Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:39 23.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Обяванови  
Автор vantage (пикла)
Публикувано24.04.03 16:31



Необразована,грозновата,с плешва къдрава коса, обича да носи противогаз и да кара трамвай.Търси добър,умен,красив,нежен,приятен и надежден джентълмен който да и топли краката в студените зимни вечери,защото не и се дават излишни пари за чорапи.за предпочитане да е околтист или култорист, нихелист, коафьорист или все пак нещо завършващо на -ист...
п.п.освен това във връзка с напредващата ми кариера на фолк-певица ще имам нужда от спонсори...
та волни пожертвования се набират на ежеседмичните срещи на клубовете на ППЗ(приют за приятно загорели) и ПКЗ(приют за крайно загорели)
п.п.с.за желаещите да се присъединят към директорските бордове на приютите, основният комитет ще порведе кастинг, чието начало ще бъде обявено във вестниците "Дейли нюз", "Дейли телеграф", "Таймс" и списанието "Паралели"
ы.ы.ы.с прискърбие съобщаваме, че конкурсът няма да се проведе поради липса на средства и отказ на Сливенския затвор да предостави на комитета поле за изява на негова територия
Q.Q.Q.очевидно е(за мен поне стана след като реших да си препрочета обявата), че съм пропуснала да спомена въпиющата нужда която имам от малко пухкаво кученце(попринцип би трябвало да върви с мутрата и мерцедеса/беемве-то/поршето и прочее), което да подскача весело около мен и да мога да си го подритвам като се ядосам...
моля да се съборазявате с последното изискване щото е ужасно важно и ако не е изпълнено ще връщам!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

запазена за възрастта си...


Тема Re: Обяванови [re: vantage]  
Автор the_dude_78 (ГАЗЯ НАРЕД!!!!!)
Публикувано24.04.03 16:46



ами ако беше писала с още правописни грешки можеше и д ате взема, ама явно не си достатъ4но тъпа



Тема Re: Обяванови [re: vantage]  
Автор злaтokoca ()
Публикувано24.04.03 16:53



Ох,скъпа,извинявай че се намесвам ,ама се почувствах съпричастна.

И аз съм запазена за възрастта си,чалгата е ми страст,а пък за младите,красиви,умни,богати и т.н. мъже направо умирам!

Имаш ли нещо против да се възползвам от обявата ти и да забърша някой отзовал се хубавец?
След като ти си избереш разбира се

Благодаря предварително!



Тема eee, kasmetнови [re: vantage]  
Авторse taia (Нерегистриран)
Публикувано24.04.03 17:01



mamka mu-znaeh si che zaradi edno pomiarche shte izpusna zhenata na zhiwota si.
pfuuu
besen sam znachi




Тема Re: Обяванови [re: vantage]  
Автор DTMF (лъжльо))
Публикувано25.04.03 00:29







Тема По-лошото ще е, че и тя теб.нови [re: se taia]  
АвторEsmeralda (Нерегистриран)
Публикувано25.04.03 03:54



При което и двамата или ще се задоволите, или по-скоро и двамата няма да се - от помиярче. Всеки - както сколаса да му се случи, миличък. С един и същи резултат. Незадоволителен. Та и все ще сте си двоица при което, де. Понеже всеки от вас винаги ще помни - точно с теб аз не исках така, както ми се наложи да мога, де, и както преди и сега и по-сетне. Поради помиярщина или гнусливост, все едно.

П.П. Абе я дай да боядисаме яйцата и да ги наречем по-шарени от ланшните по-добре. Че то празник иде тъй като. На добрината за пред хората. И напук на гнусотията край газовата камерка баси. Тъй Вутевоплевниковоизгорителна, та нахиленотопла поради щото. Най-хипотетично, де. Че той наследствено овратленият гъз повече вони, отколкото грее тъй като. Каквато и камерка да си напазарува с данъците ми и с преразпределението на залъците на африканските дечица. И на произведените си по списък, изповмеждувпрочем. Че то да ама не, тя прасковката по-далеч от корена си не пада без някакво движенийце тъй като. Било то и във вид на пенисопомръдване към пенисожелателност.

Според градинарите.



Тема da ta eba v ovcataнови [re: vantage]  
Автор don_Pablo (GODFATHER)
Публикувано25.04.03 09:12



adi marsh na selo

niakoi muje ne se kupuvat s igri,za vsichki drugi ima
eurocard mastercard


Тема Re: Обяванови [re: vantage]  
Автор DareDevil (Sad)
Публикувано25.04.03 09:55



Аз съм сатанист,карам "Карлсон",имам две мечета-кучета,мразя фолка(логично-сатанист и фол.....)-но ставам за спонсор,ама съм и красив-значи заради последното не ставам,нали!?

Icy


Тема Re: Обяванови [re: злaтokoca]  
Автор DareDevil (Sad)
Публикувано25.04.03 09:58



Избери мен-златокоске(мразя русия цвят!).

Icy


Тема Re: Обяванови [re: the_dude_78]  
Автор vantage (пикла)
Публикувано25.04.03 15:14



знаех си аз че нещо пропускам...ми ко обещая а се поправя???

запазена за възрастта си...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.