Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:28 28.09.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Защо да не е любов?нови [re: Eлeoнopa]  
Автор Leila (чаровница)
Публикувано01.12.03 07:47



Добре, разбрах колко си се засегнала. Нямам какво да коментирам повече. Попитах те какво точно целиш или искаш, какво искаш да докажеш?


Усмихвай се често!



Тема Re: Защо да не е любов?нови [re: Eлeoнopa]  
АвторAмeли (Нерегистриран)
Публикувано01.12.03 08:10



Хм, съдейки по часа на постинга ти - всъщност къде се намираш? А съпругът ти българин ли е?



Тема Наистина ли смяташнови [re: Eлeoнopa]  
Авторmaira (Нерегистриран)
Публикувано01.12.03 20:45



че няма какво друго да дадеш на мъжа си освен това да ходиш вкъщи с каишки? Че нищо друго не заслужава любов - освен проявите на подчинение? И това е единствения начин да се чувстваш специална?

Вземи се в ръце. Твоето е просто страх от живота.



Тема Re: Ти неустоимонови [re: Eлeoнopa]  
Автор Умcлoпoraac (Алебардата)
Публикувано01.12.03 21:18



ме заразяваш със...няма да кажа какво,но ако продължиш така ....Това е клуб любов,можеш ли да правиш разлика между обсъждането на любовните томления и това дерьмо което предлагаш.Спри най-сетне.И като тие кеф от си4ко това що прости си не кротуваш там...нейде,където и да си?

Огън,следваи ме!


Тема Re: Ти неустоимонови [re: Умcлoпoraac]  
АвторEлeoнopa (Нерегистриран)
Публикувано02.12.03 17:01



Защо да кротувам? С какво те дразня? Темата е точно за този клуб! Това именно се опитвам да обясня на такива като теб! Че когато стоя в къщи с верижки на ръцете и краката, това също е любов!!! И ако прочетеш целия постинг, ще се запознаеш с аргументите ми. Не бих искала да се повтарям, заради теб. Защо си присвояваш правото да определяш кое е тема за този клуб и кое не е!??



Тема Re: Робиня на любовтанови [re: Eлeoнopa]  
АвторЦ-ke (Нерегистриран)
Публикувано03.12.03 15:00



I kakwa e idejata,ce ne mozah da shwana?



Тема Re: какво ни?!нови [re: Eлeoнopa]  
Автор Умcлoпoraac (Алебардата)
Публикувано03.12.03 17:19



Обогатява това?!

Огън,следваи ме!


Тема Re: Защо да не е любов? [re: Leila]  
АвторEлeoнopa (Нерегистриран)
Публикувано03.12.03 18:36



Видях че си пуснала тема "Какво е любов?" Би ли могла ти да отговориш на този въпрос? Но не да опишеш каква е твоята любов, а да се опиташ да се абстрахираш от това какво ти харесва и какво не на тебе лично. Ето , аз ти казвам нещо което е валидно за всички, и за мен и за теб, макар че явно сме много различни - любов е това състояние, когато съм готова да направя нещо за другия...Нарочно пуснах тук отговора си...Мисля че има общо със всичко, което сме обсъждали по-горе...Не си ме засегнала...Мисля че си добро момиче...в някой друг живот бихме могли да бъдем дори приятелки......ето виж , усмихвам се по-често, нали това е твоето мото...



Тема Не точно. [re: Eлeoнopa]  
Автор maira (отсъстваща)
Публикувано03.12.03 20:02



МОжеш да направиш нещо за другия и от съжаление и със безразличие... или дори заради собствения си егоизъм и страх.
Любов е когато дадеш най - доброто от себе си без да искаш нищо в замяна.. и пак не е задължително това да е любов между мъж и жена.
Това да стоиш с верижки и да изглеждаш глупаво - това ли е най-доброто у теб?

Дъждът е искрен.
CopyUP Maira


Тема Re: Защо да не е любов? [re: Eлeoнopa]  
Автор Leila (чаровница)
Публикувано03.12.03 21:57



Да, точно за това беше темата - как изразявате любовта си? Ясно ти как изразяваш своята...., аз все още се лутам, въпреки че обичам, но това е друг въпрос. Интересно ми е да разбера какво липсва в твоя живот?
Робството под една или друга форма е ограничаване - тук с риск отново да се засегнеш - но ти си ограничена не само от белезниците, но и от всичко друго. Защото - човекът, койтото и банално да звучи е социално животно. За да се развива има нужда от други хора. Къде е твоето развитие? Това й е хубаво на любовта - тя ограничава, но и те подтиква към развитие.
Днес не съм в любовно настроение


Усмихвай се често!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.