Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:43 21.09.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема KAKVO E PRIQTESTVOTO KOGATO OT EDNATA STRANA IMA..нови  
Автор Real_Sorrow (Sladurana:))
Публикувано27.03.03 17:35



iskam nqkoi da mi otgovori kakvo e priqtestvoto kogato ot ednata strana ima lubov?zashto vsichki si mislqt che s vremeto vsichko minava?da ne volqta a vremeto slaga krai na lubovta,no ne vinagi stava taka?zashto sveta e ostroen po takuv nachin che nqkoi hora NE mogat da izlujat sebesi pone edin put,prosto da vidqt dali mogat i po drugiqt nachin!moje li nqkoi da mi kaje kak moje da nakarash nqkoi dati dade pone edin shans!i zashto vinagi se vubvash v ne podhodqshiqt chovek!
nujdaq se ot NEGOVATA nejnost!ot NEGOVI TE laski!OT SAMIQT NEGO KAKUVO I DA E!lush ili dobur za men toi e moito puhche i az se nadqvam nqkoi den toi da osaznae kakvo gubi!nadqvam se da ne e mnogo kusno!



Тема Re: KAKVO E PRIQTESTVOTO KOGATO OT EDNATA STRANA IMA..нови [re: Real_Sorrow]  
Автор don_Pablo (gamen)
Публикувано27.03.03 17:39



az ako sum nikoga naima sums teb drugo soven priajtel,ustoiavam na vsiakakvi ataki,i an moite si chuvstva deto iamm kum edna daje,principi akkvo da se pravi



Тема Re: KAKVO E PRIQTESTVOTO KOGATO OT EDNATA STRANA IMA..нови [re: Real_Sorrow]  
Автор the_dude_78 (The Real Deal)
Публикувано27.03.03 17:43



ами про4ети темата за женския ре4ник
ако той ти каже 4е иска да ст приятели трябва да ти е ясно
но само времето може да те спаси
аз едно време си мислех 4е ще е хубаво да си останем приятели, даже тема тук имаше много голяма
но сега 4атим по кю-то от време на време и нямам нужда да я видя
и при теб ще стане така и дори и той да си промени решението не е ясно дали ти ве4е ще го искаш

успех сладурано



Тема Re: KAKVO E PRIQTESTVOTO KOGATO OT EDNATA STRANA IMA..нови [re: the_dude_78]  
Автор Real_Sorrow (Sladurana:))
Публикувано27.03.03 19:00



nadqvam se tova koeto si mi napisala da stane no se samnqvam i to mnogo daje!!!
iskam savet ot chovek koito e prejivql tova no neznam kade da go namera tozi chovek!



Тема Това твоето наистина е Real Sorrowнови [re: Real_Sorrow]  
АвторMилa (Нерегистриран)
Публикувано27.03.03 20:21



Била съм в твоята ситуация. Бях влюбена като побъркана в един мой приятел за 3 години, а той се правеше че не забелязва. И до ден днешен това е най-красивото чувство, което съм изпитвала към някой. И не съжалявам, че се случи - поне знам че съм способна да изпитвам нещо толоква.... ми не знам как да го опиша. Най-голямата ми мъка не беше, че не ми дава любовта си, а че аз не мога да му дам мойта, защото тя нищо не значи за него. Сега като го пиша звучи като във венецуелска сага - сълзливо малко. Обаче за мен си беше истинско. И още как... И най-накрая реших че не мога да се мъча повече и го поканих на един разговор и му казах, че съм влюбена в него. Не че се надявах да ми отоговри - много пъти му бях показала какво чувствам и знаех, че не ми отговаря. Просто исках да сложа край. И го сложих. Тоя разговор ми помогна - той ми уби надеждата че някога някак си...
После жалих 5-6 месеца и накрая започнах да се радвам на живота и вече не мислех за него. Отдъхнах си от тая агония. Само че не съм се влюбвала вече така оттогава.
Не знам какво ще се случи в твоята ситуация - дано развръзката е по-щастлива. Аз винаги съветвам моите приятелки ако попаднат в подобна ситуация да изяснят нещата възможно най-бързо. Но не знам какъва е твоя случай - може би вече имаш яснота, но въпреки това храниш някакви надежди. Моя съвет е - не влагай твърде много време в това. Само се тормозиш и изразходваш емоционално.



Тема Re: KAKVO E PRIQTESTVOTO KOGATO OT EDNATA STRANA IMA..нови [re: Real_Sorrow]  
Автор Bobby (наблюдател)
Публикувано27.03.03 22:54



Една година. Една година в дупка, лутайки се с разни случайни гаджета, мислейки все за нея. А тя ме обичаше само като приятел. Побърквах се, исках я, исках да съм с нея, но уви. Бях малък и зелен...

Всичко това минава обаче. С времето - то лекува. Любовта ми към нея не умря - жива си е. Но е просто в състояние 'неосъществима'.
Тя обаче поне ми е истински приятел, нито ме излъга като ми го каза, нито се е възползвала от това, че бях влюбен в нея.

Но има едно важно условие, за да успееш да свикнеш с подобна мисъл - да можеш да приемаш ВСИЧКО в живота, колкото и да тежи.
Както казват в спорта - като печелиш, трябва да можеш и да губиш. Иначе потъваш в емоционална дупка.
А за да успееш да приемаш ВСИЧКО в живота - той трябва да те е шибнал оттук-оттам. Иначе, колкото и да говорят някои хора, че са осъзнати личности, всъщност са абсолютно неосъзнали се, хвърчащи в небето.
И като им се случи случката, изпадат в депресии...

Уф... айде да спра дотук, че в много дълбоки размисли изпаднах...



Тема Re: KAKVO E PRIQTESTVOTO KOGATO OT EDNATA STRANA IMA..нови [re: Bobby]  
Автор ve6ti4ka (unknown)
Публикувано27.03.03 23:12



Ne bi moglo da byde kazano po-dobre!

"Аз знам че нищо не знам,но другите и това не знаят!"


Тема Ами хич го няма. Туй приятелство.нови [re: Real_Sorrow]  
АвторEsmeralda (Нерегистриран)
Публикувано27.03.03 23:41



А пък любовта - хептен.

П.П. Че те и двечките се появяват само двустранно понеже. Друг е въпросът кога кое как и кому е по-удобно да се нарече. Излъже, де. И защо.

Според мен.



Тема aham,taka stava...нови [re: Esmeralda]  
Авторaha (Нерегистриран)
Публикувано28.03.03 00:40



Ami taka stava,kato ne poznavash sebe si. Ako se poznavash, mojesh da razbirash i tozi do teb.

Sluchvalo se e i na men.Po princip imam mnogo priqteli-momcheta.Kogato stane gafut, zabelqzvam navreme, makar che "obqsnenieto" ne zakusnqva. Po-dobre da ne stavat takiva falove,stoto trudno se opravqt. Radvam se che stana "bezbolezneno", moje bi zastoto ne se drupnah,ne se vuzpolzvah i ne promenihme otnosheniqta si.

I togava si kazah "ok, merq vsqka duma po 2 puti i obqsnqvam kolkoto e neobhodimo"

I poznai kakvo.......Ne predpolagah che tova deistav pri momicheta napravo se poburkah

Vednuj nai-dobrata mi priqtelka kaza" Lele zasto ne sum momche " ...........Dobre che moga da reagiram adekvatno i go prieh kato shega, makar che tq me ubejdavashe che ne e.... Ama i t'va mina.



Тема Непознаваемото не се опознава. То се пита.нови [re: aha]  
АвторEsmeralda (Нерегистриран)
Публикувано28.03.03 04:01



А пък две еднакви непознаваеми водят до две еднакви питанки. За които все ще се намерят готови отговорчета, то е ясно. Ама все няма да са отговорчетата на питанките.

П.П. Че то питанка само с питанка прави идеалната геометрична фигурка понеже. А пък питанка с яснота не се заличава, само се зачерква. Което пък води непременно до питанка. Поради неточните щрихички на треперещата от питане ръчичка. И познай до коя питанка - ами пак до същата. Да я наречем тази на баба ти, която е родила баща ти с един ден по-сетне. Поради което ти се явява и майка, и жена, и дъщеря. Всичко важно.

Според мен.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.