Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:03 26.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Съществува ли ЕДИНСТВЕНИЯТ?нови  
Автор ФeниX (nikolov_k)
Публикувано04.01.04 00:28



Напоследък все по често си задавам въпроса, съществува ли ЕДИНСТВЕНИЯТ с които всеки един от нас ще се събере. И нека за да избегнем недоразуменията да уточня какъв смисъл влагам в тази дума. Та първо това трябва да е човек с който си пасвате и се разбирате много добре във всяко едно отношение и второ трябва този човек да бъде единствен, т.е. да няма друг с когото така добре да се разбираш. Аз не съм го срещнал, но някой твърдят, че когато го срещнеш разбираш, че това ТЯ(ТОЙ), е това май още повече стеснява вероятността това да се случи. А и да не забравя, че за тия отношения е необходима взаимност.
Вие какво мислите?
Съществува ли такъв човек?
Личното ми мнение е, че няма единствен. Има хора с които повече или по малко се привличате, с които повече или по- малко си пасвате, но те определено са повече от един. За това имам поне два основни аргумента.
Оглеждам се в хората около себе си които вече са се оженили и са създали семейство и някак си не мога да открия дори и един случай някой да живее с единствения.
А пък другият ми аргумент, който за мене в случая е определящ е, че ако има единствен, значи този човек ни е предопределен, т.е. това означава, че живота ни е предварително предопределен. На мен лично идеята, че съдбата ми е предварително определена, никак не ми харесва. Иска ми се живота ми да зависи от собствените ми решения а не от съдбата. Не виждам голям смисъл в живота ако всичко е предопределено, но май това е друга тема.



Тема Re: Съществува ли ЕДИНСТВЕНИЯТ?нови [re: ФeниX]  
АвторBeyonce (Нерегистриран)
Публикувано04.01.04 00:48



Не, съществуват хора, с които споделяш истински мигове за даден период от време.



Тема така е, но...нови [re: Beyonce]  
Автор angela_hell (позната)
Публикувано04.01.04 00:54



...трябва да има мит. да има съвършенство. мечта. половинката ни, която търсим цял живот. жената, създадена от реброто на мъжа...

най-малкото защото постоянно се променяме, най-много някой да ни "пасва" за по-дълго време.

всъщност Единствен за какво? за съжителство? за любов? за секс? за приятелство?



Тема Re: Съществува ли ЕДИНСТВЕНИЯТ?нови [re: ФeниX]  
Авторexinfinity (Нерегистриран)
Публикувано04.01.04 01:06



Здрасти.Нещо не съм съгласен с това последното ,което си написал.Цлед като има единствен защо си мислиш ,че непременно трябва да има съдба ?Мозе(Извинявам се но не мога да си намеря буквата) пък този човек да е единствен за теб (в смисъла в кйто казваш ти) и никой да не ти предопределя да зивееш или не с него.
А що се отнася до мнението ми по въпроса дали да или не -мисля ,че мисля същото първото мнение на .И мисля ,че тези мигове са доста кратки .



Тема Re: Съществува ли ЕДИНСТВЕНИЯТ?нови [re: exinfinity]  
Автор ФeниX (nikolov_k)
Публикувано04.01.04 01:29



Е ако няма да го срещнеш и не живееш с него, то все едно, че не съществува.



Тема Re: Съществува ли ЕДИНСТВЕНИЯТ?нови [re: ФeниX]  
АвторDA (Нерегистриран)
Публикувано04.01.04 06:18



Ako imash kusmet da go sreshnesh a i toi teb. Spored men mnogo malko sa tezi koito mogat da se pohvalqt s tova no gi ima. Za 98% ot naselenito tova e v sferata na me4tite - zashtoto podhodqshtiq za nas ve4e e zaet s nepodhodqshtata za nego .... mnogo e slojno. A triabva da spazvame nqkakvi moralni normi.



Тема Re: ЕДИНСТВЕНИЯТнови [re: ФeниX]  
Автор lady L. (thornbird)
Публикувано04.01.04 11:21



съществува. Само че само тук и сега, в дадения момент. В следващия може да е същият човек, а може и да е друг.
Единственият може да остане Вечният Единствен, ако се променя във времето. Иначе се появява друг, точно толкова Единствен.
В един тъп женски филм героинята на Камерън Диас даде съвет на приятелката си да не търси Mr. Right, а Mr Right Now. Горе-долу и моята философия е такава.
А като ти писне търсенето - жениш се.

"...сърцето свойта участ заслужава..."


Тема Re: Съществува ли ЕДИНСТВЕНИЯТ?нови [re: ФeниX]  
Автор zmienosec (smahnat)
Публикувано04.01.04 13:20



sushtestvuva EDINSTVENATA
zaradi muj nikoga ne sa se vodili vojni, samo zaradi jeni




Тема Re: Съществува ли ЕДИНСТВЕНИЯТ?нови [re: ФeниX]  
Автор TиM oT диM™ (временно слон)
Публикувано04.01.04 13:45



Скука, това ще се случи.

Моля те, помогни ми да си намеря принцеса.
Дай да я убедим да си легне с мен.


Тема Re: Съществува ли ЕДИНСТВЕНИЯТ? [re: DA]  
Автор ФeниX (nikolov_k)
Публикувано04.01.04 15:39



Вероятността да го срещнеш е малка, клони към нула, следователно отговора е НЕ.

Редактирано от ФeниX на 04.01.04 15:40.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.