Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:42 11.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Как да кажеш сбогом, без да причиниш болка???нови [re: bleika]  
Автор aleyan (Мълчаливец)
Публикувано30.04.03 02:44



Е, няма начин! Да не причиниш болка. Ако те обичат. Ако не те - то е ясно - болката ще е ... друга. Както и да е. А приятелството след това - възможно е, но е трудничко.
Отлагането боли повече от раздялата. Особено ако се усеща.
Успех.

За да чуеш трябва да мълчиш!


Тема Трябва до сме добри, дори ...нови [re: bleika]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано30.04.03 03:50



когато трябва да направим нещо лошо.
Защо отлагаш? Връзката е изчерпана.
За твоето време - няма значение. Защо губиш времето на другия? И чувствата му?
Бъди добра и в лошото, моля! Скъсай. После ... ще се види.
Но не е нужно да оставате приятели. На другия ще му бъде по-лесно, ако продължиш да бъдеш лошия. Ако, даже, те намрази. По-лесен ще му е животът.

Бъди професионалист и в лошото. Направи го бързо, леко ... дори със стил и естествена грация.

Бъдете високи!


Тема А, само ако има поне един добър около себе си.нови [re: ABe]  
АвторEsmeralda (Нерегистриран)
Публикувано30.04.03 04:45



Ще му е по-лесен животът след лошотия, де. Иначе само ще му е по-малко живот. Както и след подхвърлена като на просяк добрина, впрочем.

П.П. Пък толерантността, която проповядваш, включва и право на другия за преценка коя връзка е изчерпана и на коя някой й налага да бъде изчерпвана, за да не се състои. Което всеки от връзкуващите се решава сам за себе си. Както и върху кого по-точно да стовари тъй или иначе избиващата от причинената от процеса на черпене от най-конкретни участници лошотия. Повечето от тях - с естествена грация, де. Само дето малко несъразмерна, та тромавичка, ама да не й придиряме на грациозността. Че да не вземе да ни споходи някой неин вирус, та да замязаме на нея понеже. На грациозността, де. Центрирала симетрийката си в пропорцията 1:1 вратле:долен низък гръб.

Според мен.



Тема Като хвърляш ези-тура на кого. Да го кажеш, де.нови [re: bleika]  
АвторEsmeralda (Нерегистриран)
Публикувано30.04.03 04:51



Според мен.



Тема Много странна форма.нови [re: Esmeralda]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано30.04.03 05:20



Послеписът е по-дълъг от изложението.
Не-е-е, не проповядвам толерантност. Говоря за нещо като излизане от патова ситуация.

А от това: "Както и върху кого по-точно да стовари тъй или иначе избиващата от причинената от процеса на черпене от най-конкретни участници лошотия. Повечето от тях - с естествена грация, де. Само дето малко несъразмерна, та тромавичка, ама да не й придиряме на грациозността. Че да не вземе да ни споходи някой неин вирус, та да замязаме на нея понеже. На грациозността, де. Центрирала симетрийката си в пропорцията 1:1 вратле:долен низък гръб.",

нищо не разбрах. Аз съм мъж и предпочитам да ми се говори в прав текст.
Само дето останах с впечатлението, че някой много те е обидил и не си надраснала чисто емоционалното оценяване на действията му. Дано скоро ти мине.
Може и да не съм прав. Дано.

Бъдете високи!


Тема Не съм съгласнанови [re: ABe]  
Автор cлънчorлeдka ()
Публикувано30.04.03 10:09



Какво място има тук категорията лошо Всеки иска да е щастлив и ако в едни момент връзката не удовлетворява единия от двамата, няма нищо по естествено от това този един да прекъсне тази връзка и да започне нова. И това по никакъв начин не обезценява връзката с предишния партньор - та нали всяка връзка, когато е достатъчно дълбока, те обогатява и те прави по-различен човек.
Не мога да си представя, че ако някога се разделим с мъжа ми, след всичко прекрасно което сме имали заедно, ще желая да го намразя и да го обява за "лошия". Абсолютно съм сигурна, че би ми било безкрайно мъчно че всичко е свършило, който и от двама ни да го е решил първи, но...никого нямам намерение да намразвам.
Да решиш че си се излъгал в човека с когото си бил и да го обявиш за "лош" е най-сигурния начин да обезцениш всичко хубаво, което си получил от него. Наистина има и "лоши", но случая според мен не е такъв - по всичко личи че bleika държи на този човек - уважава това което е, пука и за това как се чувства. И ако са достатъчно умни и двамата, могат дори да запазят нещо хубаво и занапред.



Тема чакай малко!нови [re: bleika]  
Автор Dew-drop (съзерцателка)
Публикувано30.04.03 10:11



обясни ми моля те какво значи:

"как да кажеш сбогом....??? но сбогом на любовта....??"

ако е Любовта, то никога не би трябвало
да можеш да й кажеш сбогом...

нима можеш да спреш да обичаш, когато обичаш?
това да не е някакъв механизъм?
натискаш копчето и край, любовта е изключена???

що за любов е това?
и тогава защо ще й казваш сбогом???

само не ми казвай, че искаш да кажеш сбогом на любовта -
искаш да кажеш сбогом на безлюбовието.

това е.

винаги ще боли, каквото и да кажеш,
ако си бил обичан...




There's a Universal justice and the eyes of Truth are always watching You.


Тема А, аз не се обиждам. Само зачерквам.нови [re: ABe]  
АвторEsmeralda (Нерегистриран)
Публикувано30.04.03 13:42



Рядко ми се случва, ама пък ако някой, на когото съм помагала, давайки му да ползва семейните ми реликви и прикривайки най-мълчаливо злоупотребите му с тях ми го случи най-крадливо и наповместо да ми се извини, най-арогантно ми удари шамар в публичен кенеф, за да се нахъси чрез това докосване за ефикасност в собствените си физиологични облекчения - то е за до гроб. Иначе няма как да порасна понеже.

П.П. Че то да си висок означава да си дългоправ нагоре тъй като. Не дълбоковкопан надолу.

Според мен.



Тема Re: Как да кажеш сбогом, без да причиниш болка???нови [re: bleika]  
АвторTedi (Нерегистриран)
Публикувано01.05.03 09:45



Naistina shte ima bolka, no e po-chestno da si kazhete tova, koeto vi muchi nakraia i da ne ostavat nerazgadani taini pomezhdu vi.
Az naprimer vinagi se razdeliam ot raz i ne protakam takiva dela, zashtoto kakto kazva Blaga Dimitrova "chovek go boli naj-mnogo ot izgubenoto s drugiia vreme" i mislia, che kolkoto po-malko e izgubenoto vreme, tolkova po-malko boli.



Тема А, нещо се е объркала. Боли повече от спечеленонови [re: Tedi]  
АвторEsmeralda (Нерегистриран)
Публикувано01.05.03 14:36



време с гнусен човек.

П.П. Та дали ще е рязко или постепенно, не е от значение. Важното е да се състои. С нечовека, с когото трябва да се състои. Раздялата, де. Че за да има среща понеже. На човек с човек. Че те срещите по гнусни места се боят да ходят, пък осмелят ли се, се озовават в кенеф.

Според мен.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.