще живеят повечето до последният си ден. Той е генерал Лебед много обичаше да си служи в книгите с това клише за субективно-обективно избягвайки детайлизацията на някои по-сложни житейски положения.

Не съм бил общителен? Напротив - от 1992 до края на 2001 година имах над 50 вързани тенекии! Проблемен с външен вид - също погрешно предположение. Чисто и просто българката си пада по боклуци и пияници, които да бъде в състояние да върти на малкият си пръст. Българката няма афинитет към красиви мъже, тя налита на простаци-шкембелии и пропаднали безработни типове и всичко заради това да ги върти на малкият си пръст, мен да въртиш на малкият си пръст все едно си играеш с граната...Българката няма никакъв морал и никакво достойнство, вече я сочат като измет на съвременната европейска цивилизация.

Навъртат се прекрасни същества около мен, но балансът между общителността и латентната агресивност е много тънко изкуство, което всеки момент може да се изплъзне от контрол. Тъй като от край време всичко около мен е с две страни - едната немска, другата съветска(въпросът е коя е вътрешната?...), то чуя ли някои от редовните въпроси какво работиш и каква кола караш нещата приключват автоматически. Все пак не всеки може да се занимава с бизнес и да кара ауди, така че като задавате този въпрос не си ли давате сметка, че някои сто пъти по-свестни момчета от мен например разнасят пици за 200 лева и се чувстват доста обидно след такъв вид въпроси и е мои морален дълг към тях да ви натрия самочувствието след такъви сметкаджийски въпроси? А и все пак не съм бил цял живот номер едно, така че такъв характер на разговорът ми навява доста неприятни асоциации, които няма начин да доведат до нищо добро.

Майка ми като типичен средностатистически продукт на социалистическа България страдаше от манията да превърна синът си в номер едно във всички сфери на животът. Едно време преди 20 години българските жени казваха на децата си учи, за да не работиш - сега и учат и работят и пари не вземат
, а родителите им умират от глад и ровят по кофите за смет. Аз обаче съм изключение от почти всички правила, а майка ми подцени волята за свобода.

Темата за менталните заболявания, особено такива с елемент на мистическо зло е крайно неразумно да се разискват в интернет-форуми, по простата причина че мога да напиша нещо, което като си го представите да създаде определена мисъл форма, която да се активира във формата на ужасен среднощен кошмар, който да подрива психическите и моралните ви устои дълги години наред...Грешки винаги се правят.



Тема Тъжна картинканови [re: File99]  
АвторИзryбeнa дyшa (Нерегистриран)
Публикувано21.02.04 11:45



Достатъчно, млади господине. Пъзелът е подреден.
Сигурна съм, че все някога и вас ще ви обикнат силно. Колкото и невероятно да ви се струва сега. Приятен ден ви желая.



Тема Re: Тъжна картинканови [re: Изryбeнa дyшa]  
Автор File99 (Оперативна 1ца)
Публикувано24.02.04 18:44



Направихте грешка във формирането на заглавието, защото едва сега прочетох поправката ви и можеше да проявя добра воля по отношение на вас и форумът, което обаче поради тенденциозността на надсловът"Тъжна картинка" няма да стане и ще си остана отрицателен до края. Да и мен някога че ме обикнат на оня свят, а дотогава ще оставя черна следа на мъка и душевно унищожение навсякъде откъдето мина по пътя към своя Сталинград.



Тема Абе за какво е направен този клуб, бе?нови [re: smile]  
Автор File99 (Оперативна 1ца)
Публикувано24.02.04 18:47



Винаги съм се чудил за какво дир.бг са направи този клуб, за да се гаврят с хората ли? Защото тогава не направят един клуб в памет на офицерите провеждали Холокоста, където да се пишат техни спомени и преживявания в лагерите на смъртта. Или да направят клуб забогатели престъпници, където криминалите свободно да се подиграват с жертвите си и да показват своето неуважение срещу обществото.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.