Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:52 28.09.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема ЛЮБОВ В НЕТА-възможно ли е това...нови  
Автор тъжни oчи (насълзени)
Публикувано06.05.03 19:02



Толкова съм объркана и тъжна!Може би повечето от вас ще ме осъдят,но нека по-напред споделя с вас,разпилените си мисли...
Страхувам се,че съм влюбена/или съм на път да го сторя!/във мой стар познат от чата!!!Срам ме е дори пред себе си да призная,че интереса и влечението ми към него растат с всеки изминал ден...Господи,та аз си имам приятел,обичам го-той мен също!Заедно сме вече цели пет години и нямам никакво намерение да се разделяме!
Възможно ли е човек да носи в сърцето си чувства към двама души едновременно?И това на мен ли се случва?На мен...Аз,която съм толкова против изневерите-както сексуални,така и платонически...Не мога да спра да си мисля обаче за моя приятел в чата...Не знам дали това е някакъв вид влюбване,но факт е,че постоянно искам да си говоря с него,да споделям,да давам и получавам съвети!Той е перфектен в това отношение...Интересното е,че никога не сме се срещали,виждали сме се само на снимки и единственото,което сме правили е да разговаряме до зори!
Толкова ми беше приятно с него до преди седмица,когато той най-неочаквано ми сподели,че лудо ме обича,и че аз съм най-страхотното нещо в живота му...
Бях шокирана и уплашена,не исках да го загубя като приятел-толкова рядко се срещат такива!
Не знаех какво да отговоря,а той само ми каза,че не иска за нищо да се притеснявам,нещата ще си останат такива,каквито са били до сега...Просто искал да зная какво съм за него...
Най-страшното за мен е,че той скоро се ожени и имат малко и сладко момченце на 10 месеца!Казва ми,че обича жена си,но е луд по мен и никога няма да ме забрави...Също така знае за моят приятел и иска аз да съм щастлива със него!Не знам какво да си мисля за всичко това,но усещам,че у мен се пробужда някакво особено чувство на необяснима окриленост и съм много по-усмихната и весела от когато и да било...
Този човек вълнува сърцето ми и всеки път когато се чуем или когато се видим в чата аз съм много щастлива,но и уплашена...
Питам ви,приятели,възможно ли е да обичаш двама едновременно без това да наранява ничии чувства и да се чувствуваш щастлив?
Толкова съм объркана и толкова странно се чувствувам...Забравих само да добавя,че с този човек се познаваме от цели три години и половина!
Благодаря на всички,които ще ми дадат съвет и ще ме посъветват какво да правя и да правя ли въобще нещо....
БЛАГОДАРЯ ВИ!!!



Тема of prtostotii na fantazijata itнови [re: тъжни oчи]  
Автор Putkotroshach (kurvar)
Публикувано06.05.03 19:05



ave nenormalni lis te vie be kak shte s evljubish v nekuv internet,bolni mozuci,pusta tochilka za vas

iskash li da te ashladisam


Тема Re: of prtostotii na fantazijata itнови [re: Putkotroshach]  
Автор тъжни oчи (насълзени)
Публикувано06.05.03 19:24



не беше особено мил,но все пак ти благодаря за мнението!
А на въпроса ти:НЕ,НЕ ИСКАМ!!!Дано не се почувствуваш отчаян от отказа ми...
Бъди щастлив!



Тема ahahahahhaahaнови [re: тъжни oчи]  
Автор Putkotroshach (kurvar)
Публикувано06.05.03 19:29



mersi rojbo i ti budi shtastliva i se opomni,vitaesh v oblacite oshte.be az shto en sa vljubavm po interneta .Tui shie enshto za sekundi shi zichezne skoro,budi s gadjeto i tolkoz.Zapomni edno rpavilo ot staria don ''viangi pravi tova koeto ti haresva na TEB''

iskash li da te ashladisam


Тема ехнови [re: тъжни oчи]  
Автор himbeer ()
Публикувано06.05.03 21:29



Поzнавате ли се лично? Това може да оправи нещата

Иначе не zнам как допускаш такива неща. Не zнаеш и той как гледа на теб (особено ако не се поzнавате лично). Може да си се иzповядва ей така,щото чатите от мн. време, а и когато е пред РСто е по_лесно.
В нета много неща се иzкривяват да zнаеш



Тема Re: ЛЮБОВ В НЕТА-възможно ли е това...нови [re: тъжни oчи]  
Автор _ScorpioN_ (black)
Публикувано06.05.03 21:58



възможно е, казвам ти от собствен опит...ако искаш на мейла ще ти напиша моята история, че тук има много публика :)


~ScorpioN~
© Всички права запазени.



Тема Re: ЛЮБОВ В НЕТА-възможно ли е това...нови [re: тъжни oчи]  
АвторKitty (Нерегистриран)
Публикувано07.05.03 08:38



Наистина ти съчувствам... напълно ти вярвам... в същата ситуация съм, с тази разлика, че аз съм омъжената с деца, а той си има сериозна приятелка, с която ще се женят.... Помисли си добре кой от двамата обичаш повече - зная че е трудно да се определи, но помисли и реши. Аз за себе си съм сигурна кого обичам повече и именно там е проблемът.... Имай в предвид че ти си необвързаната и в този случай нещата са малко по-лесни за теб поне. Когато човек има деца всичко става много по-трудно..... така че най-важното е да решиш кого обичаш наистина и ако това е човекът от чата - кажи му го. В никакъв случай не оставяй нещата недоизказани - можеш после много да съжаляваш... ако е приятелят - много добре, бъди с него.
И знай - недей за нищо на света да съжаляваш за каквато и да е твоя постъпка!!! Каквото и да избереш да направиш ще е правилно.
Пожелавам ти успех



Тема ето ти мойта идеянови [re: тъжни oчи]  
Автор the_dude_78 (Hellraiser)
Публикувано07.05.03 13:23



сега вариантът с виждането е нож с две остриета!
може да не ти хареса и тогава вси4ко ще се оправи
ама ако ти хареса.........направо не те виждам
друго ако си достатъ4но силна ще го преодолееш!...........аз така имах залитане, но само толкова и за две седмици се върнах в нормалната писта. Даже установх 4е съм бил глупав да залитам по друга жена, добре 4е нищо не направих

Не насилвай нещата, просто вземи по-големия чук!


Тема Re: ЛЮБОВ В НЕТА-възможно ли е това...нови [re: тъжни oчи]  
Автор Koтka - AД (beauty)
Публикувано07.05.03 13:42



Недей. Това за интернетната любов е голяма заблуда - ако се видите, вероятността от разочарование е почти 100%.
Освен това... какво може да си помислиш за мъж, който се сваля с интернетки при наличието на малко дете? Този просто иска да те прекара. Не бъди наивна.

Aledar~


Тема Re: ЛЮБОВ -възможно ли е това...нови [re: тъжни oчи]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано07.05.03 14:07



Да се влюбиш в нет-а е все едно да се влюбиш в Брус Уилис заради персонажа му който много ти е харесал във филма който си гледала

и да очакваш като се видите да изиграете втора серия на
"Среща с непозната"

да ама НЕ

по-добре се влюби в Том Круз и като се видите

със сигурност ще можеш да сложиш заглавие на срещата ви

"Мисията невъзможна"-

You can lead a horse to water, but you can't make him drink



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.