Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:01 28.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: За всички коментиращи зодиятанови [re: Blue_Lady]  
Автор Диaнa (rebel)
Публикувано23.01.04 15:20



Разбирам малко нещо от астрология, и ще се съглася с Линда Гудман, че в крайна сметка слънчевият знак си е слънчев знак...

Это я, почтальон Печкин. Принес журнал “Мурзилка”.


Тема Re:dmy,нови [re: XXL]  
Автор Диaнa (rebel)
Публикувано23.01.04 15:22



Младея, мой човек!:)) Скоро ствам а 30, а "пенсионерът" е само с 8-9 години по-голям от мен. Пък ако го видиш как изглежда, малеййййййй! Поне с 10 години по-млад, едно тяло, едни мускули...айде че се отнесох.

Это я, почтальон Печкин. Принес журнал “Мурзилка”.


Тема Re:CondAmnнови [re: Диaнa]  
Автор4o4и (Нерегистриран)
Публикувано23.01.04 15:34



Ама,аз го знам много добре,това....Имах връзка с Дева 6г. и ми е пределно ясно за,какво става въпрос....Естествено винаги съм била на мнение,че хората се делят,преди всичко,на хора и хора,а не на мъже-жени и други такива класификаций и признаци.....



Тема И аз така се възмущавамнови [re: dmy]  
Автор Pocu (wild poppy)
Публикувано23.01.04 16:29



Мъж-дева, много важно. Имах връзка с един такъв. Живяхме заедно, накрая не можехме да се понасяме! Близостта с него беше невероятно нещо, никога не ми се беше случвало и още не ми се е случило. Но не означава, че няма да ми се случи
Та, той наистина означаваше много за мен. Имам известни подозрения, че аз означавах още повече за него. Но от раздялата мина година и половина. И през ум не ми е минало да се връщам към него, макар че от време навреме се чуваме. Колкото да се изнервя от неговата дребнавост и нерешителност. Сега той е открил Момичето, мисля, че би бил много, много щастлив, ако е леко по-решителен. Но не знам дали е научил своя урок..

Но изцяло се присъединявам към описанието - толкова пасивен и в същото време сама трябва да правиш всяка стъпка. Само дето аз съм по-различен човек и на мен тия не ми минаваха - да се сещам сама за чувствата. Ай сиктир! Страх от любов ли? Който се страхува от мечки, да не ходи в гората! Ако поиска всичко, го получава. Но и той трябва да даде всичко!

А това, което дианка описва, ми е адски познато. Само че с мъж от друга зодия. Ама и неговите номера не минават. Мен не ме е страх да отрежа мъж, който се самозабравя в колебанието си и страха да си признае и да си покаже чувствата! Той губи и туй то. Самоизмъчване и колебания? Има ги. И кво от това? Животът продължава, мога чудесно да си го подреждам и да му се кефя


Моме Дианке, я остави тая Дева на самотек и не му отговаряй. Гледай си кефа с мъжа-будист /сигурна съм, че сексът с него е по-хубав/. Планирайте си бъдещето заедно, ходете заедно на излети, на планина, радвайте се на живота! Остави Девата да се мъчи и да си мисли каквото иска за жените. Ако те иска, ще си научи уроща, ще изпълзи от черупката си и пак ще те спечели. Ако го мързи - толкова по-зле за него! Губи жена, от която да консумира любов.. Така, де, я не си съсредоточавай живота само около мъж. Почва да се чувства твърде специален и често злоупотребява по много неприятен начин.



Тема Re: И аз така се възмущавамнови [re: Pocu]  
Авторdmy (Нерегистриран)
Публикувано23.01.04 16:57



Ако не е тайна каква зодия беше другия мъж за който говориш. Да не е Скорпион?



Тема Re: И аз така се възмущавамнови [re: Pocu]  
Автор Диaнa (rebel)
Публикувано23.01.04 16:59



Здрасти Роси

Мдаа, много си права, и по много неща си приличаме. Не бих се поколебала в крайна сметка да зарежа Девата, но трябва да го реша за себе си. Засега не виждам защо да не се наслаждавам на секса с него; пък ако това, или каквото и да е друго се изчерпи...поживем, увидим! Имам и, така да се каже, научен интерес да разкрия подбудите му. Съвсем не смятам да концентрирам живота си около мъж, и ако той така интерпретира вниманието ми, май ще остане излъган.:)

А за теб - адмирации!!!


Это я, почтальон Печкин. Принес журнал “Мурзилка”.


Тема Пускам продължение в клуб "Психоанализа"нови [re: Pocu]  
Автор Диaнa (rebel)
Публикувано23.01.04 17:14



Мили дами, четете там нови диалози с "тайнствения мъж", в когото припознавате и своя.:) Дано да ви е интересно...

Это я, почтальон Печкин. Принес журнал “Мурзилка”.


Тема Не, не е скорпионнови [re: dmy]  
Автор Pocu (wild poppy)
Публикувано23.01.04 17:42



и си мисля, че на тоя тип мъже им е изграден много романтичен ореол

Това, което исках да кажа и за девите, ама не го казах: Няма мъж, който да може да задържи вниманието ти, ако ти не го искаш. И това не зависи от зодията! Не създавайте илюзии за мъжете от този тип. Много са умни, обичат да разсъждават и понякога - прозаични до степен на влудяване. Ама не важи аз всички.

Така че - горе главата!

Ако има наистина мъж, който със сигурност да те накара да излезеш от кожата си, каквито и да са ти чувствата - Козел. Доколкото се доверявам на зодии. Щото нямам време да се занимавам с тях - глупави или достоверни, предпочитам да живея, а анализите ги оставям като остарея.



Тема Е, нали твърдеше,нови [re: Диaнa]  
Автор Pocu (wild poppy)
Публикувано23.01.04 17:44



че сексът с въпросната дева не е нещо впечатляващо?

Само за мен ли качеството на секса има значение в една връзка...



Тема Re: Е, нали твърдеше, [re: Pocu]  
Автор Диaнa (rebel)
Публикувано23.01.04 17:49



Въпреки качеството на секса с него, страшно ме привлича физически. Дори само докосването му ме подлудява. Това само по себе си не е ли качество?...

Это я, почтальон Печкин. Принес журнал “Мурзилка”.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.