Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:11 01.07.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема идеалният мъж (олди бът гуди)нови  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано27.10.03 10:01



"...идеалният мъж за мен трябва да е:"

1) да е много красив, но да не го знае

2) да е здрав, суров и мъжествен Мъж, но да е чуствителен нежен и разбиращ.

3) да е богат, но да не е мотивиран от пари, и парите да не са цел в живота му

4) да има чувсто за хумор и да гледа на всичко от забавната страна вместо да се ядосва и нервира, но да е сериозен и да не си прави маитап с мене и чуствата ми

5) да е спонтанен и пълен с изненади, но да ми купува само подаръците които харесвам и които аз съм му показала/загатнала че искам

6) да има голям и дебел хуи, но да не го използва целия наведнъж

7) да може да лети


Пс. за всички жени: еми ебете се в гъзъ :)
ППс. за всички мъже: ако някои има нещо да добави към точките - да добавя :)

_____________________________
Долу нихилизма!

Редактирано от koroviev на 27.10.03 10:04.



Тема Re: идеалният мъж (олди бът гуди)нови [re: koroviev]  
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано27.10.03 10:09



тия точки някоя жена ли ти ги каза или си прекалил със сапунките?



Тема Re: идеалният мъж (олди бът гуди)нови [re: жeнa]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано27.10.03 10:13



жените не са чак толкова нелогични че да ги кажат на глас тея точки. но по всякакъв начин показват на един мъж че точно тея точки искат. в един момент искат първата им част - в друг момент втората.

ми да се оженят за др. Джакил и мр. Хайд. тогава :)

сори, но не познавам жена които да е различна в желанията си. познавам само жени които от време на време игнорират желанията си и са по прагматични :)

_____________________________
Долу нихилизма!


Тема да добавя нещо а...нови [re: koroviev]  
Автормиkи (Нерегистриран)
Публикувано27.10.03 10:41



и ако слуайно този робокоп отговаря поне на 1/3 от тези точки, то той да е само техен ! Е , извинявай , след като може и си в галавата на бОлшннСтвото от жените , с какво може да те задържи само ТЯ а ? А не е ли част от човешката природа , точно животинския нагон и по - възможност колкото може повече семки да се пръкнат от теб по тази земя ? ДА , но малко хорица , го осъзнават . А ако случайно една жена иска да си самоп с нея , трябва да си скъса задника за да задържи Мъжкаря до себе си :)



Тема Re: да добавя нещо а...нови [re: миkи]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано27.10.03 10:44



а, няма такъв проблем - човек които отговаря дори и на една точка не съществува - няма как.
(освен ако не шизофреник и няма раздвояване на личноста :)

_____________________________
Долу нихилизма!

Редактирано от koroviev на 27.10.03 10:49.



Тема Re: да добавя нещо а...нови [re: миkи]  
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано27.10.03 11:00



Извинявай, скъпи мой, но не съм забелязала който и да било мъжкар да е ръчнал да "пръква семки". Не обърквай здравите инстинкти на природата с желанието просто да го топнеш на повече места. И престанете с тези "биологични" извинения. Да не попитаме къде са ви останалите уж "заложени оп природата" инстинкти. Че тогава ще го дакъсате!



Тема Re: идеалният мъж (олди бът гуди)нови [re: koroviev]  
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано27.10.03 11:03



да бе, понеже вие не искате ВАШАТА жена да е с външността на Тайра Банкс, интелекта на Айнщайн, готварските умения на готвача на Ширак, поведение като на лейди Ди, мръсница в леглото като онази, как й беше името... бе курвата, бе, всички мъже да я гледат с очи като чинийки, а тя да вижда само вас....

Нищо не му пречи на човек да си пофантазира. Кво, на теб пари ли ти искат за мечти, а?





Тема Re: да добавя нещо а...нови [re: жeнa]  
Автор dma (irq)
Публикувано27.10.03 11:06



Хихи, добре казано!

There's no place like 127.0.0.1


Тема извинена си скъпа...нови [re: жeнa]  
Автор миkи (непознат )
Публикувано27.10.03 11:10



защо да не е така ? обори ме ако можеш? Аз съм убеден , че колкото и да не ви се ще ,това е част от мъжката природа и начин за запазване поколението и най-вече на гените продължаващи рода .



Тема Re: идеалният мъж (олди бът гуди)нови [re: жeнa]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано27.10.03 11:12



разликата е следната слънце :)
аз не искам в един момент едно, в друг момент друго, и не вярвам в бялата лястовица.
с други думи - аз не казвам "ама защо не си такава?", ако под такава се разбира нещо невъможно по дифолт. никои не харесва да му се сърдят че не е нещо което тои е невъзможно да бъде :) (или да се държат все едно "внимаваи какво правиш щото не си идеален мъж", като под идеален се подразбира нещо невъзможно)

ако си с мене понеже харесваш богати мъже - не трябва да ми се сърдиш ако планираме да ходим на пикник двамцата но в посления момент се прецака понеже се появи някакъв бизнес които може и колегата да свърши но аз мога по добре да го свърша (и избера да отида на работа вместо на пикник)

(тва е само пример - аз не съм богат :). и това е нещо типично женско

_____________________________
Долу нихилизма!

Редактирано от koroviev на 27.10.03 11:16.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.