Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:39 21.09.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Защо?нови  
АвторE. (Нерегистриран)
Публикувано25.09.03 10:35



Защо се случва така че целият свят те кара да съжаляваш че си се влюбил...Уж всички искат любов, мечтаят за нея, копнеят за взаимност...а се получава че в 90% от случаите любовта се превръща в бедствие...
Мдааа, аз съм поредната ревла, която е имала нещастието да се влюби в приятеля си, да му го каже, а той уплашен да драсне ... и да се покрие, все едно никога не ме е виждал и не ми е казвал колко му е хубаво с мен...
Ебаси живота...



Тема Re: Защо?нови [re: E.]  
Автор TиM oT диM™ (Toff gay)
Публикувано25.09.03 10:41



Правят нещо като "ТАКАТРЯБВА" и "КАТОВСИЧКИ". Живот, само не се ядосвай, всичко ще се оправи.



Тема Re: Защо?нови [re: E.]  
Автор Cвeтocлaвa (сълза)
Публикувано25.09.03 10:42



Защо ли?!?....Нима не знаеш?!?....Страааах....или пък ако е бил моментен шок, ще се върне може би ( ако го искаш, все още, ти пожелавам да си щастлива )...
По възможност ограничи страданието си до минимум, наплачи се, яко, колкото си искаш...( не винаги обаче олеква )....И започни наново, и не мисли, че е бил единственият, може би е поредният жабок, който трябва да целунеш, за да стигнеш до "принца"....

До кога.....


Тема Re: Защо?нови [re: E.]  
Автор pokahontas ()
Публикувано25.09.03 10:45



Ima i o6te po-typa postanovka: kazva ti kolko mu e hubavo s teb, pyk i da ne ti go kazva to se vijda ot 100km., oba4e ti zaqvqva 4e toi ne si pozvolqval da se vliubva, v rezultat na tova 4e biv6ata go sysipala i go zarqzala i drasva, kakto kazva6. Kuho, a?! Biv6ata si gleda kefa s nqkoi drug, a na vas dvamata vi e typo otvsqkyde.
Situaciqta ne e hipoteti4na, slu4i mi se syvsem skoro.


"The love that I need to resque the state of my hart"



Тема О!нови [re: pokahontas]  
Автор Cвeтocлaвa (сълза)
Публикувано25.09.03 10:56



Дано не те учудва....гадно е, и много тъпо...аз вече като чуя подобни изявления и "получавам обрив"....
Ако това те успокоява, не си единствената, на която се е случило.....
Аман от комплексари.....

До кога.....


Тема Re: О!нови [re: Cвeтocлaвa]  
АвторE. (Нерегистриран)
Публикувано25.09.03 11:08



Завоевателно-отмъстителни постъпки, колкото за уталожване на преживяно разочарование, /много често от недостъпен обект на чувствата/, при което въпросния комплексар просто използва като играчка човека до себе си, без да го интересува колко може да го нарани...Случвало се е и при мен, дори май и сегашния случай е такъв - не съм 100% сигурна, но на това ми мирише...



Тема Re: О!нови [re: E.]  
Авторвoдoлeйka (Нерегистриран)
Публикувано25.09.03 11:41



А защо, момичета, ние сме толкова тъпи, че да харесваме комплексари? Бившото ми гадже ми наду главата как голямата му любов го съсипала и години наред не можел да има нормална връзка с друга жена. И как аз съм първата, в която се влюбил отново и му върнала вярата в живота. В края на третата година от връзката ни разбрах, че ми изневерява редовно и го зарязах. Той отново се оказа в ролята на страдалец, а сега от година ходи с една нещастница, която пък изслушва всички подробности от връзката му с мене. Не комплексар, ами суперкомплексар! Ама на мене кой ми е виновен, че го търпях толкова време! Явно за него жените са кошче за душевните му отпадъци!



Тема Смърди направо!нови [re: E.]  
Автор Cвeтocлaвa (сълза)
Публикувано25.09.03 11:42



...действай докато е време...

До кога.....


Тема Re: KOGA???нови [re: TиM oT диM™]  
Автор pokahontas ()
Публикувано25.09.03 15:05



Imam predvid koga 6te se opravi vsi4ko? Pisna mi ve4e da go 4uvam i sama da si go povtarqm. Zapo4vam da si mislq, 4e nqma da stane.



Тема Re: KOGA???нови [re: pokahontas]  
Автор TиM oT диM™ (Toff gay)
Публикувано25.09.03 15:10



Имаш ли силата да предизвикваш събитията, ще контролираш и правилата, ако щеш така да ги наречем




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.