Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:15 18.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема егоизъм ли е?нови  
Автор glupcho (пристрастен)
Публикувано25.09.03 16:40



...наранена, така си мислех аз, искаща, пак така си мислех аз, изискваща, да не се повтарям, мислеща, че съм нещастна и отхвърлена, незадоволена в желанията си и май невиждаща по-далече от собствения си нос...е, останах поразена от излялата се пред мен неочкавано душа на човек...хм аз си мислех, че го познавам!
А сега седя и още ме тупкат по врата сълзите му....емоционален егоизъм ли???
Сляпа ли съм за грижите и емоциите на другия?
А си мислех, че съм добър човек (то пък кой ли не мисли така за себе си?)!
Мъжките сълзи-истински или не?
Струва ми се , че съм емоционално прасе!



Тема Re: егоизъм ли е?нови [re: glupcho]  
АвторXEXE (Нерегистриран)
Публикувано25.09.03 16:45



Мъжки сълзи, много рядко явление...
Но са искрени. Това е сигурно.



Тема самонови [re: glupcho]  
Автор vantage (пикла)
Публикувано25.09.03 16:47



тва за прасето ме изкефи...
кофти тема да знаеш.
а бтв значи ли тва че си двеста и пеесе кила и оплескана с кал...емоционално?

запазена за възрастта си...


Тема Re: самонови [re: vantage]  
Автор glupcho (пристрастен)
Публикувано25.09.03 16:56



ми аз си мислех , че съм чиста като планински ручей, обаче дали съм , след като не съм забелязала , тревогите и проблемите на близък човек и вместо да се вслушам в сърцето му съм слушала само моето
наистина много се скофтих след тези доста горчивички и горещички сълзи



Тема Re: егоизъм ли е?нови [re: glupcho]  
Автор pokahontas ()
Публикувано25.09.03 16:57



Realna situaciq: Myj, moi priqtel.... Toku 6to polu4il prizovka za razvod..
Az sgu6ena na divana...bezmylvno (to i kakvo li da kaje6 v taq situaciq?)
Pi6e na kompiutyra pismo na sina si....na 3 goini....i sylzite se sti4at po liceto mu..
Ne moga da mislq, 4e ne e istina....



Тема Re: егоизъм ли е?нови [re: pokahontas]  
Автор Bryan Adams ()
Публикувано25.09.03 19:24



pokahontas тоя път си ме изпреварила

Ще се отнася до това, колко са искренни мъжките сълзи .... 99% като мъж ти го казвам ! Понякога ми се иска да заплача, ама не става А момичето, което обичам толкова много, може да ме разплаче само с 2 думи Точно тук ще направя връзката с темата за егоизма ... Съжалявам, че ще ти го кажа право в очите, ама аз така говоря ... Твойто си е чиста проба егоизъм ... Имам чувството, че всички жени предпочитат да жертват дори своите чувства, само и само недай си Боже да бъдат наранени ...

пс: последните реда са провокирани от лични чувства ... жени не ми се сърдете

Успех ...

Bryan Adams - Have you ever loved a woman


Тема Re: егоизъм ли е?нови [re: Bryan Adams]  
Автор glupcho (пристрастен)
Публикувано25.09.03 19:39



ти хубаво си ми пуснал нацупенко човече, но аз нещо не те разбрах
както виждаш мен самата ме споходи мисълта за егоизма и не си търся извинения, но наистина не разбрах това за жертването на своите чувства, за да не бъде наранена..която и да е...жената изобщо
в случая не се налагат жертви , нито пък някой е наранен, просто бях изумена от внезапния изблик и от това , че не съм видяла очевидни неща, а наистина си мислех , че познавам този човек, е, доколкото изобщо някой познава някого, разбира се
и понеже , но аз съм си лековерна душа, на мен поне сълзите ми се сториха много от дълбоко излезли



Тема Re: егоизъм ли е?нови [re: glupcho]  
Автор Bryan Adams ()
Публикувано25.09.03 19:58



Абе аз не познавам мъж или дори момче, което да може да плаче когато си поиска ... Имах предвид, че жените (СПОРЕД МЕН) са готови да жертват и собствените се чувства, само и само да не бъдат наранени заради тях !

Конкретен пример:
Тя го обича и той я обича ... Нея я е страх да не бъде наранена както предишния път ... него също ... Само че той продължава да дълбае и да се бори, а тя вместо да оцени чувствата му ибягва, за да не бъде жертва на чувствата си ...

Лелееееее кво написах аз бря

Дано си ме разбрал/а айде отговори в другата тема, че да знам как се обръщам към теб

Bryan Adams - Have you ever loved a woman


Тема Re: егоизъм ли е?нови [re: Bryan Adams]  
Автор glupcho (пристрастен)
Публикувано25.09.03 20:09



разбрах те този път
дано ме извиниш за объркването , но наистина се стреснах от случилото се и си сбърках мисловния процес...хм доколкото го има
и прав си, а на мен сто тояги на голо и другия път да гледам по- внимателно , или да слушам по- внимателно как тупка другото сърце, за да не се гриза после



Тема Re: егоизъм ли е?нови [re: glupcho]  
Автор Bryan Adams ()
Публикувано25.09.03 22:29



Абе не е задължително ... зависи какво търсиш ... сигурен съм, че е имало има и ще има моменти, в които няма да искаш да слушаш как бие другото сърце ... нищо лошо ... макар, че когато си от другата страна на барикадата друга песен ще пееш

ПС: разбрахме се вече за половоте ...

Bryan Adams - Have you ever loved a woman



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.