Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:57 11.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Мъжете и сексанови  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано12.11.03 13:19



Мъжете сте различни, добре, разбрах го, приех го, гледам да гледам от веселата страна. Вие сте анатомично и физологично хормонално различни от нас, добре, разбрах го , приех го, гледам да гледам от веселата страна. Но що за идиотско отношение към секса и жените,това нито го разбирам , нито го приемам,нито е весело.
Спомням си като бях на 14-15 и аз дето имах толкова приятели, момчетата с които израснахме заедно, с които съм играла толкова пъти изведнъж станаха различни, или поне на мен ми се стори, че е изведнъж и като ме подгониха, и като станаха взаимоотношенията ни и разговорите ни все по-невъзможни...и всеки втори разговор за секс
-Брях , какво стана?
Та от тогава почна моята научно изследователска дейност по въпроса Мъжете и секса
Имах си и тогава едно момче, с което излизахме често, ходихме на кино, дискотеки и той искаше, мен ме беше страх.и един път
-Знаеш ли, че моите приятели ме питат дали спя с теб?
-И ти какво им каза?
-Излъгах ги, защото ще ми се смеят-това с обвинителен поглед към мен

от тук се почва всичко. Дали си мъж в очите на приятелите си
Какъв е мъжа, който излиза с една жена и не правят секс? Мухльо?
Има ли възможни отношения между мъж и жена в които не става въпрос за секс? Няма! Защо?
Защо точно секса е минутката, в която отношенията между един мъж и една жена стават различни, значително различни.

Основната неправилна посока на мислене е, че мъжете си мислят
-Тая дали ще ми пусне.
Тая я минах вече, голямата работа съм, повече не ми трябва

Това вече е другата грубата, гадната страна, ето и вчера тук си говорихме, значи той ще ми сваля звезди и ще ми се прави на нежен е едиствената цел да"ме мине" после си отива и аз трябва и да плача, защото съм мината, а на него му е кеф че ме е излъгал. Това са пълни глупости!

Секса не е ли нещо хубаво между двама човека, защо жената трябва да е мината , а мъжа да е изкефилия се? Не разбирам!

И най-отвратителното нещо, на което съм ставала свидетел и предполагам и вие е когато някой, това го правят мъжете, спал с някоя, минали я е, така да се каже, и почва да я разнася навсякъде и да приказва за нея едва ли не като за курва, а той е големия сваляч и ебач. Същия тоя, който някоя вечер и е свалял звезди, същия тоя почва да говори какви ли не простотии за нея.
Това за първи път го чух като живеех на общежитие. един мъж, който аз често оприличавам на дон_Пабло, спал там с една, е че той не знам дали остана някой, на който да не се похвали. Но съм чувала и много други. Отвратително е. Срамно е. Толкова ли няма с какво друго, че с секса ще се хвалиш?
Защо го правите!
Защо изпитвате желание да минете някоя само за една нощ? Защо после трябва да обиждаш тази жена! Защо повечето неща в секса са обидни за жените, а са гордост за мъжете?
защо една връзка за вас е непълноценна ако няма секс?

защо трябва като видиш някоя хубава жена, да я сваляш, да спиш с нея, О ти си голямата работа, тя ти пусна, измами я, и после да си се кефиш какъв си мъжкар и да я забравиш?

Секса ли е най-голямото удоволствие? Секса ли е единственото нещо което ви води за да започнете отношения с една жена? Защо?
Само в секса ли се чувствате наистина мъже! Толкова ли е важно за колко време ще успееш да омоташ някоя , че да ти пусни?
Мерило ли е това дали ви е пуснала и кога за това какви са чувствата и към вас?
възможно ли е да обичате наистина някоя жена без да имате секс с нея?
Има ли любов, истинска, силна, взаимна без секс?

Не търся смисъл в каквото правя, правя в каквото намирам смисъл


Тема Re: Мъжете и сексанови [re: Lora_C]  
Автор pravist (seriozna)
Публикувано12.11.03 13:26



просто някои мъже не са пораснали достатъчно, за да надживеят едната физиология, която е достатъчно важно нещо сама по себе си. но ми се струва тъпо само заради едното удоволствие да изпуснеш куп други.
любов без секс - има, разбира се.
от друга страна, при положение, че и двамата си дават сметка, че ги влече просто да преспят...важното е да има взаимно съгласие.

did i ask too much
more than a lot
you gave me nothing
now it's all i got


Тема Re: Мъжете и сексанови [re: Lora_C]  
Автор Coso ()
Публикувано12.11.03 13:42



а нима ти самата не гледаш на полу-девствения мъж (т.е. момче, преспало само е едно момиче, а е на 28 вече, примерно) като на МУХЛЬО ??

Редактирано от Coso на 12.11.03 13:55.



Тема Re: Мъжете и сексанови [re: Lora_C]  
Автор Bad_Boy (Jade4U)
Публикувано12.11.03 13:52



Вместо да се опитваш да разбираш мъжете, по-добре да се беше замислила върху какво прави мъжа с мен, когато ме харесва, но тогава още ехееее преди, когато си била на 14 - 15, но нищо, по добре късно, отколкото никога.
Знаеш ли че последното нещо, което гледам в жената е как да я вкарам в леглото или твоето определение, как да и го вкарам. Чакай, мъжете и жените са хора, а хората имат физиологични нужди, но тези физиологични нужди, много често в главиците ви се мотаят като "той иска да ме чука, ей, дай да си говорим направо, ти не искаш ли, а?" Но какво се случва, лягате си често, даже доста редовно, обичате се, въргаляте се в завивките а ти се чудиш как да му откажеш, след което от очаквания развой, той въобще не иска да прави секс, приятна си му, харесва те, иска да те гушка, а тогава, нека продължим да сме честни, е най-добре, но в един момент ти най-нагло си предаваш информацията на твоите фриенди(вие не си говорите за секс, айде да сме пак честни), как той не е посмял, а те естрах да не те зареже, този страх е винаги, чувствате се несигурни. Не изключвам факта, когато двама се привлекат един друг, обаче със сексуалната си страна. тогава е неизбежно и на своя отговорност. Няма виновни.

Относно темата ти. Оххххххх мъжете и секса, звучи ми страшно старомодно, а ти на 50, без майтап. Някой се влияят от живей за мига, други от случили се събития, а някой живеят за удоволствие. Изкарваш нещата все едно, жените мразят секса, а го правят заради мъжете, бре мама му стара, ако си права, живееш грешно. Всеки обича секса, всеки иска да го прави, любовта може да се предаде и чрез него, никой досега не е доказал, че мъжете се влияят от него и в главите ни е само това.

хвалили сме се, чакай малко бре, представи си че съм пич, който като щракне с пръс и веднага жената е в леглото, тогава какво следва, аз ли съм виновен, щото се занесете по някой пич, искате да спите с него и пак на вашите приятелки, леле, ако знаете вчера с кого правихме ебатир лудия секс, обожавам го това копеле. Знаеш ли в една мъжка компания какво се говори, не знаеш, не предполагай тогава без да ис сигурна. За жени се говори малко, само да ти кажа.

ха! ти какво?!?, да не би? я се осъзнай!


Тема Re: Мъжете и сексанови [re: Lora_C]  
АвторЛoш Mъж (Нерегистриран)
Публикувано12.11.03 13:57



Абе ти на кой свят живееш?
С какви мъже се събираш?
Ако те са такива ами смени ги има и други.
Я се огледай!



Тема Re: Мъжете и сексанови [re: Coso]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано12.11.03 14:09



думата -мухльо-в моя речник я няма, а и най-малко я свързвам със секс

а и правенето на секс е дарба

нещо като рисуването, можеш да се учиш цял живот, ама да си останеш техничар

Не търся смисъл в каквото правя, правя в каквото намирам смисъл


Тема Re: Мъжете и сексанови [re: Лoш Mъж]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано12.11.03 14:10



както можеш да прочетеш, неговоря з амъжете с коиот се събирам, а за всички вас от другата страна на бариерата

Не търся смисъл в каквото правя, правя в каквото намирам смисъл


Тема Re: Мъжете и сексанови [re: Bad_Boy]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано12.11.03 14:16



знаеш ли това защо го писах, защото вчера за поредн път чух:

за жена която не познавам, "Тя май е шавратлива, той един се хвалеше че я чукал"

това става въпрос за мъж и женана около 30г

така че не ми говори за 50г, А другия пример който съм ти дала в темата е когато бяхме на по 20

темата си е доста актуална, дори и да не го признаваш

Не търся смисъл в каквото правя, правя в каквото намирам смисъл


Тема Re: Мъжете и сексанови [re: Lora_C]  
Автор Coso ()
Публикувано12.11.03 14:21



ок - приемам думите ти, Но не забравяй все пак, че дарбите могат да се развиват, могат да тарпят значителен прогрес
А иначе, и от мой наблюдения, от мъжка гледна точка, говориш абсолютно верни неща. Това поведение на мъжете дори може да се каже, че е масово! ..... следователно и нормално?



Тема Какво признавам аз, никой не го интересува.нови [re: Lora_C]  
Автор Bad_Boy (Jade4U)
Публикувано12.11.03 14:22



Страничните фактори, злепоставянето от завист, какво е това, добра подложка за мега интрига. Чукал, ако някой е чукал някоя, това едва ли ще е добрия стар квартален изнасилвач, а не някое, да не кажа, точното момче, а такива приказки, за този казал, онзи потвърдил, са смешни, колкото и да не го признаваш.

ха! ти какво?!?, да не би? я се осъзнай!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.