Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:53 05.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема КАЖЕТЕ ЖЕНИ,КАКВО ТОЧНО ВИ ПРИВЛИЧА В ЕДИН МЪЖ?  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано22.08.03 09:20



??


крастотата?интелектът?(хехе)ПАРИТЕ?(айде,това отпада,защото е ясно:))скромността?!визията?всичко накуп?чувство за хумур?просто излъчването?сексът?
т.е.-взети поотделно тия компоненти са ли възможни да задържат вниманието ви върху един мъж по-дълго време,или трябва той да ги притежава на куп??
защото ,ако в началото ви е просто гот да си седите с него и да правите секс,не така стоят нещата,след месец-два примерно....
кажете жени-какво точно!
с какво ви впечатляваме,че да останете лонг-лонг тайм с нас.......

Редактирано от !HA-KOЙ-MУ-ПУKA на 22.08.03 09:51.



Тема Re: КАЖЕТЕнови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор eM™ (professional)
Публикувано22.08.03 09:34



Аре стига с тези дъвки де... много добре си наясно, че нещата са комплексни. По-добре питай защо хората обичат мусака - дали заради картофите, дали заради каймата, или може би доматите, или не - дали не са подправките.



Тема Аз не обичам!нови [re: eM™]  
Автор TиM oT диM™ (Toff gay)
Публикувано22.08.03 09:35



Лошо ли е това? Мусака де

Ако ми кажеш още веднъж I need you, щи счупя главата


Тема Re: КАЖЕТЕнови [re: eM™]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано22.08.03 09:38



OOOOOOOOOHHHHHHH,mi kato si naiasno shto ne kajesh?!Az da ne sum jena,che da mi e iasno
aman na4i
mi za kwo si prawish truda da "otgowariash "na postinga
spodeliza musakata-s mustaci ili bez-t.e.-s onowa gadnoto tam otgore



Тема Re: Аз не обичам!нови [re: TиM oT диM™]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано22.08.03 09:38



ti si genialen bro



Тема Re: КАЖЕТЕнови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор eM™ (professional)
Публикувано22.08.03 09:41



О, ама не се притеснявай и нервирай. То лошо няма да не си наясно. Не знаех, че така било и затова питаш...



Тема Re: КАЖЕТЕнови [re: eM™]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано22.08.03 09:43



"Аз съммъничко момчеееееееенце,с мъничко********"
айдееееее,мацке
я да те питам друго-дразниш ли се,ако се обърнат към теб с маце?Не, нали?щото па всички се правят на големите********иииииии се нервират до небесата



Тема "Прикача" се в групата, която сединови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор TиM oT диM™ (Toff gay)
Публикувано22.08.03 09:44



около масата, на столове!

Той е симпатичен, на визия!Като махнем пъпките и очилата, а и недобре избръснатия му от дясната страна бакембард.
Културен, мръдни натам, бе, или пък свий се натам, бе!
Тфа не го харесват бе, кви пиша аз :)
Значи трябва да направи впечатлени, примерно да спъне сервитьорката, да се извини, некфо етакова!
И да и помогне, да не си качва краката на масата, да не се оригва и да си чисти ушите редовно. Да не носи една фанелка цяла седмица, да си сменя чорапите, да не си търка цифките с ръкави или с покривката на масата! Да говори ясно точно и с определните думи, не да мънка и да се изчервява!

Ако ми кажеш още веднъж I need you, щи счупя главата


Тема Re: КАЖЕТЕ ЖЕНИ,КАКВО ТОЧНИ ВИ ПРИВЛИЧА В ЕДИН МЪЖ?нови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано22.08.03 09:45



4e ne6tata sa kompleksni - kompleksni sa! az lin4o ne moga da kaja edno edni4ko ka4estvo koeto moje da me nakara da sum s edin muj! No nqkoi ka4estva sa po vajni - intelekt, otno6enie kum men, otno6enie izob6to kum sveta, na4in na vuzpriemane na jivota i mn vajno- ob6ti interesi. Samo s krasota, pari ili seks ili dori vsi4kite na kup nikoi ne moje da me zadurji za dulgo vreme! No tova e samo li4no mnenie i kolkoto jeni po sveta tolkova i razi4ni iziskvaniq imat! Taka 4e ednozna4en otgovor nqma!



Тема Ъпсурт!нови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор TиM oT диM™ (Toff gay)
Публикувано22.08.03 09:45



бро

Ако ми кажеш още веднъж I need you, щи счупя главата



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.