Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:14 30.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: какво са женитенови [re: Meчтaтeлят]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано18.08.03 02:07



oops, аз го написах за авантаджийката но погершка съм кликнала на теб

от малък такива неща не можеш да знаеш такива лоши жени няма, ние сме едни страдалки

много тормоз, много нещо,

но

някой ви намираме цаката

сега ако познаеш е коя е , евала ти казвам

все нещо вярно има


Тема Re: какво са женитенови [re: Lora_C]  
Автор Meчтaтeлят (Луд за връзване)
Публикувано18.08.03 02:13



айде айде.. много страдате много нещо.. дрън, дрън.. кой се ще лъжеш - мен ли? ... жените не се сте такива за каквито обичате да се представяте... имам си доста работа с нежния пол и съм не малко запознат с голямата част от номерата и хитростите... нищо че продължавам да се правя на глупав и да се връзвам на тях... ама това като съм в добро настроение...
цаката ли... всеки си има слаба място.. въпроса е да си достатъчно можещ за да го намериш... после е лесно.. ако знаеш какво да направиш хи хи :-))
живота е игра...

Повярвай на невероятното за да сбъднеш невъзможното


Тема Re: какво са женитенови [re: Meчтaтeлят]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано18.08.03 02:23



доста женички страдат-това сериозно от слабохарактерието си, но мъжете такива ги харесват

т.е. харесват се подчинителните, добрите, кротушките, работливичките мравчици, невзрачни но поне в къщи и сигурни

всеки си има слабо място, но има и универсални

все нещо вярно има


Тема Re: какво са женитенови [re: Lora_C]  
Автор Meчтaтeлят (Луд за връзване)
Публикувано18.08.03 02:28



както казва един приятел който иска нещо да си се пребори за него в крайна сметка.. аз си искам свободата - извоювал съм си я.. искам си независимостта - напът съм да я постигна... а който не може да има това което иска - негов си проблем...

Повярвай на невероятното за да сбъднеш невъзможното


Тема Re: какво са женитенови [re: Meчтaтeлят]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано18.08.03 02:38



та за свободата

каво е свобода?
обичаш палачинки...правиш 100...( винаги съм искала да изям 100 наведнъж) всичките за теб и ядеш до пръсване, кеф ли е? не!

искаш да си висиш във ваната 5 часа, няма кой да ти пречи, докато не се сгъгричиш не излизаш-кеф ли е? не!

искаш да си слушаша музика на макс ,каквото искаш ,колкото пъти искаш ...няма кой да ти пречи..... ама ти гръмва главата-кеф ли е? не!

по-големия кеф е , да иамш точно 1 свободен час на спокойствие и тогава

пълниш ваната, надуваш касетофона и грабваш палачинките и се гмуркаш

ААААААААААААА, кеф, цял час, блаженство




само като си страшно гладен всичко ти е вкусно

все нещо вярно има


Тема Re: какво са женитенови [re: Lora_C]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано18.08.03 02:43



това май съм го писала вече , щото все ми се иска да го направя

ама аз като имам 1 час и давай тука в дир-а


ама будала съм и аз ама

все нещо вярно има


Тема Re: какво са женитенови [re: vantage]  
Автор ncuxonaT (комтюторджия)
Публикувано18.08.03 04:28



zvuchish mi kato edna bivsha kolejka ot universiteta, i ot neq sum gi slushal tiq. makar da gi znaeshe tiq neshta se omuji za kolega i sega go pravi na dve stotinki...
ama vse pak - dqvolut ne e chak tolkova cheren :))



Тема ma to ne e vinoven koito luje a koito e naivenнови [re: vantage]  
Автор belia angel (NEDOSTUPEN)
Публикувано18.08.03 09:49



ako si pich enma sda jenish nikgoa,sha jiveish bez brak,edion podpis ne iuvelichava ljubovta

ochakvai neochakvanoto


Тема Вантажченови [re: vantage]  
Автор Toни Coпpaнo ()
Публикувано18.08.03 14:40



Помагай! Почнах война срещу педалите и педофилите в клуб "Говорим си за секс"



Тема Re: на страха очите са големинови [re: vantage]  
Автор theGhost[responded..] (в рими)
Публикувано18.08.03 16:03



циник си ти ...да знаеш ..за което не те съдя ..разбирам те донякъде
патил романтик ,

обаче светът е шарен , как не си го схванал до сега ...не знам

тежко ли е ?..
(не е ли по тежко да се самоубеждаваш че Тя е гад ..или че примерно всичко е causa perduta още преди да си го започнал ...по детски глупаво е - който отказва да изтърпи нещо в името на друго - отказва да порасне ! ... )

страхливец....няма друго обяснение

и розите имат бодли , не го ли знаеш
ако тя не те разбира не би следвало да се обричаш ...но тя да не е една на земята... например моя жизнен опит психика желание и умение да общувам детство/поведение сега , , е много по различно от тая глупост (таква е ..не се мръщи!) която си написал ; защо работиш със шаблони - не ти ли стигат силите за повече ?


втора мама няма да намериш ...

усилие трябва да свикнеш да полагаш -> при хората знаеш ли..сееш днеска а жънеш след 10 години...след сумати време

не си Я срещнал навярно ...но с тази нагласа няма и да я срещеш скоро...та ти НЕ БИ Я ОЦЕНИЛ -каква е тая твоя ценносттна система - кое за теб стои на първо място си помисли , кое на второ и така...после помисли как изглеждат тези неща в реалността , външен израз- и се заеми даги изградиш или преоткриеш у себе си за да те намери човек който също като теб ГИ ЦЕНИ!

ина4е - кой би се заел да те превъзпитава ...кой ? да те убеждава до полуда..че не е това за което ти го змяташ

реално твоя поглед се дължи на много силни предразсъдъци по отношение на нещо , на силен страх който си придобил от някакви драматични спомени и преживявания от миналото и комплекси

виждаш хората такива каквито не са ..на страха очите са големи




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.