Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:44 09.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема егоизъм ли е?  
Автор glupcho (пристрастен)
Публикувано25.09.03 16:40



...наранена, така си мислех аз, искаща, пак така си мислех аз, изискваща, да не се повтарям, мислеща, че съм нещастна и отхвърлена, незадоволена в желанията си и май невиждаща по-далече от собствения си нос...е, останах поразена от излялата се пред мен неочкавано душа на човек...хм аз си мислех, че го познавам!
А сега седя и още ме тупкат по врата сълзите му....емоционален егоизъм ли???
Сляпа ли съм за грижите и емоциите на другия?
А си мислех, че съм добър човек (то пък кой ли не мисли така за себе си?)!
Мъжките сълзи-истински или не?
Струва ми се , че съм емоционално прасе!



Тема Re: егоизъм ли е?нови [re: glupcho]  
АвторXEXE (Нерегистриран)
Публикувано25.09.03 16:45



Мъжки сълзи, много рядко явление...
Но са искрени. Това е сигурно.



Тема самонови [re: glupcho]  
Автор vantage (пикла)
Публикувано25.09.03 16:47



тва за прасето ме изкефи...
кофти тема да знаеш.
а бтв значи ли тва че си двеста и пеесе кила и оплескана с кал...емоционално?

запазена за възрастта си...


Тема Re: самонови [re: vantage]  
Автор glupcho (пристрастен)
Публикувано25.09.03 16:56



ми аз си мислех , че съм чиста като планински ручей, обаче дали съм , след като не съм забелязала , тревогите и проблемите на близък човек и вместо да се вслушам в сърцето му съм слушала само моето
наистина много се скофтих след тези доста горчивички и горещички сълзи



Тема Re: егоизъм ли е?нови [re: glupcho]  
Автор pokahontas ()
Публикувано25.09.03 16:57



Realna situaciq: Myj, moi priqtel.... Toku 6to polu4il prizovka za razvod..
Az sgu6ena na divana...bezmylvno (to i kakvo li da kaje6 v taq situaciq?)
Pi6e na kompiutyra pismo na sina si....na 3 goini....i sylzite se sti4at po liceto mu..
Ne moga da mislq, 4e ne e istina....



Тема Re: егоизъм ли е?нови [re: pokahontas]  
Автор Bryan Adams ()
Публикувано25.09.03 19:24



pokahontas тоя път си ме изпреварила

Ще се отнася до това, колко са искренни мъжките сълзи .... 99% като мъж ти го казвам ! Понякога ми се иска да заплача, ама не става А момичето, което обичам толкова много, може да ме разплаче само с 2 думи Точно тук ще направя връзката с темата за егоизма ... Съжалявам, че ще ти го кажа право в очите, ама аз така говоря ... Твойто си е чиста проба егоизъм ... Имам чувството, че всички жени предпочитат да жертват дори своите чувства, само и само недай си Боже да бъдат наранени ...

пс: последните реда са провокирани от лични чувства ... жени не ми се сърдете

Успех ...

Bryan Adams - Have you ever loved a woman


Тема Re: егоизъм ли е?нови [re: Bryan Adams]  
Автор glupcho (пристрастен)
Публикувано25.09.03 19:39



ти хубаво си ми пуснал нацупенко човече, но аз нещо не те разбрах
както виждаш мен самата ме споходи мисълта за егоизма и не си търся извинения, но наистина не разбрах това за жертването на своите чувства, за да не бъде наранена..която и да е...жената изобщо
в случая не се налагат жертви , нито пък някой е наранен, просто бях изумена от внезапния изблик и от това , че не съм видяла очевидни неща, а наистина си мислех , че познавам този човек, е, доколкото изобщо някой познава някого, разбира се
и понеже , но аз съм си лековерна душа, на мен поне сълзите ми се сториха много от дълбоко излезли



Тема Re: егоизъм ли е?нови [re: glupcho]  
Автор Bryan Adams ()
Публикувано25.09.03 19:58



Абе аз не познавам мъж или дори момче, което да може да плаче когато си поиска ... Имах предвид, че жените (СПОРЕД МЕН) са готови да жертват и собствените се чувства, само и само да не бъдат наранени заради тях !

Конкретен пример:
Тя го обича и той я обича ... Нея я е страх да не бъде наранена както предишния път ... него също ... Само че той продължава да дълбае и да се бори, а тя вместо да оцени чувствата му ибягва, за да не бъде жертва на чувствата си ...

Лелееееее кво написах аз бря

Дано си ме разбрал/а айде отговори в другата тема, че да знам как се обръщам към теб

Bryan Adams - Have you ever loved a woman


Тема Re: егоизъм ли е?нови [re: Bryan Adams]  
Автор glupcho (пристрастен)
Публикувано25.09.03 20:09



разбрах те този път
дано ме извиниш за объркването , но наистина се стреснах от случилото се и си сбърках мисловния процес...хм доколкото го има
и прав си, а на мен сто тояги на голо и другия път да гледам по- внимателно , или да слушам по- внимателно как тупка другото сърце, за да не се гриза после



Тема Re: егоизъм ли е?нови [re: glupcho]  
Автор Bryan Adams ()
Публикувано25.09.03 22:29



Абе не е задължително ... зависи какво търсиш ... сигурен съм, че е имало има и ще има моменти, в които няма да искаш да слушаш как бие другото сърце ... нищо лошо ... макар, че когато си от другата страна на барикадата друга песен ще пееш

ПС: разбрахме се вече за половоте ...

Bryan Adams - Have you ever loved a woman


Тема Re: егоизъм ли е?нови [re: Bryan Adams]  
Автор glupcho (пристрастен)
Публикувано25.09.03 22:37



ей, мислех , че си задремал, но пък може да си имал по други занимания
пак си прав , а аз започнах да спирам да се угризавам,понеже както си му е реда когато съм вкисната написах едно писание и сега съм готова да гледам пак положително
хубава вечер ти желая



Тема Re: егоизъм ли е?нови [re: glupcho]  
Автор Bryan Adams ()
Публикувано25.09.03 22:51



Абе още не съм пробвал прав да пиша, ама може и гот да е

Иначе малко ме нямаше пред PC-то ... Еми май тая тема я избистрихме ... пускайте друга ...

Bryan Adams - Have you ever loved a woman


Тема кОето гО знам от себе си е...нови [re: glupcho]  
Автор Evil Brother ()
Публикувано25.09.03 23:23



... че еДин мъж немОже леснО да се разплаче ... пОнеже така е възпитан да си задържа мъкатъ у себе си ... и затва аз казвам,че мъжете пО тежкО изживяватъ някОи неща от жените ... а имеННо пОнеже немОгат да се разплачат и да им олекне ... аз обаче кОгато ми е тежкО се мъча да плача ... пОнеже занм,че ще ми олекне ... нО все пак,катО всеки мъж гледам да се криЯ и да не гО пОказвам
... тъ сега дали наистина се плаче пред жена ... да така е ... няма каквО да се крие особеННо катъ е нещО искреННо и споделено ... щОто кОйто и да е мъж мОже на външен вид трепач да гО раздава амъ си има работещО сърце и душа все пак



Тема Re: егоизъм ли е Braian?нови [re: Bryan Adams]  
Автор pokahontas ()
Публикувано30.09.03 10:03



V konkretniqt ti primer oba4e az sym tazi deto "dylbae", taka 4e ne razbrah v kakvo to4no me obvinqva6! Egoizym li kaza? mai Ne6to si protivore4i6?! Ako jertva6 ne6to, v slu4aq 4uvstva, ne moje da stava duma za egoizym.
Az li4no nikoga ne se otkazvam ot 4uvstvata si i se borq do dupka, dori s risk da stana sme6na, no pone znam 4e sym opita vsi4ko, kogato si struva razbira se. Za6toto ako znam, 4e nqkoi ne mu puka za men i nikoga ne mu e pukalo, izob6to ne se habq. Tova oba4e ne e jertvane na 4uvstva, a instinkt za samosyhranenie. Ina4e 6te se iz4erpq tvyrde byrzo i nqma da ima kakvo da predloja na tozi, koito zaslujava. Ne 4e ne6to mi ostana ve4e, no tova e druga tema..

Hrabrite ne jiveqt ve4no, no predpazlivite izob6to ne jiveqt


Тема пише се Bryan =)нови [re: pokahontas]  
Автор Bryan Adams ()
Публикувано30.09.03 10:34



Стига с правописа ... Малко не разбирам за какво точно говориш, ама отговарям ...

Значи и аз до мазохизъм съм го докарал и мак не мога да се откажа Просто малко нелогично ми се струва изказването : "Обичам те много, хубаво ми е с теб, щастлива съм, но просто искам да съм сама !" Айде жени разтълкувайте ми това, защото аз съм на път да се побъркам !

Покахонтас, просто не си ме разбрала правилно ... до колкото виждам ... имах впредвид егост (може да е жена или мъж) а не, че жените са егоисти ( както в твоя случей е обратното ) Дано малко сме се изяснили, защото много объркано стана

Bryan Adams - Have you ever loved a woman


Тема Re: пише се Bryan =)нови [re: Bryan Adams]  
Автор pokahontas ()
Публикувано30.09.03 10:49



Za da ne si v nevedenie za kakvo to4no govorq, pro4eti si mnenieto ot 25.09 19.24h.
I az ne mojah da razbera za6to si re6il 4e "moeto e 4ist egoizym", no kakto i da e..
Ne mislq, 4e pogre6no sym te razbrala, za6toto kogato pi6e6 "toi dylbae i se bori, a tq bqga", nqma kak da byde razbrano v drug smisyl...
Kolkoto do citiranoto ot teb izkazvane, ne moga da ti go raztylkuvam, za6toto i na men mi se struva nelogi4no i to ne malko. Podobna glupost nikoga nqma da kaja, osven ako ne sym otka4ila bezvyzvratno

Hrabrite ne jiveqt ve4no, no predpazlivite izob6to ne jiveqt

Редактирано от pokahontas на 30.09.03 11:27.



Тема Re: егоизъм ли е?нови [re: glupcho]  
АвторOmbre (Нерегистриран)
Публикувано30.09.03 14:17



Истински са



Тема Re: егоизъм ли е?нови [re: glupcho]  
АвторMarи (Нерегистриран)
Публикувано30.09.03 21:01



Кой е казал, че мъжете не плачат? Направо ме изумява това деление - мъже, жени..... И как винаги е толкова лесно да говорим от името на всички......

А сега по темата... ако ти си емоционално прасе, значи и аз съм такава... И аз считах себе си за правомислеща и правоговореща особа, която в крайна сметка не се интересуваше от никой наоколо освен от себе си. Но животът си тече, а уроците му се нижат един след друг....

Мъжките сълзи - истински или не? Защо ми се струва, че тези на които си била свидетелка са си съвсем истински....

И прасенцето се превърнало в лебед ( или беше грозно пате???)



Тема Re: егоизъм ли е?нови [re: glupcho]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано01.10.03 18:52



Хрупкаш емоции?! Мдам... лоша работа... но пък нека ти кажа нещо: Когато на човек му е хубаво, той не мисли за лошото. Когато не му е хубаво, той мисли как да си го направи хубаво (освен когато не тъпче на едно място, и се чуди какво да направи). Това, че си се самозабравила е не само твоя черта... имат я още милиони хора... Нека е егоизъм. Но не можеш да се потъпкваш само за да му е приятно на него/нея, а ти да си нещастен/а и да не ти отвръщат със същото... Нека е егоизъм. В егоизма няма нищо лошо, когато е в определени норми. Единственото, което мога да ти кажа като съвет е да се учиш от грешките си... И може би един ден ще е различно

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема Re: егоизъм ли е?нови [re: KlD]  
Автор glupcho (пристрастен)
Публикувано01.10.03 19:24



Ami, da . Но като че ли всеки от нас хрупка емоции в някаъв смисъл.
Ама пусто нали не можем без тях.
И си прав , че не може да забравяш и за себе си и все да правиш неща , за да е добре на другия. Но пък и не можеш да ги отмериш точно, нали?
Грешките наистина уж трябва да са урок, но се хващам понякога , че ги повтарям, даже в момента на правенето на грешката знам , че е грешка, знам и какво ще стане след това, обаче нещо от вътре ми ме кара да си продължавам, макар да знам чудесно до какво ще доведе.
Този път обаче, сякаш успях да спра преди да сътворя още глупости и сега настана подозрително спокойствие.
Няма угодия май



Тема за искрените мъжки сълзинови [re: XEXE]  
Автор troy@ ()
Публикувано01.10.03 19:46



Искрени, ако не сте на прословутата сълзлива алкохолна фаза
тогава не вервам аз на мъжки сълзи! на другата сутрин се оказва, че... 50% от нещата нямат общо с действителността



Тема Re: за искрените мъжки сълзинови [re: troy@]  
Автор glupcho (пристрастен)
Публикувано02.10.03 00:47



не не беше си сред бял ден почти сутрин, пък и почти не пие така че....

отивам да спя малко , че утре пак




Тема Re: егоизъм ли е?нови [re: glupcho]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано02.10.03 11:01



Вярно е, че грешките не са като капки вода, които ги отмерваш с капкомер... просто в един момент всичко прелива, и трябва да хванеш момента преди да прелее... не е чак толков трудно си мисля. Важно е да си "Будна" и да наблюдаваш.
Продължаваш, защото все пак искаш да ти е хубаво повече време, не зависимо от цената... и аз искам да е така... но ако помислиш, ще видиш, че 10 минути МНОГО ХУБАВО не е за предпочитане пред 2 часа ХУБАВО... А щом си се усетила на време, значи си научила урока си ;) Де да можех и аз така...

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема Re:нови [re: glupcho]  
Автор NediМодератор (Другото му АЗ!)
Публикувано02.10.03 11:12



Свиня,
женският род на прасе е свиня, мисля,
и си се чудя защо жените говорейки си критично предимно използват м.р. - слаба граматика ли що ли?!?!?
Ми естествено е че си егоистка, според мен само незнаещият човек може да каже за себе си че не е егоист,
99% от действията на човек са породени от егоизмът му, от мисълта за собственото му аз.
Ти що не провери дали са истински сълзите - ако са солени!


NA


Тема Re:нови [re: Nedi]  
Автор glupcho (пристрастен)
Публикувано02.10.03 11:40



Струва ми се , че прасе е в среден род , ама няма да придирям сега.
Не се сетих да проверя, щото се шашнах, пък и той ми ги напуска във врата. Нямаше да мога да се стигна там с език. Е, можех да ги посъбера с ръка, ама...ей на, не се сетих.



Тема Re:нови [re: glupcho]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано02.10.03 16:49



Прасчо или прасенце е в среден род пък!
А на теб ще трябва да ти подаря една кристална стъкленичка-талисманче - да си събираш в нея сълзите, вместо да падат в пазвата ти или врата

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема Re: егоизъм ли е?нови [re: glupcho]  
Автор Grond (hammer)
Публикувано02.10.03 19:06



аз лично съм плакал само заради онези ,които съм обичал защото е имало моменти в които наистина съм се чувствал безсилен ! когато не обичаш е лесно !същевременно обаче вярвам че е унизително един за един мъж да плаче, затова и никога няма да забрава , че съм бил унизен посредством любовта ми !



Тема Re: егоизъм ли е?нови [re: Grond]  
Автор glupcho (пристрастен)
Публикувано02.10.03 19:37



въпрос на гледна точка, не намирам сълзите за нещо унизително, а и не мисля ,че съм унизила този човек .
да не говорим , че едва ли бих си позволила да унижа когото и да било по какъвто и да било повод, най- малко пък ако става дума за любов
затова пък ще и се опитвам да променя това онова у себе си, за да не допускам да му се иска да плаче на този , пък и на който и да е друг



Тема Re:нови [re: KlD]  
Автор glupcho (пристрастен)
Публикувано02.10.03 19:57



давай стъкленичката обичам малки стъклени нещица...ех пък като я напълня със сълзи...ще си е направо ценност



Тема Re: егоизъм ли е?нови [re: glupcho]  
Автор Grond (hammer)
Публикувано03.10.03 10:04



както самата ти каза, това е въпрос на гледна точка и сигурно не всички споделят моята.но това че искаш да бъдеш по-добра и да не допускаш да нараняваш хората около себе си ,съзнателно или не, е много хубаво !дано успееш !



Тема Re: мъжките сълзи са истинскинови [re: glupcho]  
Автор artista (in deep shit)
Публикувано05.10.03 22:32



Пораснало момиче като тебе, не би трябвало да е затруднено в преценката.
А емоционални прасета са 90 процента от хората.

The more I frame - I can't maintain!


Тема Re: егоизъм ли е?нови [re: glupcho]  
АвторTedi (Нерегистриран)
Публикувано06.10.03 10:27



Toj te obicha, a ti edva sega otkrivash tova ? Osven tova ne si sigurna v chuvstvata si ? Ne e egoizum da te obichat, a ti da ne otgovariash tochno ili iozbshto na chuvstvata na drugiia. I chuvstvoto za vina v sluchaja e glupavo.
Ako go obiknesh shte budete zaedno i tolkoz. A ako ne stava ili shte budete priateli ili shte se razdelite.
V luibovta e taka - nishto ne e zadulzhitelno. Nali zatova se vluibvame ?



Тема Re: мъжките сълзи са истинскинови [re: artista]  
Автор glupcho (пристрастен)
Публикувано06.10.03 10:58



прав си , но ето , че и порасналите понякога се чудят
пък и в крайна сметка нали всеки път е различно, няма правила, а тази случка ме накара да се замисля, да преоценя и усещанията, и поведението си, и ми даде хубав урок , че в тази работа няма научаване...няма значение колко и какво имаш зад гърба си...все тая...винаги има начин да ни пипне неподготвени и то тъкмо , когато сме си казали "край този път знам как!!!!"




Тема Само при едно условие!нови [re: glupcho]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано06.10.03 18:03



искам част от съдържанието за мен

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема Re: егоизъм ли е?нови [re: glupcho]  
Автор musovir (handsome)
Публикувано06.10.03 23:11



ти наранена !!!
(смях)
не може да бъде...???
чак почвам да се кефя...
то не е като да се запознаеш на обед и да се разделиш вечерта сл;ед поредната торат и секс...
после истински ли били сълзите...

тъпо... от теб... тъпо...


животът е един да не го пропиляваме...

Тема Re: егоизъм ли е?нови [re: musovir]  
Автор glupcho (пристрастен)
Публикувано07.10.03 11:29



слушай сега да ти обясня, не че заслужаваш обяснение...дори не заслужаваш да се обръщам към теб и от уважение към друг човек до сега не съм го правила, но ти си нахален, тесногръд и за съжаление не много умен
на твое място никога не бих си позволила да се обадя повторно след простотиите , които ми насипа преди време, както ми бе обяснено уж в пияно състояние....пиянството за мен не е оправдание, но тогава се опитах да ти кажа какво мисля с кротки думи, ама ти не разбираш ни от дума , ни от случки
тъй че още веднъж те моля, ако изобщо можеш да погледнеш по-далече от собствения си нос , не се занимавай с мен...нямаме какво да си кажем
ДА аз бях наранена много жестоко, но не от плиткоумни тъпаци като теб...просто нямаш класа, пък и не ме интересуваш ,а хората могат да бъдат наранени само от тези на които държат...
бях наранена от самия живот ...ПОЧИНА близък човек, много близък и Човек ама ти изобщо нямаш идея какво е това с главна буква, никога не си срещал, камо ли да те е наричал ПРИЯТЕЛ.....да , бях наранена , но само у такъв като теб това може да предизвика смях
толкова по въпроса
разкарай се, че ми писна да ти слушам глупостите



Тема Re: Само при едно условие!нови [re: KlD]  
Автор glupcho (пристрастен)
Публикувано07.10.03 11:54



ок, съгласна, ще го поделим



Тема Такива момичета харесвамнови [re: glupcho]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано07.10.03 13:02



Винаи съгласни и никога "НЕ" за отговор
Давай адреса да ти изпратя подаръка

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема Re: егоизъм ли е?нови [re: glupcho]  
Автор musovir (смразяващ)
Публикувано08.10.03 14:34



странното е че ПРИЯТЕЛИТЕ ТИ като опознаят те напускат... а колко надалеч мога да гледам... много... и от уважение към същия човек... просто си затвортих очите... а и понятието ти заа приятелство е малко изкривено.
съжалявам за човека който е починал.... не го познавах... но говоря за теб ако си разбрала какво искам да кажа ... не намесвам непознати... колкото и да не можеш да проумееш... пък не те карам да четеш нали... ти сама си избираш


животът е един да не го пропиляваме...

Тема Re: егоизъм ли е?нови [re: musovir]  
Автор glupcho (пристрастен)
Публикувано08.10.03 16:40



нещастник!!!!!!!!!!!!!!
когато съм по-свободна ще те посъжалявам малко.....някой друг път
айде , че сега ще ида да съсипвам някой друг, с теб вече приключих




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.