Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:06 02.07.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Тема по темата.нови  
Автор фeя (звездна)
Публикувано31.10.03 14:16



Обаче каква е темата.......един господ знае.

Такаааа...сега да започваме да пишем. Понеже ни забраниха алкохола.......хихихихи......и то не с ЕДНА,а с две заповеди, затова реших да пийна поне три.......уискита......може да не са "Джим-Бим" с черен етикет (Бъди.........наздраве приятелю......обичам те), но все пак стават за пиене.


Имаше едно време.......една Еми....както аз си я наричам...с една дума жена........(а после как да не обърнеш резбата...:)))) ).
Та въпросната Ем много искаше да ми изказа всичките никове на предна линия.
И аз реших да и помогна - и ще го направя...както се досещат някой клубари и клубарки.
Скити.........това е отчасти и за теб, макар че ти отдавна знаеш какво съм, що съм и какво може да се очаква от мен........целувка за теб и много хубави емоции с Нейма.......Само че следващия път, щом е такъв отворко, нека гледа как ти го правиш с мъж.......... Защото ние сме много еманципирани - и мъже и жени и сме НАД ТЕЗИ НЕЩА....каквото е тройка с жена, такова е с мъж.

Ама нека те погледа .....пък после ще коментираме........ситуацията....или емоцията......или ревността.


Ооооооооооо, това беше "мръсна" дума - ревност.

Еми....започвам СКЪПААААААА!!!!!!!! прекрасна клубарке....


Първия ник ми беше ФЕЯ - и досега си е най-важния.
Феята съществува и е в мен. Много е крехка и ранима....но е оцеляла досега.
Което е най-важното.

ТРИКСИ - дива......коментар да правя ли? Трикси танцува по пилоните, пие като казак и не и пука..............Стенли....това е за теб - едно малко с две бучки...лед естествено......За да не се размекнеш много
Който "опитоми" Трикси няма да сбърка....Но е трудно...но не и невъзможно.


ЛУ е третия - Лу ще смаже всеки, който посегне по някакъв начин на пърните две. При нея няма шест-пет........хахахахаха.......наздраве облако.......ама ти май пиеше мастикаа с таратор.....`щот си тарикат и знаеш кое е най-доброто.
Обаче "облак" също не е лошо, дори напротив........поне според мен (да ме извинява Есмералда, че и плагиатствам изречението).

МАРКАС - кой е той. Може би мислител, може би философ, може би добра душа. Знам ли? И аз самата още не съм наясно.

СЪНИ - съни е слънце.....добричка, нуждае се от помощ. Особено, когато става въпрос за ремонти.....на коли естествено.
Съни е "душица". Тя не ти пречи, дори би могла да ти помогне - да огрее със слънчевите си лъчи и на твоята улица.

Обаче..........ПРЕКРАСНА................забрави един човек........

Забрави ДАРСИ - а той беше много важен.
Дарси от "Гордост и предрасъдъци" - ГОРДОСТТА скъпа..........и САМОУВЕРЕНОСТТА.....

Защо си мислиш, че в мен ги няма тези черти?
Доколко ме познаваш?


Оооооооооооо, извинявай........забравих, че аз не съм НИКАКВА ПРЕЧКА ПО ПЪТЯ ТИИ...................ооооооооооооооооо..........колко съм самоуверена........да се изживявам като някаква пречка.......

по твоя път...........


П.П. И още нещо, но оправено към Бъди - аз обичам приятелю, но когато ме удрят с юмрук по лицето, отвръщам със същото.
Каквото повикало, такова се обадило - удар за удар, нежност за нежност, любов за любов.......и прошка няма.........

И не ме интересува изобщо кой какъв е.
Око за око, зъб за зъб. - ........това е моето мото, което ми помогна да оцелея досега. И няма да се променя. Независимо дали ще се "издъня" или не.

АЗ СЪМ ТАКАВА И ЩЕ СИ ОСТАНА ТАКАВА


ЗАЩОТО НА МЕН МИ ХАРЕСВА
ОБАЧЕ
НА НЕГО СЪЩО

ХИХИ.......Бъди.......обичам те.
точка

и него естествено.......нищо, че е едно нищо умножено по квадрат на степен ента.......
Но това не ме вълнува особено...както вчера споделих.

Добре, че поне единия от нас има "реакцииииии",,,,,,,,,,,,хахахахахаха......защото иначе щеше да бъде......


егати скуката




П.П. Чакам Вашите ЗЗЗЗЛОББББНИ КОМЕНТАРИ ПО ТЕЗИ ТЕМА

КЛУБАРИ И НАЙ-ВЕЧЕ КЛУБАРКИ - мои скъпи другарки.......хахахахаха







Редактирано от фeя на 31.10.03 14:22.



Тема Re: Тема по темата.нови [re: фeя]  
Авторhip-hop (Нерегистриран)
Публикувано31.10.03 14:24



каква е тая истерия?




Тема щракайки с пръсти и кършейки пръстнови [re: фeя]  
Автор Bad_Boy (Jade4U)
Публикувано31.10.03 14:26



Нищо хубаво не се случва напоследък и наистина нещо не е наред.

ха! ти какво?!?, да не би? я се осъзнай!


Тема Re: Тема по темата.нови [re: фeя]  
Автор eM™ (professional)
Публикувано31.10.03 14:41



NO COMMENT.

BL, ти си миличък... карт-бланш...



Тема Re: Тема по темата.нови [re: фeя]  
АвторSamara (Нерегистриран)
Публикувано31.10.03 14:41



Ами чудесно, много ми хареса ! Накефих се ! Има ли такива жени? Ако има не е чудно че си падат една по друга !
П.П. Добре, че покрай будизма вече няма да ни е яд , че сме ги изпуснали !



Тема Re: щракайки с пръсти и кършейки пръстнови [re: Bad_Boy]  
Автор eM™ (professional)
Публикувано31.10.03 14:42



Хората са черни и грозни... мрак, отвсякъде е мрак!



Тема Re: Тема по темата.нови [re: Samara]  
Авторoutraged (Нерегистриран)
Публикувано31.10.03 14:43



хахаха!благодаря, че ме развесели:))



Тема Божи.Божииииинови [re: фeя]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано31.10.03 14:54



не съм стенЛИ бре,а СТЕН,едноиме не мож запомни,скажи сега за кво иде реч!
и защо всички се впрягате толков амного и някви си клубове или прочие виртуални реалности?!?!
ако се знаете реално,то оправяйте си бакиите реалити,а не да дръстите клуба

майка му стара,това възможно ли е ?!


Тема темата е...нови [re: фeя]  
Автор Rage Of Mage (arch)
Публикувано31.10.03 15:02



трансцендентните свойства на звездните феи
с подтема - стохастично разшесторяване на съзнанието под влияние на чаткащи виртуални агенти

п.п. мен по специално ме вълнува, какво е шесторка с куче и дали е пряко следствие от еманципацията и новата икономика?




Тема Re: Тема по темата. [re: фeя]  
Авторв пayзaтa. (Нерегистриран)
Публикувано31.10.03 15:15



Чшшш, алоу... иди си допиши приказката.
.....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.