Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:44 28.09.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Никакъв закон за всеобщата гадостнови [re: TRlNlTY]  
Автор File99 (Оперативна 1ца)
Публикувано12.02.04 18:37



Няма никакъв закон за всеобщата гадост в случая, който да ви съсипва 14 февруари и личният живот, чисто и просто вие създавате затворени социални кръгове, които държите под ключ и в които не допускате външни хора. Нито проявявате някаква активност към нас, нито реагирате адекватно на нашата. За резултатите сами сте си виновни.



Тема мерсинови [re: File99]  
АвторTRlNlTY (Нерегистриран)
Публикувано13.02.04 12:42



за диагнозата -
нищо ново под слънцето.




Тема haahahhahahhнови [re: File99]  
Автор don Pablo (krustnika)
Публикувано13.02.04 12:45



brato neska ne si porkal mai-shto tuihahahahah shteli da ostant sami

Сигнатура (до 100 cимвола).Можете да използвате Markup във вашата сигнатура


Тема Другите не са ти виновнинови [re: File99]  
Автор TRlNlTY (bad girl)
Публикувано13.02.04 12:51



за това, че някога някоя те е отрязала

и оттогава си го изкарваш на който ти попадне при всеки удобен случай

или по-точно - във всяка удобна тема.

По-добре да обърнеш собствените си съвети към себе си,
защото може и да се изненадаш от това, което ще откриеш там.

За някои хора е много е лесно да съдят другите.
Интересното е, че обикновено точно тези хора
са забравили да съдят за себе си.




Where Do We Go, Where Do We Go Now,
Sweet Child, Sweet Child Of Mine...


Тема хайде бенови [re: smile]  
Автор himbeer (sedmiq elen)
Публикувано13.02.04 22:29



Трябва да мислиш по_отрано

На мен от 2 дена ми е трудно да се вместя в часовете ми zа свобода

И zа утре се zаформя купончето, още повече че една поzната има рожден ден

Обади се на приятели, не е zадължително да си с него



Тема Re: хайде бенови [re: himbeer]  
Автор Биc ()
Публикувано13.02.04 23:05







Тема Другите не са ти виновни - моля?нови [re: TRlNlTY]  
АвторFile99 (Нерегистриран)
Публикувано15.02.04 16:04



Тя не мен е отразяла, а собствените си перспективи за нормален и пълноценен живот и го е направила, защото е българка. Цял свят вече знае коя е най-леката и глупава жена, вашето интелектуално равнище е под това даже на чукчите. И не си го изкарвам точно на когото ми падне, а на тези от вас, който не спазват най-елементарните правила, поради липса на възпитание дадено очевидно от родители-престъпници, каквито са ви раждали и пълнили главите с глупости, които сега ще ги платите с 1000% лихва. На ясно съм с дефектите на характерът си, но за разлика от вас все пак аз съм човек с ценностна система, морал и праволинейна целеустременост, вие сте просто едни посредствени индивиди лишени от морал, интелект и морални устои.



Тема Ето го доказателствотонови [re: don Pablo]  
АвторFile99 (Нерегистриран)
Публикувано15.02.04 16:07



brato neska ne si porkal mai-shto tuihahahahah shteli da ostant sami - ето виждаш ли, че българката си пада по наркомани и пияници...тя може да се социализира само с преоценени индивиди.



Тема Re: Другите не са ти виновни - моля?нови [re: File99]  
Авторsmile (Нерегистриран)
Публикувано16.02.04 01:37



kazval li ti e niakoi che si nenormalen!!!! tochno pak az malko i sam popatuvala ,za tvoe svedenie bg-rkata e strahotna kam maza-koia druga niama da iska nishto ot nego,koia druga shte mu proshtava ,koia druga shte mu raboti ,pere i chisti,aaa????? Ruskinia,poliakinia?? moze bi??? aaa??? A moze bi italianka ,anglichanka ,koia be moi chovek.. ???az takava ne sam sreshtala.. bg-kite vse iskat edno- chuvstva i da sa razbrani i pak izlizat na naj tapite.. taka che vzemi i molia te prosto zamalchi.. pusnah tva saobshtenie shtoto mi beshe krivo na dushata , no kato gledam takiva kato tebe i se radvam che niamam niakoi takav kato tebe do mene!!!!



Тема Re: Другите не са ти виновни - моля?нови [re: File99]  
АвторИзryбeнa дyшa (Нерегистриран)
Публикувано16.02.04 01:41



Перфектен речник. Само това бих могла да кажа. Майка ви каква народност има, че не разбрах? Явно няма да е българка. Ние, глупавите и леки жени раждаме не особено интелигентни момчета. Гени, какво да се прави.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.