Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:35 22.09.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема много ми е обърканонови  
Автор Djusy* (po3oBu4ko)
Публикувано26.04.03 15:55



..познаваме се от месец ..скоро стават два.Харесахме се и двамата от пръв поглед ,но момента до срещатата без останали хора бесхе след 4та среща.Стана случайно ..обадих м усе и той ми предложи да се видим ...само двамата.Висчко беше на 6..на следващия ден получих предложение за споделяне на вечерта ...на един купон ...изобщо не се замислих.На купона беше върха ..бяхме заедно ..цяла вечер беше до мен ..а по поведението му личеше ,че е "лапнал".
След този купон обаче в продължение на 3 седмици получавах съобщения ,че има проблеми ,че много иска да се видим .,,да не се сърдя.Супер мъчно ми беше ,защото много исках и искам този мъж.Стана така че той си при всеки мой смс правише предложение за среща и отлгаше.Последното беше за днес.До последно очаквах да се обади и да каже ,че не може...но явно беше дошло времето да се видим.Беше ми кофти ,а и не знаех какво да му кажа..той се извиняваше за всичко.Не му липсваше проява на интерес към мен ..закачаше ме ,гушкаше ме...Питах го (не бяхме сами имаше един приятел с него)има ли нещо ,което да го притеснява във взаимоотношенията ни..годините ми например (по-мъничка съм от него с не малко годинки)Но той твърдо отрече ..и изведнъж се изпусна каза"аз просто не искам сериозно обвързване "
Бях шашната засмях се ..а той каза" не ме слушай говоря глупости".
Никога не съм искала нещо сериозно от мъжете ...не искам и от него.Адски много ме харесва ..отношението му всичко говори за това.И изведнъж го плесна това.КОгато тръгнахме да си ходим ми каза,че ще се видим ...а аз знам ,че не мога да очаквам нищо ..дори да ми се обади защото го е страх.Казах му "хубаво " а той "защо говориш така ...."Предположи ,че може да се видим довечер на "АЛ.Невски" ,а аз пак го приех всеедно ме прави на луда.

Адски много ме привлича ,много ми харесва ..не искам нищо сериозно от него защото аз самата хвърча надолу на горе без да влагам нищо кой знае какво ..няма смисъл да му се обяснявам обаче.
Какво да правя.. ?
Как да го спечеля ,...да му докажа ,че няма нужда от този страх ..


Моето щастие с твоето име наричам,защото те има и аз те Обичам!!!


Тема Re: много ми е обърканонови [re: Djusy*]  
АвторЙoaннa (Нерегистриран)
Публикувано26.04.03 19:01



Ох, детенце, очевидно ти си хлътнала, а той не- даже може би си има и друго гадже, съдейки по високата му ангажираност.
Според мен имаш два варианта- или го зарежи, или се виждай с него от време на време, но без да си слагаш на сърце, когато не те потърси с дни. При всички случай, горе гребена- не прави чест на по-възрастен мъж, който е тръгнал да се ебава на дребно с някое по-младо момиче. Така че, що просто не му теглиш една (пуууу, че съм лоша в навечерието на Великден) и да си гледаш живота?

При всички случай, шеметна пролет ти пожелавам- я виж какво слънчице е изгряло!



Тема Re: много ми е обърканонови [re: Djusy*]  
Автор Питъp (ювигий)
Публикувано26.04.03 19:55



май никой от вас двамцата не знае какво точно иска

Бавно и полека Питър порастна с няколко века


Тема Re: много ми е объркано [re: Djusy*]  
Авторp... (Нерегистриран)
Публикувано26.04.03 23:26



Da ne e jenen i da mu e suvestno da izneverqva -i da si ostanete s haresvaneto amo....bqgai dale4e .........muj koito te iska znae kak da te nameri i da postigne svoeto. No toi ne e ....



Тема Ми не я обърквай още повече, де. То за жененитенови [re: p...]  
АвторEsmeralda (Нерегистриран)
Публикувано26.04.03 23:41



Господ е измислил разводите понеже. И им е дозволил да ги употребяват по няколко пъти даже дори.

П.П. Грехота е днес да й приковаваш вярата в доброто на човеците. Че след малко Христос ще е воскресен защото.

Според мен.



Тема Re: Ми не я обърквай още повече, де. То за жененитенови [re: Esmeralda]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано27.04.03 00:18



Znaeh si az che si nablzo-zatova ti kazah che niama problem s biletcheto
da ti kupia

a i mai ne to ti e problema?

Dnes shto taka rano ?

All wealth begins in mind


Тема ima za kakvoнови [re: Djusy*]  
Автор Иryaнa (Екзотична)
Публикувано27.04.03 00:40



Slushai, ima nqkoi muje deto sa na principa "Nqma da spomenavam 4e sym jenan (seriozno obvyrzan) osven ako izri4no ne me pitat"
Az taka se oparih jestoko i kogato vuzmutena zapitah zashto ne mi e kazal spokoinia otgovor beshe "ami ne si me pitala"
Ama beshe kusno da se vaikam shtoto bqh hlutnala jestoko.Toi beshe mnogo po-golqm ot men, pi4 otvsqkude i strashen 4arovnik ama ...
Tai 4e popitai za vseki slu4ei



Тема Мданови [re: Иryaнa]  
Автор cлънчorлeдka ()
Публикувано27.04.03 01:50



"пич отвсякъде, страшен чаровник" и... кръгла нула за всичко останало..



Тема А, няма защо да пита, то е ясно понеже.нови [re: Иryaнa]  
АвторEsmeralda (Нерегистриран)
Публикувано27.04.03 04:12



Женените са женени, а пък неженените - неженени. Хибридите се броят към неженените за удобство на обстоятелствата.

П.П. А пък многоженците все някой ден вземат някакво решително решение. Ако се позабавят - понамаляват шансовете си да е красиво. Решението, де. Че то ЕГН-то никому не прощава, ама най-вече на непритежателите му понеже. Как да ти го обясня, то е като разликата да си похарчил данъците на цялото народонаселение, за да живееш в Бояна, та да гледаш панел от прозореца си и да си живееш от некрадени доходи в панел, пък да си гледаш Витоша.

Според мен.



Тема На проблемна ли ти приличам?нови [re: Lora_C]  
АвторEsmeralda (Нерегистриран)
Публикувано27.04.03 04:18



Не ме е много гнус в момента, и от харизано билетче даже дори, ама пък има опасност да задълбая.

П.П. С питанките, де. Откъде точно са взети и на какво миришат. Парите за билетчето, де. Че ако ще се качвам в моя си трен ще ми е много важно понеже. Дълбаенето, де.

Според мен.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.