Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:28 23.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Защо не ми казва "обичам те"?нови  
АвторMaя (Нерегистриран)
Публикувано20.10.03 16:52



Кажете ми, има ли мъже, които никога не казват думата "обичам "? Защо?
С един мъж сме заедно две години. Чувствам ,че ме обича, но не ми го е казал! Никога не съм го питала!



Тема Re: Защо не ми казва "обичам те"?нови [re: Maя]  
Авторoutraged (Нерегистриран)
Публикувано20.10.03 16:57



не че много ги разбирам мъжете, но в разни книжки пише, че те след като го показват, не смятат за нужно и да го казват:)) Така че, споко, ако ти го показва ясно, не го насилвай да ти го казва (макар, че и аз като жена обичам да го чувам...) Сам ще узрее някой ден (обикновено, когато е късно - ха-ха - шегувам се)



Тема Re: Защо не ми казва "обичам те"?нови [re: Maя]  
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано20.10.03 16:59



Разбира се, че има такива мъже. И Слава Богу!
Ако моят седне да ми дрънка лигавщини, ще му покажа пътя. Не ми трябват изтъркани думи. Кой знае на колко преди мен ги е казвал. Да ми го показва и да бъде до мен - това е истинското. Да не би да съм героиня от сапунка???!?!?



Тема Re: Защо не ми казва "обичам те"?нови [re: Maя]  
АвторAlexa (Нерегистриран)
Публикувано20.10.03 16:59



Ima, razbira se
Mnogo po-vajno e tova, che ti go pokazva, che go chuvstvash. Za kakvo ti e njakoi, koito neprekysnato povtarja kolko mnogo te obicha, a njakaksi ne go usestash.. prosto dumite se razminavat s deistvijata mu.
Znam, che ponjakoga chovek ima nujda da go chue (osobeno nie jenite), no prosto ima myje koito njakak ne umejat da govorjat za chuvstvata si.
Vie ste zaedno, obichate se i sled kato tova ti teji prosto pogovori s nego, objasni mu kak se chuvstvash, no vnimavai da ne prozvuchi kato uprek kym nego :)



Тема Re: :)нови [re: outraged]  
Автор Gal_Gal (непознат )
Публикувано20.10.03 17:41



...Jenata obi4a s ushite,a majat s o4ite.Tova mi go e kazala jena.Spoko!Po-vajno e da te obi4a...



Тема като видях постинга ти ....нови [re: Maя]  
Автормиkи (Нерегистриран)
Публикувано20.10.03 17:54



и се сетих за аналогична ситуация с бартовчед ми и гадйето му. Та те ходят от 6 години , ако не ми изневерява паметта , и той благоволи да и го каже след един скандал . Причината за скандала беше цитирам :
Тя : Бубенце , обичам те много !
Той: И аз
Тя: Ама , аз наистина те обичам !
Той: И аз тебе
Тя: Простак , стига с тоеа и аз , от 2 години ми го повтаряш, няма ли поне ведднъж да ми го кажеш!!!!!!
Той: Е обичам те , не го ли виждаш

и с това спора им приключи . Та поуката от тази своеобразна басня е , че мъжете понякога доста трудно си изразяват чувствата. Някой не могат , а други се страхуват. Причините могат да са хиляди , но знай не е вабно дали ти го казват или не . Важното е дали ти го показват , защото когато разбереш , че всичко е било само думи се чувстваш ограбен . Н е се притесняваи като му дойде времето , нещата ще се наредят сами , такава е божията воля




Тема Re: Защо не ми казва "обичам те"?нови [re: Maя]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано20.10.03 18:22



не го и питай, това е много тъп въпрос, той ако го почувства ще ти го каже, едва ли е забравил

обаче можеш да приложиш един тарикатлък

Купуваш една маргаритка, оскубваш я цялата и и оставяш само едно листенце и му казваш, я брой да видим можеш ли поне да броиш

е и той ще ти каже

това го броиш като тренировка върху маргаритка

This is my territory!


Тема Re: Защо не ми казва "обичам те"?нови [re: Maя]  
Автор 3ъл_Дyx (вестоносец)
Публикувано20.10.03 20:50



Празни приказки...нищо повече.Освен това не всички си служат еднакво добре с думите.
Абе,изобщо...за тебе толкова ли е важно да ти повтарят непрекъснато колко те обичат.Природата ти е дала няколко други сетива,освен слух...използвай ги,не е толкова сложно...



Тема Re: Защо не ми казва "обичам те"?нови [re: Maя]  
Автор vantage (пикла)
Публикувано20.10.03 21:49



ми щото може и да не те обича все пак...
и кво толкова...

запазена за възрастта си...


Тема дОсега съм казвал "обичам те" .......нови [re: Maя]  
Автор ПpeпoдoбниЪ™ (у клубъ)
Публикувано20.10.03 23:11



... самО на 3 жеНи




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.