Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:41 28.09.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: Робиня на любовтанови [re: Ceлянин c koлeлo]  
АвторEлeoнopa (Нерегистриран)
Публикувано06.01.04 13:59



Правя, но само тиквеници...



Тема Re:normalni li ste!!!!!нови [re: Eлeoнopa]  
АвторSayBot (Нерегистриран)
Публикувано07.01.04 10:06



Misleh da ne i6a po tazi tema NO...(ne iskam da nagrubq ili ubidq nqkoi) i pu6a4a kazva 4e moje da spre cigarite kogato si poiska (kato teb), i alkoholika da spre alkohola, te nikoga ne sa zavisimi no ne osaznavat (kakto i ti) 4e vsa6tnost volqta im e tolkova pre4upena 4e te napravo se ganat... tova go napisah (da ne se 4udi6) zaradi tova tvoe izkazvane "MOGA DA SPRA KOGATO SI POISKAM"---- NEMOGE6. I si pomisli za6to ne moje6 da pogledne6 horata v o4ite i varvi6 s navedena glava i ostanalo li ti e malko samo4ustvie-- pone malko...
Da ne kaje6 4e mi e lesno da pi6a tova za6toto sam anonimen, kazvam se Vladi'mir s udarenieto na "I"



Тема Re:LUDI I TUPIнови [re: Eлeoнopa]  
АвторSayBot (Нерегистриран)
Публикувано07.01.04 10:23



Mai ne si mnogo normalna (psihi4eski) Za teb moje da e igra ama za nego moje da e naistina, ako te prebie do neoznavaemost pak li e igra????-- mi toi 6ti kaje 4e da i ti pak 6a puska6 tupi temi " toi me smela ot boi ama to e na bazik tva e prosto igra" mi togava are da si igraem na "sko4i ot 8-mi etaj) -a' . Iskam da popitam ami ako mu rodi6 dete toi i nego li 6te obove--- mi 6to ne to vsi4ko e igra.
(ne sam iskal da obida nikoi) jiveite si jivota, praete kvot iskate ama ne si pokazvaite psihi4nite otklonenq pred drugite hora za6toto e UNIZITELNO (za vas).
sami iskam da kaja 4e sajelqvam ako e bilo malko grubo



Тема Ели, може би ще те заинтересува ?нови [re: Eлeoнopa]  
Автор]:-|gt; (Нерегистриран)
Публикувано07.01.04 23:11







Тема Re: ексхибиционизъмнови [re: Иoc]  
АвторEлeoнopa (Нерегистриран)
Публикувано09.01.04 14:10



Здравей Иос! Грешиш, ако си мислиш, че пиша този постинг, за да получавам някакво перверзно удоволствие... Искам просто да разговаряме, без да ми давате диагнози и да ме поучавате как да живея... Доста дълго време бях сама и безмълвна, това е моя начин да контактувам...



Тема Re: Робиня на любовтанови [re: Eлeoнopa]  
Авторrazlichna (Нерегистриран)
Публикувано09.01.04 23:20



momiche ,milsya che si absolutno luda , vzemi i vurvi na psihiatur, lekuvai se , mlada si



Тема Re: Робиня на любовтанови [re: razlichna]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано10.01.04 11:20



Айди стига сте давали оценки де, пу, не ви ли омръзна



Тема Re:LUDI I TUPIнови [re: SayBot]  
АвторEлeoнopa (Нерегистриран)
Публикувано11.01.04 13:41



Сайбот/какъв кретенски ник/, ти защо си мислиш че по правило ти се полага да си нормален и остър/след като ние сме луди и тъпи/???! Омръзна ми от всезнаещи селяни като теб! Ако родя дете, ще си го гледаме така както ние решим, разбра ли, олигофрен!!! Но при всички случаи детето ни ще бъде гледано по-добре отколкото тебе майка ти те е гледала!!! И когато говориш за психични отклонения, първо погледни себе си - пишеш, сякаш си учил в училище за бавноразвиващи се!!! Накрая...както ти казваш...съжалявам, ако съм била малко груба...



Тема Re: Робиня на любовтанови [re: Eлeoнopa]  
Автор niks3k (AZ)
Публикувано11.01.04 15:10



Божеееее !!!!
Какво е това чудо!!!!!!!!!



Тема Останах с впечатлениенови [re: Eлeoнopa]  
АвторИoc (Нерегистриран)
Публикувано11.01.04 16:19



че ти харесва да си сама и безмълвна.Не слагаше ли и намордник или както това се нарича?:)
Как контактуваш с хората тук?Разказвайки им за ежедневието си ли?На хората им омръзва ,нали?Та кой иска да контактува с вампири пък били те и психически.Ставаш досадна искайки и обсебвайки чуждото внимание,а не давайки нищо.




Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.