Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:03 27.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема какво са женитенови  
Автор vantage (пикла)
Публикувано17.08.03 20:29



Признавам,че винаги съм имал проблеми в дамско общество.И то доста големи,тъй като се страхувах много от жените.Подозирах,че те са същества,които със своята нежност и очарователна външност искат да си подсигурят живота и да завъртят главата на някой мъж,за да го заведат по венчилото.Опитът на милиони мъже от всички възрасти ясно говори,че в съпружеския живот има нещо страшно.Както индийският заек,когато отиде на водопой,попада в гърлото на крокодила,тъй и мъжът бива погълнат от жената и бива прегазен,смачкан,разстрелян!А когато не успее да стори това,онова ехидно същество го инквизира с тенджерите си,с блудкавите си манджи и с какви ли не други средства за бавна смърт.Неговата необикновена нежност преди сватбата се превръща след това по-най малкия повод в истински бяс,в безмилостно опустошаване на кухненските съдове,в страшни гонения на съпруга,който изпитва мъките на първите християни... В началото тези лукави същества се правят на много мили,разумни,изпълнени с любов.Гласът им омеква от вълнение,те ви прегръщат и целуват,щом им падне сгоден случай и вие се хващате на тяхната благосклонност,на целувките и прелестното интимно стисване на ръката,на онзи техен чаровен поглед,пълен с коварна доверчивост и залепвате като муха на мухоловка.Оттук нататък лошо ви се пише.Така залепнал ви закарват в църквата и гоненията на първите християни са нищо с онова,което после ще изпитате. Сладките погледи стават сърдити,вместо целувки ви гонят от кухнята,когато пушите.Онова крехко създание започва да ви нарежда как да се обличате,тропа с крак,скърца със зъби,прави физиономии, като че ли иска да ви глътне,трепери от ярост,щом ви погледне и хвърля всичко,което му попадне под ръка.Нежното създание ви псува като каруцар и същевременно си мисли, че сте се оттървали леко,след като не ви е стъпкало на място с малкото си краче.Врича се,че рано или късно ще ви види сметката,тъй като запръжката е загоряла и вие твърдите,че не бивало да се слага в супата.Вдига шум до бога,когато навън е кално,плаче и беснее,защото обувките ви са изкаляни.Оставя ви половин час да си бършете обувките в изтривалката,за да не окаляте кухнята, а като отвори,виждате че целия под е в сажди и пепел,защото преди един час е идвал човек да оправи печката.Това варварско отношение ви нервира и не знаете какво да кажете, а в този момент тя се нахвърля върху вас,че не казвате какво ново има в службата,на улицата,по света.И тъй като току-що ви е наругала,промърморвате: - Но,мила,та аз не знам нищо... Тогава тя започва да тропа с крак,да се ежи като котка,да скача,да си удря главата в масата(но не в ръба),разбира се,така,че да не я заболи,отваря вратата и вдига страхотен шум,за да разберат всички съседи,като при това ви изкарва негодник без капчица съвест,позор за човешкия род. После ви казва,че изобщо не я обичате и чака да я молите за прошка,и плаче,и си скубе косите,раздира си блузата,и иска да и купите три нови и пак гюрултия и викове,че това е цигански живот при тези отношения,които ще се оправят едва когато скочи от прозореца.Отива към прозореца,но вие не се помръдвате.Тя се връща обратно и крещи,че сте коравосърдечен,че искате смъртта й и само чакате тя да умре,за да приберете оная мръсница. - Коя мръсница,мила? Тя,разбира се няма да ви каже името,което не знае,на оная,която съществува само във фантазията й,и изведнъж се прави на изоставена съпруга и крещи,че всички мъже са негодници,способни само да тормозят жените си(аз съм жив пример ха-ха!),които са им отдали всичко,което имали и било позволено.При тези думи започва да се облича и да ви заплашва,че отива при майка си и при баща си и че ще продаде мебелите,че те са нейни и започва да ви хапе,да ви удря плесници,да ви плюе в лицето,накрая хвърля по вас кофата със саждите и надава страшен вик,че не обръщате внимание на външността си,че в този вид не можете да се покажете пред хората и повтаря:"Боже,защо съм още жива!".Окайва се,че се е родила,а вие казвате на този звяр "мила"!!! И когато всичко най-после утихне,тя ви инквизира цели три дни с ядене от доматен сос или някое друго,което не обичате,готви ви всеки път онова,което и през ум не ви е минавало и което не можете да гледате. И се държи с вас като с провинило се куче,а в същото време си подсвирква като селянин и през пет минути избухва в плач.Когато се връщате от работа или от друго място(кръчма),гледа тъжно,ходи като мъченица.Говори с въодушевление за гробища,за умиращи надежди за щастие,споменава за някакъв мъж,който я поздравил,когато отивала да пазарува,и очите и светят при думите,че бил рус или чернокос.Обича да говори винаги за противополовжния на вашия цвят коса и брада,най-накрая втренчва поглед във вас и възкликва:"Пфу,ти започваш да оплешивяваш,гади ми се от теб!"- и ви прасва с чинията. Такова е мнението ми за жените.

не е лошо...гадни кучки сме си и тва си е...

запазена за възрастта си...


Тема 10хнови [re: vantage]  
Автор Дoн ПъpдOн™ (у клубъ)
Публикувано17.08.03 21:09



... самО,че аз шъ призная за супер жена тая детО мъ излъже да се бракувам за неЯ



Тема що?нови [re: Дoн ПъpдOн™]  
Автор vantage (пикла)
Публикувано17.08.03 21:14



аз пък съм на мнение, че трябва да е много проста начи...
нищо лично, не заради теб, просто не вярвам в институцията на брака

запазена за възрастта си...


Тема Re: що?нови [re: vantage]  
Автор Дoн ПъpдOн™ (у клубъ)
Публикувано17.08.03 21:24



... добре де какво е бракъ за тебе?
... щОто за мене е един дОговор между мъжъ и женатъ с цел да пОстигнатъ нещО заедно ... нещО катО две фирми акО обединятъ ще пОстигнатъ пОвече вместО акО действатъ пООтделно



Тема чакай ся,нови [re: Дoн ПъpдOн™]  
Автор vantage (пикла)
Публикувано17.08.03 21:34



начи принципно, за да се получи тва което казваш изобщо не е нужен подпис в гражданското или глупава църковна церемония...
какъв е смисъла да се жениш?респективно омъжваш...
същото може да се постинге и ако просто живеете заедно, не виждам смисъл от усложняване на ситуацията.
договора си е договор, устните договорки(когато са от сериозни хора) също са достатъчно добри

запазена за възрастта си...


Тема щОто ...нови [re: vantage]  
Автор Дoн ПъpдOн™ (у клубъ)
Публикувано17.08.03 21:36



... акО нещО шъ гО праиш щО да не е катъ при останалите?



Тема ама начинови [re: Дoн ПъpдOн™]  
Автор vantage (пикла)
Публикувано17.08.03 21:40



що да вървя с някое конкретно стадо?
ми неща да се женя и тва е, глупост голяма е според мен...
ся, не казвам че никога няма да го направя, не се знае нищо, но все пак...
освен тва съм едно такова ръбато, та не приляган почти никъде...
начи шма изгонят от всяка уважаваща себе си група "останали"...
та отчасти и съм принудена да си вървя самичко, или в краен случай(ако намеря) с такива като мене


запазена за възрастта си...


Тема Re: ама начинови [re: vantage]  
Автор Дoн ПъpдOн™ (у клубъ)
Публикувано17.08.03 21:43



... абе ти търСи,а катъ намериш пОдходящ за тебе не се церемОни ами гО хващай така кактО си писала у тематъ ... щОто истинатъ е една,че сега мОже да си запазена за възрастъ амъ времетО си тече,катъ синьото мОре и гОдинките натежаватъ и акО сега имаш пОтенциялъ да омайваш с тялО и мутра тО след време и тва няма гО имаш



Тема Re: ама начинови [re: Дoн ПъpдOн™]  
Автор vantage (пикла)
Публикувано17.08.03 21:47



добре де, общоприето е, че трябва да се жениш/омъжваш. ама че тъпо.
ми неща, кво от тва..
ще стана една от старите моми дето мязат на вещици, гледат по петдесетина котки и плашат малките деца

запазена за възрастта си...


Тема Re: ама начинови [re: vantage]  
Автор klmnop (непознат )
Публикувано17.08.03 21:51



и докога така?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.