Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:35 19.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема как да потъпянови  
Авторsavsem zagubena (Нерегистриран)
Публикувано18.09.03 16:42



Възникна следния пролем: имах не лоша връзка с един мъж.
По разни причини тя поприключи.
Сега , обаче, не мога да се справя със следното: аз не мога все още да погледна на него като на добър приятел и не знам дали някога ще мога.Той пък иска да останем приятели , защото по някаква си причина( той си я знае) е решил , че ме харесва като човек.
Да ама на мен ми е още болно и се опитвам да му обясня , че е по-добре да не се виждаме сега, а и за по-дълго, за да мога да преодолея и желанието си да съм с него и нагласата си към него, която трябва да е много различна от досегашната.
Да, но не разбира той това и си настоява да се чуваме и виждаме. Доста пъти му отказвах виждане, тази сутрин включително, но после пак ме спипа тук в нета.
Опитах да не отговарям, но не можах...хем ми се иска да съм с него, хем виждам, че само стърадам от новата ситуация, хем ми е жал като го чета ....как си плаче кротко.
Какво да го правя?



Тема Re: как да потъпянови [re: savsem zagubena]  
Авторcъвceм зaryбeнa (Нерегистриран)
Публикувано18.09.03 16:43



уф..извинете ме за пропуснатата буква , ама нещо ми се е скапала клавиатурата



Тема Re: как да потъпянови [re: savsem zagubena]  
Автор pokahontas ()
Публикувано18.09.03 16:49



edno moga da ti kaja s absoliutna sigurnost - dokato ima6 takiva 4uvstva kym nqkogo, ne moje6 da si priqtel s nego, govorq ti ot sobstven opit.
dori i da re6i6 da opitate, tova opredeleno nqma da e iskreno priqtelstvo, a po otno6enie na teb 6te si e jivo my4enie. daite si vreme ne6tata da se utalojat i togava moje i da se polu4i. v momenta edno ot biv6ite mi gadjeta e nai-dobriqt mi priqtel. tova moje i da ima ne6to ob6to s fakta, 4e toi si be6e takyv i predi da stanem gadjeta, no taka ili ina4e ni be6e nujno mnogo vreme sled kato skysahme, predi da vyrnem predi6nite si otno6eniq!
kysmet, kakvoto i da re6i6!!!



Тема Деликатна ситуация!нови [re: savsem zagubena]  
Автор Cвeтocлaвa (сълза)
Публикувано18.09.03 16:51



......хрумват ми няколко варианта...при някои от тях болката е малко в повечко...в други пък рискуваш да дадеш напразни надежди ( макар че не разбрах, кой се е отдалечил пръв и по чие желание сте се разделили окончателно)...Но решение си има и не е чак такава катастрофа повярвай ми, но аз определено не вярвам в приятелството след приключване на връзки с интимен характер....

До кога.....


Тема Re: Деликатна ситуация!нови [re: Cвeтocлaвa]  
Авторcъвceм зaryбeнa (Нерегистриран)
Публикувано18.09.03 17:35



Ами да и аз така мисля, не става приятелство от това.
Но не мога да го накарам нито да се откаже от приятелтвото, нито да върне нещата в предишното състяние. Което , пък вече казва, че края на връзката не е по мое желание.
Така че всякакви идеи ще са от полза.



Тема Само гледайнови [re: cъвceм зaryбeнa]  
Автор Caustic (bomb)
Публикувано18.09.03 19:09



да не е изтъркания номер със секс-приятелството

Що изобщо не го пратиш да пасе - директно и накратко! Като толкова те харесва като човек що е прекратил връзката ви... Бла бла!

!?


Тема Re: Само гледайнови [re: Caustic]  
Авторmishi (Нерегистриран)
Публикувано18.09.03 19:16



ami da, taka e. kakvo e tova- hem te haresva kato chovek, hem ne iska da e s tebe. ide mi, doide mi.. i taka do koga? jivota e kratuk! dai si vreme da ti mine, prez koeto spored men ne triabva da ste priateli, i dai shans na druga liubov. pojelavam ti uspeh!



Тема Re: как да поСтъпянови [re: savsem zagubena]  
Автор1.44 (Нерегистриран)
Публикувано18.09.03 19:25



Приятелство. Глупости. Това е нежният начин някой да не бъде интимен с теб. Няма как телата ви да са били едно и после да си разправяте клюкините. Типа просто иска да си останете "приятели", защото просто не желае да враждувате. Както и не желае да бъде в интимни отношения с теб. Знам, че е грозно, но в подобна ситуация няма друго решение. Приеми "приятелството". Тъжно е, но няма друг избор. Не ми се влиза в спор, но този човек малко или много те е използвал. Теб или тялото ти, сама си прецени. Една връзка е повече емоционална, отколкото физическа. За теб остават емоциите. Не ми е приятно да ти го казвам, но това е "стар трик". Идея си нямам до колко се разпростира опитът ти, но това е едно добро начало да видиш хората в "цялата им сила". Изглежда този тип има опит с жените. Най-обезкуражаващо е да си "просто приятелка". Моята "бивша" също звъни. Чувствам се като сушена риба, която се яде през зимата. Но, писах за това. Шибани мъже има шибано навсякъде. Я се стегни и просто продължи напред. Това е софистика. Някой да изтича и да ми даде определение за напред и назад.
Само мога да ти пожелая:
Любов, какво друго?



Тема eto tova me otvurshtava v jeniteнови [re: savsem zagubena]  
Автор Spiro-pirona (Кьрьк)
Публикувано19.09.03 07:25



nereshitelnosta,budi reshitelna moito momiche,budi akto men,bez d amu msilish mgnoo ziamsh reshenie,hich ens e zamisliai,geldai sebe si ne hroata,horata sa za emocionalno i fizichesko udovolstvie,trebva si regoistka.toz vuosbhte en go gledai sulzi muzli,nema zabrai go shtoms tradash,nameri drug.neka si reve,budi kategforichna,ako otlagash razdialata okonmchatelno,samo si propiliavash vremto akto sushtevremenno otejniavash polojenieto i na dvama vi,ne gubi vreme jivota e kratuk

navedi glava zashtoto prelitat nisko s kol'loto


Тема Re: как да потъпянови [re: savsem zagubena]  
Автор kal (a-taka?)
Публикувано19.09.03 07:42



e tva si e standartna situaciq - deistvai po izpitaniq metod - obqsni mu che ne jelaesh da imash kontakt za izvestno vreme s nego ako te haresva kato chovek shte razbere.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.