Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:50 29.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ще има продължение?нови [re: Lora_C]  
Автор kaldex (непознат )
Публикувано09.06.03 12:45



мдаа ма чашата си е пълна та чак прелива само дето на нея и писна да я пия и са я пие друг... а тва е гадно щото боли мамка му.



Тема Re: Ще има продължение?нови [re: Tedi]  
Автор kaldex (непознат )
Публикувано09.06.03 12:51



да така е донякъде.... въпреки че ми се е случвало да се уморя от връзка и след няколко месеца почивка да разбера че пак искам да съм с човека...аз на тва се и надявам за настоящите възможности... пробвах теорията "клин избива клин" обаче за сега не става - просто не го чуствам.. не е същото. за напред - дано да се случи



Тема А ти...нови [re: kaldex]  
Автор Dew-drop (съзерцателка)
Публикувано09.06.03 14:42



попита ли я?

"Умът е вратата към ада, а тази врата е желанието."


Тема Re: А ти...нови [re: Dew-drop]  
Автор kaldex (непознат )
Публикувано09.06.03 20:52



в началото я питах, но тя ми отговори че мислела че ще и липсвам и че ще съжалява че си е тръгнала, но в не се получило така а и било много гот откакто не била с м,ен....от което моеш да си представиш колко добре се почуствах и дали ми остана някво желание да я питам пак,,,



Тема Re: А ти...нови [re: kaldex]  
Автор Wildberry (mild©)
Публикувано09.06.03 21:22



Ама това твоето е синдромът на зарязания..На изоставения... То е на подсъзнателно ниво,гадно и кофти ти е,защото просто тя те е зарязала,а не зарад самата нея! Повярвай ми,така е. Тя иска да "опита " и нещо друго,явно... Ти не можеш,защото страдаш,че ти е била шута... Няма да си щастлив и да се върне! Как ще я приемеш,била нечия,принадлежала другиму Само за това ще мислиш,ще правиш сравнения,ще задаваш въпроси...Аз ти говоря от гледна точка на жена,зарязвана от мъж,който в последствие се върна с плач и молби при мен.. Е ,приех го разбира се,обичах го прекалено много. Ама после разбрах защо - не защото притежава страхотни качества,а просто защото ме е зарязал,и достойнството ми е плачело от обида... Мислела съм си,че това е единствения човек на земята,който мога да обичам...После съм се смяла с глас! Той си беше и си остана един нещастник,който си позволява да манипулира хората,да им се качва на главите и да продължава да вярва,че неотразимия му чар кара жените да припадат . Знам,че звучи злостно и обидено,но това се случи преди 10 години,и гарантирам,че всички емоции са ми притъпени

Така,че опитай малко по-трезво да погледнеш на нещата. Трудно е,почти неъзможно...Знам. Ти си я искаш нея . Каквато е,каквото и да е направила,само да е тя само да е то теб... Не ти трябва ,брато,ще ти мине след време,ще се присмиваш сам над себе си...И да се върне,не я приемай.
Ама няма да можеш...



Тема Re: КАк мислите ще се върне ли?нови [re: kaldex]  
АвторH. M. (Нерегистриран)
Публикувано09.06.03 23:03



Мисля че би могъл да й бъдеш доста досаден. Споко аз съм същия ама почвам да го осъзнавам.
И не бъди прекалено благороден. Тя си отговаря за себе си, ти гледай тебе.

(Мнението ми е осъзнато крайно в търсене на равновесие.)



Тема За да не повтарям същото,нови [re: kaldex]  
АвторDew-drop (Нерегистриран)
Публикувано10.06.03 09:00



по-добре послушай Wildberry и Н.М.

в случай, че вече си я питал и ти е отговорила отрицателно(особено по този жесток начин...), не виждам какво повече търсиш от нея?!

тъжно е, знам, трудно е,
но ще мине,
дори да не го вярваш

един ден,
просто ще се обърнеш назад
и както каза Wildberry
ще се изсмееш на собствената си глупост...

гледай напред

и успех!






Тема Re: А ти...нови [re: Wildberry]  
Автор kaldex (непознат )
Публикувано12.06.03 14:52



Мисля че ще мога. И преди ми беше гадна идеята и усещането за десетките мъже които са се потили върху нея...можеби тя правеше така че да не мога да го забравя... какво осрава за сега когато редицата е продължила бог знае колко след мене.И все пак тя си остава най-готининия човек който съм срещал надявм се да срещна друг. Мерси за съпорта и за съветите БТВ тва се отнася за всички отговорили.



Тема Re: Ще има продължение?нови [re: kaldex]  
Автор DareDevil (Hatred)
Публикувано12.06.03 15:35



Няма....но аз съм демон...не ме слушай....



Тема Re: не!нови [re: kaldex]  
Авторeлeнa (Нерегистриран)
Публикувано12.06.03 15:50



няма да се върне! ама, представи си само, колко други ще срещнеш!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.