Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:02 19.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Въпрос към мъжката частнови  
Автор eM™ (professional)
Публикувано22.08.03 13:18



Може ли някой да ми обясни (че нещо не ми е много ясна) следната ситуация. Момче и момиче (респ. мъж и жена) са някъде сами. Не говорят. Той й е казал: "Постой така, не говори, искам да те погледам!". Гледа я, това може да продължи с минути, в очите му тя може да прочете каквото и да е, но никога няма да е сигурна какво точно гледате в този момент. Та въпросът ми е - какво точно гледате в жената, удоволствие ли е някакво, търсите ли нещо, какво е усещането, какъв е мотивът.

Редактирано от eM™ на 22.08.03 13:20.



Тема Re: Въпрос към мъжката частнови [re: eM™]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано22.08.03 13:23



иииии Брат Пит е за тая тема, така хубаво е погледнал на снимката

от твоята тема направо лъха на тежък мъжки парфюм ама нейсе, да допуснем че си жена

ако си , щеше да знаеш че единствено в погледа му можеш да прочетеш истината
ако не неговата за теб, то твоята за него, защото ти ще прочетеш там твоите мисли и усещания за неговото отношение към теб

а това никак не е малко

все нещо вярно има


Тема Малкото момиченце, което се показванови [re: eM™]  
Автор TиM oT диM™ (Toff gay)
Публикувано22.08.03 13:26



от зеницата! Знаеш ли колко красота има във една сълзичка събрала се в очичките ви!

Ако ми кажеш още веднъж I need you, щи счупя главата


Тема Re: Въпроснови [re: Lora_C]  
Автор eM™ (professional)
Публикувано22.08.03 13:26



Аз не искам моите мисли и усещания - с тях, слава богу, съм много добре наясно. Искам да знам в техните глави какво се случва. Ех, ако можех само за 10 минути да съм мъж.

P.S. А и досега никой не ме е убедил, че съм мъж.



Тема Re: Въпроснови [re: eM™]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано22.08.03 13:31



ха, че кой не знае какво се случва в мъжките глави като те гледат

ама е за съседния клуб


и със сугурност трябва да знаеш че не искат само да си говорят за него

все нещо вярно има


Тема Re: Малкото момиченценови [re: TиM oT диM™]  
Автор eM™ (professional)
Публикувано22.08.03 13:32



ОК, да приемем, че той вижда красота. Обаче като жена мога да кажа, че много пъти се чувствам адски embarrassing и се чудя защо той продължава да е така втренчен в мен, не вижда ли другото...



Тема Това става банално вече!нови [re: Lora_C]  
Автор TиM oT диM™ (Toff gay)
Публикувано22.08.03 13:33



не мислиш ли? Не знам само, като като поканя някоя на кафе, след 20 минута ми се задава въпроса, за секс, странно, а?

Ако ми кажеш още веднъж I need you, щи счупя главата


Тема Re: Въпроснови [re: Lora_C]  
Автор eM™ (professional)
Публикувано22.08.03 13:35



Наистина ли е само това? Ти откъде си толкова сигурна? Аз упорито не мога да го повярвям обаче. Не може красотата в отношенията да не съществува, не, не може.



Тема Re: Малкото момиченценови [re: eM™]  
Автор TиM oT диM™ (Toff gay)
Публикувано22.08.03 13:39



Защо ще се чувстваш неудобно, точно неудобството е една от причините двойката да няма това доверие, което трябва. В следващият момент в очите се виждат много истини, много пъти съм виждал лъжи, много пъти болка...........да види какво друго, очите говорят, говорят повече от всичко!

Ако ми кажеш още веднъж I need you, щи счупя главата


Тема Re: Въпрос към мъжката частнови [re: eM™]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано22.08.03 13:39



Udowolstwie e -ако щеш-Наслада!!когато си говорите-дори когатио си шепнете само"обичам те",мозъкът пак е зает с нещо странично,а човекът просто е искал да се наслади на всяка нейна черта от лицето й,от тялото й ,той се съсредоточава,концетрира и наслаждава н агледката,на това,че именно тази жена е с него сега:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.