Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:58 30.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема акО ...нови [re: vantage]  
Автор Vinnie Jones (™)
Публикувано19.08.03 00:16



... имаш удобна и нОв мОдел метла ... мОе да мъ повозиш да видя как е хаватъ от небесатъ



Тема Re: истината е,нови [re: vantage]  
АвторtheGhost (Нерегистриран)
Публикувано19.08.03 13:55



значи - за черното - съгласна съм ..само че си говорехме за варианта "на страха очите са .." тъй че там розовото е черно , а не обратното ..ок?

не си зависима от това...ако се чувстваш зависима ,а не искаш да си - значи то ти тежи..а опората не тежи - а крепи

дааа...виждаш ли - гадна съм ..гадна съм...ето затова ще бъда ужасяваща майка ..не ти ствсем не правиш предсказания


аз за 100 и 18 ти път ти повтарям че си симпатяга... не злодейка. . :о))) вземи прочети книжката "емоционална интелигентност" на даниел голман(има я наславейков-7 лв) ..и ще разбереш това което се опитвам да ти кажа ..а не ми се получава ок?



Тема poslednoнови [re: theGhost]  
Авторpak (Нерегистриран)
Публикувано19.08.03 14:04



за изпускам си нервите значи ->
емоционалните реакции които описваш - не са "дело" разума ... това разумно ли е - владееш ли се ..преценила ли си ? обмисляш ли когато скачаш да го удариш ...да го изпсуваш , когато се врътнеш рязко и бягаш преди да си решила напълно как да постъпиш (после когато обмислиш може да съжалиш ..)
това е моного интересна тема..кога умния е глупав , знаеш ли ... емоциите дали са нещо което контролираш съзнателно винаги..или? помисли си ..значи испускаш нервите - демек оставяш необмислената емоционална реакция да те завладее ..
има емоционален мозък(бадемовидно ядро)..има мислещ -те имат понякога отделни реакции независими..емоционалната изреварва понякога..
много е интересно това..поне за мене...
амигдалата (бадем.ядро) си има собствена памет ... сравнява да кажем събитието с онова което е записано там..ако nameri сътветствие -понякога заучената емоционална реакциия може да се наложи светкавично , преди още по бавния мисл.мозък да е събрал инфо от всички звена...и да отреагирал

четох например че това е жизнено важно било за оцеляването ,знаеш ли .. мислещия се е развил в процеса на еволюция от емоционалния мозък ..и така на татъка …много странна разбота – автора на книгата в която го четох -Д.Г (и това и много други неща бтв) изказваше становище че днешния човек действа с емоционалното ядро на праисторически човек едва ли не .. тогава предполага сереакцията да удариш ..да се скриеш е била наистина жизнено важна – но днеска се изисква много по висш контрол на тези реакции, което не винаги се удава обче…а най тъпото е човек си казва – като изпсува /удари/ и тн– е не , трябва да разпускам от време на време…


ето ти една случка (от тази книга е) - ако в 3 да речем , през ноща докато спиш от гардероба до теб падне нещо тежко и създаде шум от който да се събудиш - коя ще ти е първата реакция ? ще скочиш от леглото и ще избягаш.. примерно ще предположиш че тавана ще ти падне на главата ..и си в опасност от това - затова без да си разбрала какво е станало дори - мигновенно ще подскочиш и ще се отдалечиш пт това място...
едва после ще тръгнеш да размишляваш ..нали ?

книжката е наистина много интересна - сериозно - прочети я ..и ще разбереш това което аз се опитвам да ти опиша сегаа

ок ?



Тема какво е жената, която описвашнови [re: vantage]  
Автор Dew-drop (съзерцателка)
Публикувано19.08.03 14:05



психично болна

или най-малкото: жена, изпаднала в нервен срив.


всичко си идва на мястото, когато проумеем причините за него.
иначе - бъркотия.




Тема Re: какво е жената, която описвашнови [re: Dew-drop]  
АвтортxeГXOCT (Нерегистриран)
Публикувано19.08.03 14:32



а може би заблудена ...объркана ...с грешни приоритети ,ценности...
или наранена...безсърдечна - в черупка..и какво ли не

за да се разболее 4ак си мисля - трябва да се натрупа в душата това ..да те травмира , или да те покоси рязко и много много силно ... а пък някои са по-предразположени също - примерно имали са тежко детство,или живеят в "сега" в такива условия .на стрес ..на истерики..по нервни са от други... по лесно се поддават на паника примерно ..на страх ..или на агресия - на някои направо от вътре им идва
и не знаят какво да направят срещу...нали ..когато ..

страшна работа... виждала ли си го ? ...

... една добра дума .. една прегръдка и "разбирам те" толкова помага

а вместо това - какво получават...
мен ми е жал..много жал ..
уж сме хора а всъщност ..не съвсем а?




Тема Re: истината е,нови [re: theGhost]  
Автор vantage (пикла)
Публикувано19.08.03 15:08



добре ок, не ми се спори по такива теми в момента...най-малкото щото кашлям и ми тече носа...:)

обвързаността с нещо е и зависимост от него, няма значение дали се грижат за теб или ти си отговорен за нещото...
при всички случаи трябва да се съобразяваш много.

пак казвам, не правя предсказания, а казвам най-вероятната ми реакция към така поставения проблем...
защо го приемаш като предсказание?
може би защото си си наумила, че трябва да е така?:))

какво общо има "емоционална интелегентност"?

запазена за възрастта си...


Тема Re: акО ...нови [re: Vinnie Jones]  
Автор vantage (пикла)
Публикувано19.08.03 15:12



ндам..двуместна, 400 конски сили


застрахован ли си?

запазена за възрастта си...


Тема мче аз веченови [re: Vinnie Jones]  
Автор vantage (пикла)
Публикувано19.08.03 15:17



писах веднъж вчера:))

ама ако ме надценявате а?
но какво пък..не обичам модератори, които си вършат работата наполовина...още повече такива, които баннавт без реална причина:)))
така че...там съм:)

мноо комплименти, мноо нещо:)))исчървявъм са:))

запазена за възрастта си...


Тема не, нонови [re: Mиpaж]  
Автор vantage (пикла)
Публикувано19.08.03 15:19



очевидно доста съм пропуснала непознавайки я...
ще ни уредиш ли срещичка?:))


запазена за възрастта си...


Тема Re: не, нонови [re: vantage]  
Автор Mиpaж (познай...)
Публикувано19.08.03 15:26



и аз щях да те помоля за същото, надявайки се, че вече се познавате...
може да се помисли по въпроса, но това ще си бъде чиста проба специализация...

{{{ Don't listen to what I say; listen to what I mean. }}}



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.