Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:04 11.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: А, не е друго е важнотонови [re: Esmeralda]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано01.05.03 16:51



Ти си ВЕЛИКА !

Звучиш ми като шеф на LTD "Съвести чистим всякакви"

You can lead a horse to water, but you can't make him drink


Тема li4no do bleikaнови [re: the_dude_78]  
Авторblambal4eto (Нерегистриран)
Публикувано09.05.03 15:42



ti li si guster4e? ako si ti prosto triabvashe da mi go kazesh, steshe da e po-lesno i za dvama ni



Тема hahahaha daeba luditeнови [re: blambal4eto]  
Автор don_Pablo (GODFATHER)
Публикувано09.05.03 15:45



az sum tvoito gushterche,.iskash li da pluzna do matkata ti

dona zabavia no ne zabravia!


Тема Re: Как да кажеш сбогом, без да причиниш болка???нови [re: bleika]  
Автор Mъpмopko (досаден)
Публикувано09.05.03 22:26



Че като го /я обичаш, защо искаш да казваш сбогом???

Тва некъв парадокс ли е?



Тема Re: Как да кажеш сбогом, без да причиниш болка???нови [re: bleika]  
Автор MAJKA (непознат )
Публикувано11.05.03 15:31



и аз имам подобен проблем.....но го обичам....... а знам, че всичко трябва да свърши.... и той ме обича.....или поне така казва......и аз мисля така, но приятелите ми ......най-близките - са на мнение, че ме използва....а аз си мисля, че не е така....но те ни виждат отстрани и твърдят, че любовта ме заслепява......иначе той се държи супер с мен опитвала съм да го зарежа.неведнъж, но той винаги успява да ме убеди да сме заедно .плаче, казва, че ще се самоубие и т.н



Тема Re: Как да кажеш сбогом, без да причиниш болка???нови [re: MAJKA]  
Авторh (Нерегистриран)
Публикувано12.05.03 02:40



ima li s kogo da budesh ako se razdelite?



Тема с еДин чек за 10 000 в зеленО ...нови [re: bleika]  
Автор ln Da Club ()
Публикувано12.05.03 04:54



... гарантиранО,че шъ пОлучи оргазъм от кеФФ при раздялатъ



Тема Re: ima li s kogo da budesh ako se razdelite?нови [re: h]  
АвторPAl (Нерегистриран)
Публикувано21.05.03 23:37



Kak nikoi ne se zamisli za tova po - rano!!!

Poritzania! :-))



Тема Не може без болка...нови [re: bleika]  
Автор Лютa Чyшka (колкото-толкова)
Публикувано22.05.03 10:53



И не са ми по вкуса разни дълготрайни агонии, само и само защото някой иска да ми намали болката. Ти не знаеш колко ще ме заболи, ако ми го кажеш (принципно, не че си го казла на мен де) Не си на мястото на този, който ще страда. В този смисъл е добре да внимаваш, защото от подобни хуманни черти в човешкото поведение, стават големи простотии - случвало ми се е. Сбърках и поне това ми остана, че лесно (да се има предвид след като положението е на късане) казвам сега "сбогом' и съм в състояние да приема фактите като пич, а не със сополи и сълзи да карам този, който ми тегли майната (образно казано) да се чувства виновен.

Това дали ще останете приятели или не - задължително ли е - за мен е малко извратено да държиш на това, щото ти ще си ангажирана с това че него го боли. Той ще се стиска, щото умира все пак да си край него и то необезпокоявана от промяна в статуквото... Ще се покъсва и от ревност, ако си с друг... Става лудница... Повярвай ми... В голяма част отношенията м/у мъж и жена след края на сантименталната им връзка са един компромис със самите обстоятелства... Болезнено е... Но не се мре от това...
Както някой бе споменал тук - Трябва да можеш да живееш и БЕЗ! Много ми хареса....

Поздрави и умната... Понякога в старанието си да спестиш болка, може да причиниш нещастие.



Тема Re: Как да кажеш сбогом, без да причиниш болка???нови [re: MAJKA]  
Автор Бapoнa (умопомрачено)
Публикувано22.05.03 11:03



Е на теб пука ли ти, че те "използва"? Ако не ти коства нищо, защо да не те "използва" по някакъв си свой начин, сигурно и обратното е валидно.
Ама ако щеш, го зарежи, дали ще е заради теб самата или чуждото мнение, пак няма значение. Пък и ще видиш дали ще се самоубие- ако го направи ще означава, че наистина те е обичал, ама си е ненормалник, а ако не го направи, то поне си е нормален тип, кво като не те обича повече от себе си, това си е в реда на нещата

Non omnes beati sunt, qui beati videntur esse/Не всички, които изглежда, че са щастливи, са такива/



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.